Rola twórców aplikacji mobilnych w tworzeniu aplikacji mobilnych dla startupów

Role of Mobile App Builders in Creating Mobile Apps for Startups

Nowoczesne firmy wymagają nowoczesnych technologii i trendów, aby konkurować na rynku. Obecnie e-commerce jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi biznesu. Każdego dnia coraz więcej firm rejestruje się w Internecie. W tej ruchliwej erze ważne jest, aby nadążać za najnowszymi trendami eCommerce, aby być w grze.

Sprzedawcy stosują różne taktyki, aby wyprzedzić swoje wymarzone start-upy o krok przed innymi. Podobnie posiadanie aplikacje mobilne dla Twojego start-upu to nie tylko świetny pomysł, ale również pozytywnie wpływa na wizerunek Twojej marki. Ale jedyny problem polega na tym Rozwój aplikacji mobilnych niewątpliwie wymaga ogromnego budżetu. Jest to jeden z powodów, które wpływają na pomysł posiadania aplikacji mobilnych dla biznesu online.

Dlatego w tym artykule omówimy niedrogie i najskuteczniejsze sposoby budowania aplikacje mobilne bez kodu dla Twojego biznesu e-commerce.

O Kreatorze aplikacji mobilnych!!

O Kreatorze aplikacji mobilnych!!

Narzędzie do tworzenia aplikacji to narzędzie online, które umożliwia handlowcom e-commerce tworzenie i wydawanie aplikacji mobilnych bez konieczności opracowywania kodu. Zapewnia kompletne rozwiązanie umożliwiające udostępnianie aplikacji mobilnych bez wiedzy technicznej. Narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych eCommerce umożliwia sprzedawcom internetowym tworzenie aplikacji bez konieczności zlecania pracy na zewnątrz. Celem kreatora aplikacji jest zaoferowanie narzędzia do samodzielnego tworzenia aplikacji mobilnych, które są specjalnie zaprojektowane dla początkujących użytkowników bez umiejętności programowania i jako takie muszą być przyjazne dla użytkownika i intuicyjne.

W Knowband oferujemy Mobile App Builder dla platform eCommerce Prestashop, OpenCart, WooCommerce i Magento 2. Co więcej, z pomocą Knowband Mobile App Builder administratorzy sklepów eCommerce mogą tworzyć i udostępniać swoje aplikacje w sklepie w ciągu 5 -7 dni roboczych bez dotykania ani jednej linijki kodu.

Chcesz wiedzieć więcej na temat Prestashop Mobile App Builder? Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom oferowanym przez Mobile App Builder.

funkcje oferowane przez Mobile App Builder

1. Najbardziej opłacalne rozwiązanie:

Tworzenie aplikacji mobilnych to jedna z najpopularniejszych technologii w branży eCommerce. Ale jedyną rzeczą, która powstrzymuje sprzedawców przed posiadaniem aplikacji mobilnych dla ich firm, jest to. Tworzenie aplikacji mobilnych na Androida i iOS wymaga ogromnego budżetu i harmonogramu.
Z drugiej strony, z pomocą Mobile App Builder, administratorzy mogą tworzyć aplikacje mobilne na Androida i iOS, wykonując tylko kilka prostych kroków.

2. Aplikacje mobilne z białą etykietą:

Za pomocą narzędzia Mobile App Builder, Prestashop, OpenCart, WooCommerce lub Magento 2 sprzedawcy eCommerce mogą oznakować swoje firmy. Kreator aplikacji mobilnych zapewnia kompletne aplikacje mobilne na Androida i iOS z białą etykietą.

główne-funkcje-aplikacji-mobilnej

3. Dodatkowy kanał marketingowy:

Sprzedawcy eCommerce mogą wysyłać nieograniczone powiadomienia push za pomocą Moduł Knowband Mobile App Builder. Powiadomienia push to nie tylko bezpośrednia interakcja z klientem, ale także jedna z najskuteczniejszych i najnowocześniejszych metod marketingowych.

W ten sposób aplikacje mobilne pomagają zbudować bezpłatny dodatkowy kanał marketingowy dla rozpoczynającego działalność e-commerce.

4. Jednorazowa płatność:

Cóż, jest to jedna z najwyżej ocenianych zalet posiadania narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych Knowband na pokładzie. Teraz nie będziesz musiał płacić żadnych dodatkowych opłat za utrzymanie działania aplikacji. Kreator aplikacji mobilnych Knowband jest wyposażony w tryb jednorazowej płatności, który oszczędza sprzedawcom eCommerce płacenia miesięcznych / rocznych opłat abonamentowych.

opinia o konstruktorach aplikacji mobilnych

5. Konfigurowalne aplikacje:

Administratorzy sklepu eCommerce mogą tworzyć aplikacje na Androida i iOS i zarządzać nimi z zaplecza sklepu, nawet po uruchomieniu aplikacji. Nie tylko administratorzy mogą zaprojektować układ strony głównej w dogodny dla siebie sposób. Ale także mogą przejąć kontrolę nad wieloma bogato załadowanymi funkcjami. Ponadto zapewniamy szeroką gamę zaawansowanych funkcji zarówno w aplikacjach na Androida, jak i iOS opartych na Flutter.

Na końcu:

Aplikacje mobilne to współczesna potrzeba branży eCommerce. Na przykład główni gracze, tacy jak Amazonka korzysta z aplikacji mobilnych do świadczenia usług klientom. Dzięki temu Mobile App Builder to nie tylko gotowe do użycia rozwiązanie do tworzenia aplikacji mobilnych na Androida i iOS. Ale jest również objęty 3-miesięcznym okresem bezpłatnej pomocy technicznej, aby pomóc Ci na każdym kroku.
Ponadto, jeśli szukasz darmowych aplikacji demonstracyjnych dla swojej witryny eCommerce, możesz nas znaleźć pod adresem support@knowband.com.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *