PrestaShop-mobile-app-created-for-poland-eCommerce-by-Knowband-app-builder

3 solidne aplikacje stworzone za pomocą wtyczki KnowBand Mobile App Builder dla polskich sklepów PresatShop

Tworzenie aplikacji wymaga wykwalifikowanych programistów aplikacji, którzy potrafią testować i wdrażać aplikację mobilną. Każda aplikacja musi być przyjazna dla użytkownika i zgodna z platformą z systemami Android i iOS. Jak być może wiesz, w ostatnich latach wzrosło zapotrzebowanie na aplikacje mobilne, a od czasu pojawienia się COVID 19 branża odnotowała bezprecedensowy wzrost. nadanie priorytetu przeniesieniu swoich przedsiębiorstw internetowych na urządzenia mobilne w wyniku rosnącego popytu. Co się stanie, jeśli otrzymasz rozwiązanie, które nie wymaga znalezienia programisty aplikacji? To nie sen! Moduł eCommerce Mobile App Builder Module pomaga sprzedawcom zajmującym się handlem cyfrowym w tworzeniu aplikacji na Androida/iOS bez zatrudniania żadnego programisty. W przypadku PrestaShop eCommerce wielu klientów na całym świecie uruchomiło swoje aplikacje mobilne za pomocą narzędzia KnowBand’s PrseatShop Mobile App Builder. W tym poście na blogu wyjaśnimy funkcje Mobile App Builder, które musiałeś zauważyć dla swojej aplikacji oraz trzy przykłady najlepszych aplikacji mobilnych w Polsce PrestaShop opracowanej przez Mobile App Builder Module.

Cechy kreatora aplikacji PrestaShop — wtyczka KnowBand

Zaawansowane oprogramowanie aplikacji mobilnej dla każdego biznesu online! PrestaShop Mobile App Builder tworzy aplikację z praktycznie wszystkimi funkcjami, których potrzebuje firma. Ta oparta na danych aplikacja zapewnia satysfakcję klientów i poprawia ich wrażenia z zakupów na urządzeniach mobilnych i kartach.

Jak stworzyć aplikację w PrestaShop Android App builder?

To prosty proces. Zespół KnowBand zajmuje się początkową konfiguracją aplikacji z trzymiesięcznym bezpłatnym wsparciem po zakupie z dożywotnią ważnością. Możesz zintegrować swoją stronę z aplikacją po jej zakupie i będzie działać w czasie rzeczywistym.

Niektóre godne uwagi funkcje kreatora aplikacji Prestashop to:

 • Tworzy natywną aplikację, która jest responsywna na urządzenia mobilne i tablety
 • Obsługuje szeroką gamę przedmiotów, w tym cyfrowych
 • Kompatybilny z wieloma językami
 • Zintegrowany z wyszukiwaniem głosowym, zapewnia opcję listy życzeń itp.
 • Zgodność ze wszystkimi obowiązującymi metodami wysyłki i metodami płatności
 • Sprzedawca może przeprojektować i dostosować stronę główną
 • Wiele opcji logowania dla bezproblemowej obsługi klienta
 1. Login Google
 2. Rejestracja na Facebooku
 3. Rejestracja OTP
 4. Logowanie odciskiem palca
 • Połącz WhatsApp lub Zopim z obsługą czatu na żywo w celu obsługi klienta
 • Wysyłaj nieograniczoną liczbę powiadomień push do klientów
 • Płynny 3-etapowy proces realizacji transakcji w synchronizacji w czasie rzeczywistym

3 aplikacje na Androida opracowane przez Prestashop Mobile App Builder Plugin dla polskich sklepów

Poznajmy aplikacje i ich funkcje:

1. Wieszakshop.pl – Premium Brands Outlet

Ponad 1000 pobrań Wieszakshop.pl to internetowy outlet marek odzieżowych premium. Aplikacja mobilna Wieszakshop.pl oferuje szeroką gamę modnej odzieży i obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego oraz akcesoriów w cenach nawet do 70% niższych od standardowych cen detalicznych w Polsce i na świecie. W przypadku aplikacji mobilnej zorientowanej na modę każdy element interfejsu użytkownika i UX, od kart nawigacyjnych, projektu strony głównej, projektu koszyka zakupów, opisu produktu, układu, po stronę kasy, ma kluczowe znaczenie. Z pomocą wtyczki PrestaShop App builder, Wieszakshop.pl uruchomił niesamowitą aplikację zakupową dla klientów w Polsce i za granicą. Spójrz!

Polska-PrestaShop-App-Builder-Android-ios

2. e-trucker.eu – PrestaShop eCommerce App

e-trucker.eu to kolejna aplikacja odzieży roboczej eCommerce dla polskich użytkowników. Znajdziesz kolekcję ekskluzywnych produktów do stylizacji samochodów ciężarowych, ubrań, akcesoriów specjalnie zaprojektowanych dla kierowców ciężarówek. Aplikacja jest bogata w funkcje z przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Każdy może kupować produkty z dowolnego miejsca. Spójrz na tę fajną aplikację stworzoną przez moduł PrestaShop App builder:

Polska-PrestaShop-App-Builder-Android-ios

3. Comfort-Pur Kosmetyki Hotelowe- Aplikacja eCommerce

Comfort-Pur Hotel Cosmetics to platforma oferująca gamę kosmetyków i akcesoriów dla Twojego hotelu. Oprogramowanie sprawia, że ​​kupowanie jest łatwe i bezpieczne. Zakupy z aplikacją Comfort-Pur są proste i przyjemne. Możesz szybko powtórzyć poprzednie zamówienie lub dodać nowe produkty i skorzystać z promocji. Instalacja aplikacji zapewnia dostęp do unikalnych rabatów tylko dla użytkowników aplikacji. Aplikacja mobilna zawsze wyświetla promocje, rabaty i promocje na ekranie głównym, ponieważ aplikacja zapewnia funkcje aktualizacji banerów z funkcją upuszczania i przeciągania. Posiada wszystkie funkcje, które wymieniłem w sekcji Funkcje aplikacji. Spójrz na tę niesamowitą aplikację!

Polska-PrestaShop-App-Builder-Android-ios

Niestandardowe rozwiązanie do rozwoju e-commerce firmy KnowBand

Aby stworzyć spersonalizowaną aplikację, możesz udostępnij swoje niestandardowe funkcje aplikacji z naszym zespołem i za dodatkową opłatą stworzymy aplikację, która dokładnie odpowiada Twoim oczekiwaniom. KnowBand ma kolekcję modułów do tworzenia witryny eCommerce i optymalizacji każdego elementu od strony produktu do strony kasy. Możesz także rozpocząć rynek świadczący usługi które pozwalają sprzedawać lokalnie lub globalnie. Sprawdzić

Portfolio aplikacji mobilnych opracowany przez KnowBand

Kreator aplikacji mobilnych na Androida i iOS

Musi mieć moduły dla sklepów PrestaShop

10 Musi mieć dodatki do optymalizacji stron produktu Prestashop

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *