magento-2-pwa-readymade-tool

PWA dla Magento 2: Rozwijaj swoją firmę dzięki temu gotowemu narzędziu

Jest rok 2020 i do tej pory większość firm internetowych zdała sobie sprawę ze znaczenia aplikacji mobilnych. Urządzenia mobilne, zwłaszcza smartfony, zawsze pozostają włączone i połączone z Internetem, a co ważniejsze, są w zasięgu ręki użytkowników smartfonów. Dla firm to sprawia, że ​​urządzenia mobilne są najlepszym medium do prezentacji.

Na podstawie raportu autorstwa Statista, średni globalny odsetek kupujących online, którzy używali urządzeń mobilnych do robienia zakupów online, wyniósł 52%. To wyraźnie wskazuje na pilną potrzebę zapewnienia lepszych wrażeń z zakupów na urządzeniach mobilnych. Natywne aplikacje mobilne i progresywne aplikacje internetowe to świetne rozwiązanie.

statystyki-magento-2-pwa

Z tych, Progresywne aplikacje internetowe (PWA) istnieją już od 5 lat, ale w krótkim czasie zdobyły ogromną popularność zarówno wśród użytkowników smartfonów, jak i firm. Po przejściu na PWA prawie każda firma eCommerce zgłosiła wykładniczy wzrost współczynników konwersji, pobrań aplikacji i wiele więcej. Możesz sprawdzić raportyStarbucks,Flipkart,Alibaba itp. W celach informacyjnych.

Budowanie i uruchamianie jest obecnie bardzo wygodne dla sprzedawców internetowych ze względu na postęp technologiczny i zautomatyzowane narzędzia. W tym artykule omówimy, w jaki sposób możesz rozwinąć swój biznes eCommerce, oparty na Magento 2, przy użyciu gotowego narzędzia.

The Kreator aplikacji mobilnej Magento 2 PWA rozszerzenie jest tym ostatecznym narzędziem. Niezależnie od tego, czy masz witrynę Magento 2 od jednego dostawcy, czy witrynę Magento 2 od wielu dostawców, możesz łatwo użyć tego narzędzia do tworzenia PWA w swojej witrynie, aby automatycznie utworzyć aplikację mobilną PWA dla swojego sklepu internetowego.

Czy to nie wydaje się magiczne? Cóż, to po prostu doskonałe wykorzystanie technologii internetowych.

Jak działa narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych Magento PWA?

aplikacja-mobilna-magento2-pwa

Podobnie jak każde inne rozszerzenie Magento 2, to narzędzie PWA Maker jest również rozszerzeniem Magento 2. Po zainstalowaniu tego rozszerzenia w witrynie Magento 2 tworzy konfigurowalny PWA pochodzący z danych tej witryny. Dzięki temu zarówno strona internetowa, jak i PWA są ze sobą w czasie rzeczywistym zsynchronizowane.

Mówiąc o konfigurowalny PWA, narzędzie Magento 2 PWA Maker zapewnia administratorom sklepu różne łatwe w użyciu narzędzia do edycji na zapleczu, za pomocą których mogą dostosowywać swoje PWA na żywo. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek przestoje. Ponadto, po stronie użytkownika, wszystkie najlepsze i najnowsze elementy UI / UX są wyposażone, aby zapewnić doskonałe wrażenia użytkownika.

Jak internauci mogą zainstalować PWA?

Progresywne aplikacje internetowe nie są publikowane w żadnym sklepie z aplikacjami. Zamiast tego są tworzone na żywo w witrynie internetowej (na której jest zainstalowane to rozszerzenie). Oznacza to, że za każdym razem, gdy internauci odwiedzają taką aktywną witrynę mobilną PWA, są witani wyskakującym okienkiem „Add-To-HomeScreen” u dołu ekranu. Po kliknięciu PWA automatycznie instaluje się na urządzeniu mobilnym i wygląda na to, że działa tak jak każda inna aplikacja mobilna na urządzeniu mobilnym.

W jaki sposób właściciele sklepów mogą uruchomić PWA za pomocą Magento 2 PWA Builder?

Krok 1: Zakup Kreator aplikacji mobilnej Magento 2 PWA rozszerzenie.

Krok 2: Zainstaluj to rozszerzenie w swojej witrynie Magento 2.

Krok 3: Wypełnij formularz wymagań wstępnych aplikacji i przejrzyj aplikację przed udostępnieniem jej w witrynie mobilnej.

Funkcje wtyczki Magento 2 PWA Builder:

zakupy bez szwu

# 1. Uproszczony panel administracyjny PWA:

Właściciele i administratorzy sklepów mogą łatwo skonfigurować swoją aplikację PWA, ustawić jej motyw kolorystyczny, logo, zaprojektować układ strony głównej i zrobić o wiele więcej bez kłopotów. Na swojej stronie domowej mogą użyć dowolnego z predefiniowanych komponentów (takich jak suwaki, banery, bloki produktów, baner licznika czasu itp.), Skonfigurować je i zmienić ich kolejność tak, jak chcą.

# 2. Nieograniczone powiadomienia push:

Administratorzy sklepu mogą wysyłać nieograniczoną liczbę powiadomień push do użytkowników aplikacji i utrzymywać ich zaangażowanie.Administratorzy mogą również wysyłać spersonalizowane powiadomienia, a także automatyzować i planować niektóre z typowych, takich jak powiadomienia o porzuconym koszyku, powiadomienie o stanie zamówienia. Administratorzy mogą również używać odpowiednich grafik i chwytliwych wiadomości z pożądanymi linkami przekierowującymi w powiadomieniach push.

# 3. Obsługa wielu języków i walut:

Aplikacja Magento 2 PWA stworzona przy użyciu tego narzędzia obsługuje wiele walut i wiele języków, w tym skrypty RTL, takie jak arabski, perski itp. Progresywne aplikacje internetowe są w stanie rozszerzyć zasięg Twojej firmy ponad granicami bez żadnego dodatkowego wysiłku.

# 4. Dostępność w trybie offline:

Domyślnie progresywne aplikacje internetowe obsługują dostęp offline. Ze względu na buforowanie danych aplikacje PWA działają nawet wtedy, gdy użytkownik aplikacji jest offline lub ma wolne połączenie internetowe.

# 5. Wszystkie metody płatności i wysyłki:

Wszystkie metody płatności i wysyłki aktywne na Twojej stronie Magento 2 będą automatycznie aktywne iw pełni funkcjonalne w Twojej aplikacji Magento 2 PWA.

# 6. Logowanie społecznościowe i szybkie udostępnianie:

Użytkownicy aplikacji mogą łatwo zintegrować aplikację Magento 2 PWA z bezproblemowymi opcjami logowania społecznościowego, np. Za pośrednictwem kont Facebook i Google.Aplikacja PWA zbudowana przy użyciu tego gotowego narzędzia ma również łącze do szybkiego udostępniania na stronach produktów. Użytkownicy aplikacji mogą zatem łatwo udostępniać wybrane produkty na dowolnym uchwycie w mediach społecznościowych.

# 7. Śledzenie zamówienia:

Użytkownicy aplikacji mogą również śledzić wszystkie swoje aktywne zamówienia i być na bieżąco ze statusem ich dostawy. Wszelkie zmiany / aktualizacje statusu zamówienia są natychmiast odzwierciedlane w aplikacji i w formie powiadomienia push o statusie zamówienia.

# 8. Opcje szybkiego logowania:

Dzięki tradycyjnym opcjom rejestracji i logowania za pośrednictwem poczty e-mail, aplikacja mobilna Magento 2 PWA ma wbudowany login Google i Facebook, umożliwiając użytkownikom bezproblemowy dostęp do aplikacji w mgnieniu oka.

# 9. Konfigurowalny ekran główny:

Aplikacja mobilna PWA dla Magento 2 zawiera konfigurowalny ekran główny, którego układ można zaprojektować z panelu administratora. Administrator sklepu może tworzyć i wprowadzać zmiany na ekranie głównym zgodnie z każdym festiwalem, sprzedażą lub inną okazją. Sprawdź szczegółowo wszystkie funkcje z tutaj.

Podsumowując:

Oprócz posiadania zoptymalizowanej pod kątem urządzeń mobilnych witryny eCommerce i / lub natywnej aplikacji mobilnej (w sklepie z aplikacjami), posiadanie PWA daje firmom większe możliwości dotarcia do wszystkich rodzajów odbiorców przy mniejszym wysiłku. Dzięki potężnemu gotowemu narzędziu, jakim jest Magento 2 PWA Mobile App Builder, budowanie, uruchamianie i zarządzanie PWA staje się tysiąc razy wygodniejsze niż budowanie od podstaw. Więc po co czekać dłużej? Jeśli masz witrynę internetową Magento 2, do której potrzebujesz PWA, skontaktuj się z naszymi ekspertami pod adresem support@knowband.com lub po prostu posiadaj swoje narzędzie do tworzenia PWA ze sklepu internetowego Knowband.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *