A Guide to Instagram Hashtags in 2020

4-reasons-why-you-should-use-instagram-hashtags-for

„Hashtagi na Instagramie są kluczem do zwiększenia obecności Twojej marki na drugiej co do wielkości platformie mediów społecznościowych na świecie po Facebooku (z wyłączeniem YouTube i WhatsApp). W tym artykule omówimy rolę Hashtagów na Instagramie; dlaczego są one ważne i jak używać hashtagi w swoich postach na Instagramie, aby osiągnąć produktywne wyniki. Hashtagi odgrywają ważną rolę w twoim strategia marketingowa w mediach społecznościowych. Niektóre z popularnych platform społecznościowych, na których najważniejsze są hashtagi, to Instagram i Twitter. Chociaż osoby lub marki korzystające z hashtagów będą widoczne na innych platformach społecznościowych, takich jak Facebook i LinkedIn, nie są one tak skuteczne, jak na poprzednich dwóch platformach.

Co to są hashtagi?

Hashtag oznaczony numerem lub symbolem # (skrót) jest znacznikiem służącym do wyróżnienia lub dodania etykiety do określonego tematu, treści lub motywu. Zasadniczo tworzy kategorię dla wszystkich treści objętych określonym hashtagiem. Na przykład w meczu piłki nożnej Brazylia vs Argentyna można znaleźć osoby używające hashtagów takich jak

Dlaczego hashtagi na Instagramie są ważne w 2020 roku?

Jaką rolę odgrywają hashtagi na Instagramie w twoim marketingu? Jak mogą być nieocenionym atutem promocji Twojej firmy na platformie Instagram? Spróbujmy się dowiedzieć.

1. Hashtagi na Instagramie pomagają budować świadomość marki

świadomość marki

Najbardziej efektywnym wykorzystaniem hashtagów na Instagramie jest budowanie świadomości marki. Głównym powodem zakładania konta biznesowego na Instagramie jest uświadomienie użytkownikom tej platformy Twojej marki. Aby tak się stało, musisz użyć hashtagów i stworzyć hashtagi własnej marki. Jest to ważne, ponieważ jeśli hashtag zawiera nazwę Twojej marki, pojawi się w wynikach wyszukiwania, gdy użytkownicy będą szukać czegoś związanego z Twoją marką.

2. Aby zwiększyć widoczność produktu

zwiększyć widoczność produktu za pomocą Hashtagów Instagram

Hashtagi na Instagramie bardzo pomagają w marketingu. Zapewniają szeroki zasięg organiczny i mogą pomóc w promowaniu produktów marki przed ogromną publicznością na Instagramie, zwiększając w ten sposób widoczność produktu. Chociaż hashtagi mogą wydawać się interesujące, nie przydałyby się, gdyby nie były istotne. Wyszukiwania na Instagramie oparte są wyłącznie na hashtagach. Publikując informacje o produkcie, użyj hashtagów, które Twoim zdaniem będą wyświetlać Twój post w wynikach wyszukiwania. Pomyśl z punktu widzenia użytkownika, co by szukał, aby Twój post pojawił się w wynikach wyszukiwania.

3. Hashtagi na Instagramie generują duże zaangażowanie użytkowników

Badanie sugeruje, że posty na Instagramie zawierające hashtagi osiągają o 13% większe zaangażowanie niż posty bez hashtagów. Powód jest oczywisty. Im więcej osób zobaczy Twój post, tym więcej interakcji uzyskasz. A dzięki większemu zaangażowaniu użytkowników zyskasz więcej obserwujących Twoją markę.

4.?Instagram Hashtags can be helpful for your?Marketing Campaigns

uruchomić skuteczne kampanie marketingowe

Kampanie marketingowe koncentrujące się na treściach generowanych przez użytkowników są całkowicie oparte na hashtagach. Wiele popularnych marek wykorzystało moc hashtagów do budowania marki. Coca Cola rozpoczęła kampanię „Udostępnij koksu” w 2011 r., W której poprosili ludzi o podzielenie się chwilami koksu za pomocą hasztagu #ShareaCoke. Kampania była wielkim hitem. Możesz tworzyć podobne kampanie dla swojej marki i wirować przez noc na platformie Instagram. Żadna płatna reklama nie przebije tego rodzaju promocji. Ale to nie jest tak proste, jak to powiedziałem, szczególnie w przypadku nowej marki. Przygotuj mapę drogową, w jaki sposób możesz osiągnąć sukces swojej kampanii. Co najważniejsze, w zamian zapewnij gratisy lub kupony podarunkowe. Jeśli ludzie nie będą czerpać korzyści, nie wzbudzą ich zainteresowania.

5. Być przed konkurentami

przed konkurencją

Dowiedz się, kim są twoi konkurenci, śledź, co robią, co reklamują, jakiego rodzaju hashtagi używają. Dzięki temu uzyskasz wgląd w konkurentów i możesz przeanalizować ich mocne i słabe strony, aby Twoja marka wyglądała lepiej od nich. Dowiedz się, co jest dla Ciebie najlepsze, a co nie. Co więcej, hashtagi ciągle się zmieniają, więc sprawdzaj najnowsze hashtagi na Instagramie.

Słowo końcowe

Jeśli chcesz zostać zauważony przez społeczność Instagram, zacznij używać hashtagów i używaj ich we właściwy sposób, aby Twoje treści były prezentowane właściwym odbiorcom. Czy wiesz, że możesz pobierać treści z Instagrama również na swojej stronie e-commerce? Tak, dobrze słyszałeś. Jeśli posiadasz sklep eCommerce na platformie OpenCart, Magento lub Magento 2, możesz uzyskać tę funkcję, korzystając z Galerii Sklepu Instagram. Rozszerzenie Galerii Sklepu Instagram doda atrakcyjną sekcję Galerii Instagram na twojej stronie. Za pomocą tego rozszerzenia możesz wyświetlać własne obrazy konta Instagram i obrazy oparte na hashtagach, a następnie możesz dodawać tagi lub wymieniać produkty ze sklepu na pobranych obrazach,

Rozszerzenie Galerii Sklepu Instagram dla OpenCart

Magento

Galeria sklepu na Instagramie dla Magento 2

Jeśli masz więcej punktów do dodania w tym artykule, daj mi znać, upuszczając komentarz poniżej. Chciałbym również poznać twoje zdanie na temat hashtagów na Instagramie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub pomocy skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *