4 niesamowite funkcje oferowane przez rozszerzenie naklejek OpenCart firmy Knowband!

4 Incredible Features Offered by Knowband OpenCart Product Label Extension.

Połączenia Wtyczka naklejki produktu Opencart umożliwia sprzedawcom wyświetlanie responsywnych naklejek i etykiet produktów w witrynie sklepu. Informowanie klientów o zniżkach i promocjach. Dodatkowo moduł jest dostarczany z ponad 50 fabrycznie załadowanymi naklejkami. Ponadto administratorzy Opencart mogą również przesyłać niestandardowe naklejki za pomocą kliknięć. Nawet jeśli rozmiar przesłanego obrazu nie jest wystarczająco dobry. Udostępniliśmy również opcję zarządzania naklejką i zmiany jej rozmiaru. Co więcej, zarządzanie pozycjami i rozmiarami etykiet produktów w sklepie nie wymaga znajomości HTML, CSS ani żadnego innego języka stylów.

Funkcje rozszerzenia etykiety produktu OpenCart

Oto niektóre z najbardziej brzmiących funkcji oferowanych przez naklejkę produktu Knowband i wtyczkę etykiety.

Wstępnie załadowane/przesłane opcje naklejek:

Rozszerzenie etykiety produktu OpenCart zawiera ponad 20 wstępnie dostępnych naklejek i etykiet. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy naklejek i wybrać najbardziej odpowiednią.Podobnie, jeśli chcesz dodać naklejki zgodnie ze swoim wyborem, udostępniliśmy również taką samą opcję. Aby przesłać naklejkę, wystarczy kliknąć dodaj naklejkę, Prześlij, wybierz naklejkę i to wszystko.

Co więcej, nie będziesz musiał martwić się o wymiary i rozmiar naklejki. Na karcie ustawień naklejek administratorzy mogą zmieniać rozmiar dowolnych naklejek, a nawet zarządzać ich kryciem.�Następująca flagowa funkcja nie tylko sprawia, że ​​moduł naklejek Opencart sam w sobie jest kompletną wtyczką, ale także zwiększa użyteczność dla sprzedawców OpenCart.

Rozszerzenie naklejki produktu OpenCart.

Warunki naklejki produktu OpenCart:

Jeśli chodzi o warunki dotyczące naklejek, rozszerzenie naklejek produktu OpenCart zapewnia całkowity spokój administratorom sklepów. Nie tylko administratorzy mogą modyfikować wygląd naklejki w każdym znaczeniu. Ale może również pokazywać ukryte naklejki oparte na zapasach.�Wchodząc w szczegóły, administratorzy mogą skonfigurować dowolny zmodyfikowany wygląd naklejki, wybierając stan zapasów produktu. Uwzględnianie/wyłączanie specjalnych kategorii i produktów oraz wiele więcej. Ponadto administratorzy mogą zarządzać stronami, na których chcą wyświetlać / ukrywać naklejki na interfejsie swojego sklepu.

Nie jest wymagany język kodowania/interfejsu:

Etykieta produktu OpenCart i rozszerzenie Naklejki mają niezwykle łatwą do zrozumienia strukturę dla administratorów. Konfigurując moduł, znajdziesz odpowiednio dopasowany każdy krok i funkcję. Podczas konfigurowania naklejek na swoją witrynę sklepową nie będziesz potrzebować żadnych umiejętności kodowania ani umiejętności technicznych.

Opcja jednorazowej płatności:

Ponadto wtyczka zawiera opcje płatności jednorazowych. Oznacza to, że nie będziesz musiał płacić żadnych rocznych opłat abonamentowych za zarządzanie naklejkamiPonadto wraz z zakupem modułu sprzedawcy eCommerce otrzymują 3 miesiące bezpłatnego wsparcia technicznego. Jeśli gdzieś utkniesz, nasz zespół techniczny wspiera Cię swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podsumowanie!

Zdjęcia Twoich produktów są kluczowym elementem Twojego sklepu internetowego. Ponieważ często są pierwszą rzeczą, która przykuwa uwagę odwiedzających. Dzięki modułom etykiet produktów i naklejek Opencart możesz dostosować obrazy produktów, dodając na nich naklejki. W ten sposób możesz informować klientów o wszelkich specjalnych funkcjach lub ofertach dotyczących Twoich produktów, takich jak rabaty lub bezpłatna dostawa.

Te naklejki będą wyraźnie widoczne na obrazach produktów w Twojej witrynie. Możliwości korzystania z Modułu Etykiet Produktów i Naklejek są nieograniczone, jeśli masz kreatywne nastawienie. Dodatkowo możesz tworzyć i dodawać etykiety do strony produktu, z wieloma opcjami dostosowywania dostępnymi w backendzie. Administratorzy mają pełną kontrolę nad tym, jak każdy z nich naklejka lub etykieta wygląd i mogą je edytować w dowolny sposób.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *