Niezbędne funkcje w aplikacjach mobilnych eCommerce, aby ukryć straty w obliczu Covid-19

ecommerce-mobile-app

Firmy zajmujące się handlem elektronicznym regularnie stają przed wyzwaniami, aby zakupy online były przyjemne i spersonalizowane dla mobilnych odbiorców. W obliczu pandemii COVID-19 sprawne prowadzenie takiej działalności było jeszcze większym wyzwaniem dla kierowników sklepów. Pandemia została zreformowana w handlu online / mobilnym zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.

zamień swoje e-commerce w aplikację

Sytuacja wymaga więcej, więc zapewniamy więcej. Zawęziliśmy niektóre podstawowe funkcje, które mogą być pomocne w zapewnianiu wartości użytkownikom robiącym zakupy za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Te wskazówki z pewnością pomogą w utrzymaniu Twojej firmy na nogach i sprawnym funkcjonowaniu w obliczu COVID-19.

# 1.

bezpieczna-płatność-online

Aby postępować zgodnie z wytycznymi dotyczącymi dystansu społecznego, płatność przy odbiorze (lub jakakolwiek forma płatności, która wiąże się z kontaktem fizycznym) jest wyłączona ze względu na bezpieczeństwo klientów, a także osobiste dostawy. Zamiast tego właściciele sklepów muszą mieć wbudowane bezpieczne opcje płatności w swojej aplikacji mobilnej eCommerce. Aby zdobyć zaufanie odbiorców, którzy nie ufają płatnościom online, aplikacja mobilna musi mieć bezpieczne bramki płatnicze. Spróbuj także uwzględnić wiele opcji płatności, takich jak karta kredytowa / debetowa, bankowość internetowa, przelew bankowy, PayPal i niektóre popularne e-portfele. Umożliwi to użytkownikom aplikacji dokonywanie płatności przy użyciu najbardziej preferowanych opcji. Z drugiej strony, zintegruj te same metody płatności w aplikacji, co w sklepie, aby zapewnić elastyczność i łatwość płatności online.

FYI:KnowBand Mobile App obsługuje wszystkie rodzaje opcji płatności internetowych dostępnych w sklepie eCommerce na platformach PrestaShop, OpenCart, Magento i WooCommerce.

# 2. Powiadomienia push:

powiadomienia push

Informuj użytkowników aplikacji o wznowieniu usług w określonych / wszystkich lokalizacjach. Ponadto podczas pandemii COVID-19 w sklepach mogą czasami kończyć się zapasy. W takim przypadku najlepiej jest poinformować to samo o klientach, aby zachować przejrzystość. Jeśli użytkownicy aplikacji zostawili jakieś produkty w koszyku / liście życzeń, poinformuj ich o ofertach i dostępności. Powiadomienia push są pomocne zarówno w informowaniu użytkowników, jak i promowaniu sprzedaży / ofert. Oferuj dodatkowe rabaty lub oferty sprzedaży krzyżowej, aby zwiększyć sprzedaż i przychody za pośrednictwem aplikacji mobilnej eCommerce.

FYI:KnowBand Mobile App oferuje zarówno automatyczne, jak i niestandardowe powiadomienia, które administrator sklepu może skonfigurować z panelu administracyjnego

# 3. Recenzje i oceny:

recenzje-oceny
Recenzje zawsze były łatwym sposobem na zdobycie zaufania klientów. Gdy użytkownicy aplikacji dodają recenzję i dają początek

FYI:Aplikacja mobilna KnowBand dla platform PrestaShop, OpenCart, Magento i WooCommerce ma wbudowaną funkcję oceny i recenzji w postaci gwiazdek. Użytkownicy mogą przeglądać i pisać recenzje z poziomu aplikacji.

# 4. Lista życzeń i uproszczona płatność:

uproszczone kasowanie
Niektórzy użytkownicy aplikacji mogą chcieć umieścić na krótkiej liście wiele produktów na łatwo dostępnej stronie w aplikacji. Wtedy pojawia się lista życzeń. Lista życzeń umożliwia kupującym online finalizację produktów do kupienia później z listy produktów z krótkiej listy. Wypełnienie strony kasy w aplikacji mobilnej eCommerce nie może być czasochłonne. Włącz opcje automatycznego uzupełniania nazw i adresów dla klientów, którzy nie są pierwszymi w sklepie. Zapytaj tylko o niezbędne szczegóły na stronie kasy. Zaleca się mieć jednostronicową kasę, aby użytkownicy nie musieli przechodzić do wielu stron podczas składania zamówień.

FYI:KnowBand Mobile App Builder zawiera wbudowaną listę życzeń i jednostronicową kasę w aplikacjach na Androida i iOS.

# 5. Łatwa rejestracja:

łatwa rejestracja
Opcje logowania i rejestracji przez e-mail mogą być zbyt intensywne. Zamiast tego użyj prostszych opcji w aplikacji mobilnej eCommerce, takiej jak Facebook i media społecznościowe Google. Możesz również zaoferować inny dziennik

FYI:Aplikacja mobilna KnowBand

Jak uzyskać taką aplikację mobilną eCommerce?

Firmy zajmujące się handlem elektronicznym, które chcą tworzyć i uruchamiać swoje aplikacje mobilne na urządzenia z systemem Android i / lub iOS, mogą skorzystać z rozszerzenia eCommerce Mobile App Builder. Takie rozszerzenie tworzy konfigurowalne aplikacje, które są bogate w funkcje zarówno na zapleczu, jak i na końcu użytkownika. Jeśli masz witrynę z rynkiem wielu dostawców, to rozszerzenie jest również z nią kompatybilne.

PrestaShop Mobile App Builder

OpenCart Mobile App Builder

Magento Mobile App Builder

Magento 2 Mobile App Builder

WooCommerce Mobile App Builder

Oferujemy również aplikacje mobilne Marketplace (Marketplace wielu dostawców + aplikacje mobilne) dla wyżej wymienionych platform. Sprawdź je z poniższych linków:

PrestaShop Advanced Marketplace z aplikacją mobilną

OpenCart Advanced Marketplace z aplikacją mobilną

Magento Advanced Marketplace z aplikacją mobilną

Magento 2 Advanced Marketplace z aplikacją mobilną

Wnioski:

Dbaj o to, by Twoje firmy eCommerce były odpowiednie i dobrze przygotowane do rozwiązywania problemów i niepewności, które możesz napotkać podczas tej pandemii COVID-19. Postępuj zgodnie z podstawowymi funkcjami opisanymi powyżej, ponieważ może to pomóc Twojej firmie eCommerce odnieść sukces nawet w tak trudnych czasach. Porzuć swoje zapytania support@knowband.com na szybką dyskusję lub skontaktuj się z nami przez skype pod adresem support@knowband.com.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *