Prestashop Web Development: Delidel Custom Web Development i Knowband Journey!!

Prestashop Web Development: Delidel Custom Web Development and the Knowband Journey!!

W szybko zmieniającym się świecie cyfrowym silna obecność w Internecie ma kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy. Nie tylko konkurencja na rynku jest bardzo duża. Ale także rozwój biznesu eCommerce różni się w zależności od różnych czynników. Na przykład baza klientów biznesowych, użyteczność witryny i funkcje oferowane przez witrynę eCommerce odgrywają główną rolę w sukcesie firmy internetowej.

Podobnie w dzisiejszym artykule mamy niesamowity sklep arabskiego sklepu spożywczego Delidel i jest to podróż z Knowband.

O sklepie spożywczym Delidel B2B!!

Delidel jest jednym z wiodących arabskich sklepów z artykułami codziennego użytku Business 2 Business eCommerce. Marka oferuje konsumentom B2B wszystkie artykuły spożywcze, takie jak pulpa i przeciery, mrożone mięso, mrożone owoce morza, mrożony kurczak, owoce i warzywa oraz wiele innych.

Co więcej, zamawiając z aplikacji mobilnych Delidel na Androida i iOS, klienci mogą otrzymać zamówienie z dostawą następnego dnia.
Ponadto wraz z Aplikacje mobilne na Androida i iOS (opracowany za pomocą kreatora aplikacji Knowband Prestashop). Marka oferuje również usługi za pośrednictwem witryny eCommerce opartej na Prestashop. Segment konsumentów B2B może znaleźć wszystkie bogato wyposażone funkcje bezpośrednio na wyciągnięcie ręki, zapewniając im łatwość zamawiania zarówno w Internecie, jak i aplikacjach Delidel.

Niestandardowe tworzenie stron internetowych Delidel z Knowband!!

Niestandardowe tworzenie stron internetowych Delidel z Knowband

Chociaż Prestashop jest gotowa do użycia platforma CMS do tworzenia witryn e-commerce. Nie zapewnia jednak domyślnie wszystkich funkcjonalności. Ponieważ jednak Prestashop jest oparty na PHP, łatwiej jest wprowadzić jak najwięcej zmian za pomocą gotowych do użycia dodatków.

W związku z tym zespół Knowband zapewnił firmie Delidel kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia niestandardowych stron internetowych. Za zapewnienie najlepszego dla potrzeb swoich klientów. Oprócz wszystkich dostosowań w istniejących dodatkach Prestashop oferowanych przez Knowband, zespół techniczny zapewnia również wsparcie w zakresie rozwoju modułów niestandardowych. Na przykład, aby zaspokoić potrzeby B2B firmy Delidel, opracowaliśmy różne moduły dla partnera biznesowego firmy Delidel. Na przykład poniżej znajduje się tylko kilka przykładów niestandardowych modułów.

Alert o niskim stanie zapasów:

Poniższy moduł Prestashop jest zintegrowany z ZOHO i pomaga administratorom śledzić produkty o niskim stanie magazynowym.

Zamówienie sprzedaży samochodu dostawczego:

Pomaga dostawcom w sprzedaży krzyżowej produktów klientom.

Powiadomienia WhatsApp:

Pomaga klientom otrzymywać wszystkie powiadomienia i aktualizacje zamówień bezpośrednio na ich numery WhatsApp.

Gorące pozdrowienia:

Ten konkretny moduł wita wszystkich odwiedzających sklep pokornymi pozdrowieniami i pomaga utrzymać lepsze relacje B2C.

Powyższe jest tylko punktem kulminacyjnym doskonale dopasowanej pracy Knowband Web Development Services. Co więcej, w przypadku zapytań związanych z tworzeniem stron internetowych i aplikacji możesz również dowiedzieć się pod adresem support@knowband.com.

Rozwój aplikacji mobilnej Delidel z Knowband!!

Rozwój aplikacji mobilnej Delidel z Knowband!!

Użytkownicy mogą również bezproblemowo robić zakupy w podróży dzięki aplikacji mobilnej Delidel. Aplikacje mobilne na Androida i iOS są obsługiwane przez Knowband Prestashop Mobile App Builder i są wyposażone w aktualne funkcje.

Aplikacja mobilna Delidel oferuje szereg niesamowitych funkcji, zapewniając płynną i przyjemną obsługę. Od ekskluzywnych ofert dla użytkowników aplikacji mobilnych po integralność modułu Prestashop, aplikacja działa płynnie aż do ostatniego szczegółu.

Wraz z funkcjami aplikacja jest dostarczana z obsługą Facebook Pixel i Google Analytics do zarządzania danymi klientów w sposób maniery.

Na końcu:

Delidel to nie tylko jedna z najbardziej inspirujących historii sukcesu eCommerce, która zachęca nowicjuszy. Ale także znajdują się w jednym z przełomowych sukcesów rozwojowych osiągniętych przez Knowband.

Dzięki ponad 13-letniemu doświadczeniu Knowband dostarcza najwyższej klasy rozwiązania do tworzenia stron internetowych i aplikacji. Oferując ponad 1000 modułów dla platform CMS i tworzenie niestandardowych modułów, zaspokajamy Twoje unikalne potrzeby biznesowe. Specjalizujemy się w Tworzenie aplikacji mobilnych oraz świadczyć usługi techniczne i marketingowe dla popularnych platform eCommerce, takich jak OpenCart, WooCommerce, Prestashop, Magento i Magento 2. Skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com w przypadku jakichkolwiek pytań lub sugestii. Uwolnij swój potencjał biznesowy online dzięki Knowband już dziś.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *