Niesamowite funkcje aplikacji Mobile App Builder KnowBand

Amazing Features of KnowBand’s PrestaShop Mobile App Builder

Chcesz tworzyć aplikacje na swoją stronę PrestaShop? Mamy dla Ciebie kompletny, niekodujący program do tworzenia aplikacji!

Były chwile, kiedy PrestaShop Mobile App Builder. Jest gotową strukturą zaprojektowaną do budowania natywnych aplikacji na Androida i iOS dla twojej strony PrestaShop bez kodowania. Aplikacje mobilne PrestaShop są połączone z Twoją witryną w czasie rzeczywistym. Ponadto moduł zapewnia pełną kontrolę panelu zaplecza w Twoich rękach i dzięki temu możesz łatwo zarządzać funkcjami aplikacji. Rzućmy okiem na niektóre z wyjątkowych i podnoszących sprzedaż funkcji aplikacji PrestaShop Mobile App Builder:

1. Łatwa instalacja:

łatwa instalacja

Nasz PrestaShop Mobile App Builder jest bardzo łatwy w instalacji i konfiguracji. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać plik zip na swoją stronę i skonfigurować stamtąd panel.

2. Całkowicie natywne aplikacje mobilne

kompletne natywne aplikacje mobilne

Wydajność aplikacji mobilnej PrestaShop wśród kupujących na całym świecie ma duże znaczenie, ponieważ byłaby ona decydującym czynnikiem przy zakupie lub nie. Wszyscy chcemy, aby aplikacje na zakupy były płynne i szybkie. PrestaShop Mobile App Builder oferuje natywną aplikację 100 na Androida i iOS, która zapewnia bezproblemową pracę na wszystkich urządzeniach użytkownika.

Co więcej, aplikacje są zbudowane przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii tworzenia aplikacji mobilnych Flutter, która zapewnia klientom zaawansowaną kompatybilność i płynną obsługę.

3. Konfigurowalny układ ekranu głównego

konfigurowalny układ ekranu głównego

PrestaShop Mobile App Maker oferuje dynamiczny ekran główny, którego układ można dostosować i skonfigurować z poziomu zaplecza. Administrator sklepu może tworzyć i zapisywać wiele motywów i świątecznych układów w zapleczu. Pozycjonowanie różnych elementów można zmienić za pomocą funkcji przeciągnij i upuść.

4. Powabne opcje kolorów i czcionek

kuszące opcje czcionek

Dopasuj kolory aplikacji i style czcionki do strony internetowej z panelu zaplecza PrestaShop Mobile App Maker. Nasz moduł pozwala wybrać kolor motywu, kolor tła, kolor przycisku i kolor tekstu przycisku dla Twojej aplikacji.

5. Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami przenośnymi

kompatybilne z wszystkimi urządzeniami przenośnymi

Nasz PrestaShop Mobile App Creator zapewnia podatne na błędy i w pełni przetestowane aplikacje, które działają idealnie na wszystkich rodzajach smartfonów z systemem Android i iOS oraz tabletów.

6. 100% Synchronizacja witryny i aplikacji

synchronizacja aplikacji internetowej

Twoje aplikacje mobilne PrestaShop będą w pełni połączone z Twoją witryną, a zatem wszelkie zmiany dokonane w sklepie zostaną odzwierciedlone w aplikacji mobilnej w czasie rzeczywistym.

7. Obsługa wielu języków i RTL

obsługa wielu języków-rtl

Mobile App Builder oferuje obsługę pisania w wielu językach i RTL w aplikacjach na Androida i iOS. Sprzedawcy elektroniczni mogą łatwo rozszerzyć zakres swojej działalności na całym świecie.

8. Opcje natychmiastowego logowania

opcje natychmiastowego logowania

Kreator aplikacji mobilnych PrestaShop oferuje łatwe i szybkie opcje rejestracji i rejestracji użytkownika. Klienci mobilni mogą zalogować się za pomocą Google, Facebooka, numeru telefonu i weryfikacji odcisków palców. Co więcej, użytkownicy aplikacji iOS mogą logować się za pomocą Face ID, co sprawia, że proces logowania jest bezproblemowy i prostszy niż kiedykolwiek.

9. Uproszczona realizacja transakcji

uproszczone kasowanie

Kilka istotnych informacji na jednym ekranie PrestaShop Mobile App Maker ułatwia użytkownikom składanie zamówień.

10. Wsparcie metod wysyłki

wsparcie metod wysyłki

Aplikacja mobilna PrestaShop Obsługuje wszelkiego rodzaju metody wysyłania stron internetowych. To sprawia, że handel między sprzedawcą a kupującym jest całkowicie bezproblemowy.

11. Obsługa wszystkich typów produktów

wsparcie dla wszystkich produktów

Aplikacje mobilne dla witryny e-commerce PrestaShop obsługują wszystkie typy produktów w aplikacjach mobilnych, takie jak pojedyncze, pakietowane, grupowane, konfigurowalne i wirtualne (do pobrania) produkty.

12. Nieograniczone powiadomienia Push

nieograniczone powiadomienia push

Wysyłanie powiadomień wypychanych do użytkowników aplikacji o ofertach / ofertach / rabatach zdecydowanie przyciągnęłoby ich natychmiastową uwagę i zamknęło więcej sprzedaży dla Twojego sklepu. PrestaShop Mobile App Maker oferuje opcję wysyłania powiadomień push na aplikacje z zaplecza modułu. Administrator sklepu może wysyłać następujące rodzaje powiadomień o aplikacjach: automatyczne powiadomienie o utworzeniu zamówienia Automatyczne powiadomienie o aktualizacji statusu zamówienia Automatyczne powiadomienie o opuszczonym koszyku Spersonalizowane powiadomienie niestandardowe

Ponadto użytkownicy mogą sprawdzić wszystkie poprzednie powiadomienia w nowo dodanej zakładce powiadomień w aplikacji. Dzięki temu Twoi klienci będą na bieżąco ze wszystkimi ofertami i powiadomieniami informacyjnymi.

13. 24 * Opcje czatu 7

url-2-2-image--13

Trzymaj swoich użytkowników blisko siebie dzięki opcji WhatsApp w aplikacjach mobilnych PrestaShop. Użytkownicy mogą bezpośrednio skontaktować się z Tobą w sprawie jakichkolwiek zapytań / problemów i uzyskać pomoc 24 * 7.

14. Wsparcie kuponów i kuponów mobilnych

wsparcie kuponów mobilnych-kuponów

PrestaShop Mobile App Maker oferuje wsparcie dla wszystkich rodzajów kuponów i kuponów na aplikacje mobilne. Niesamowite oferty i obniżona cena z pewnością zachęci użytkowników aplikacji do zaangażowania się, a nawet zmusi ich do ponownego odwiedzenia aplikacji w celu uzyskania kolejnych zakupów.

15. Płatności za pośrednictwem witryny w aplikacji mobilnej

płatność za pośrednictwem aplikacji mobilnej na stronie internetowej

Zaoferuj również płatność za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej PrestaShop. PrestaShop Mobile App Maker obsługuje wszystkie rodzaje płatności internetowych w aplikacji mobilnej.

16. Nowa integracja metody płatności

nowa metoda płatności-integracja

PrestaShop eCommerce Mobile App Creator oferuje elastyczność dodawania nowych metod płatności w aplikacjach. Wszystkie rodzaje rodzimych płatności mogą być zintegrowane za rozsądną opłatą.

17. Śledzenie zamówień w czasie rzeczywistym

śledzenie zamówień w czasie rzeczywistym

Aplikacje mobilne z PrestaShop Mobile App Creator oferują skuteczne opcje śledzenia zamówień w czasie rzeczywistym. Zaktualizowany status poprzedniej dostawy zamówienia jest aktualizowany w czasie rzeczywistym.

18. Aplikacje z białą etykietą

aplikacje z białymi etykietami

PrestaShop Mobile App Builder dla Androida i iOS umożliwia właścicielom sklepów wyświetlanie logo strony w nagłówku aplikacji. Dzięki temu twoja aplikacja będzie promowana i popularyzowana wśród kupujących na całym świecie.

19. Udostępnianie społecznościowe

udostępnianie społeczne

Produkty z aplikacji mogą być udostępniane przez użytkowników w wielu sieciach społecznościowych. Zwiększy zasięg społeczny Twojego sklepu i przyciągnie potencjalnych klientów.

20. Pop-up subskrypcji Gamified E-Mail

subskrypcja gamified-e-mail-pop-up

Oferuj wyskakujące okienko z wiadomościami e-mail na aplikacje mobilne z interaktywnym interfejsem koła obrotowego. Musisz zainstalować moduł PrestaShop Spin & Win KnowBand na swojej stronie internetowej.

21. Nawigacja warstwowa

nawigacja warstwowa

Aplikacja PrestaShop eCommerce Mobile App Maker ułatwia wyszukiwanie produktów dzięki wielu filtrom i opcjom sortowania. Użytkownicy nie napotkali żadnych problemów podczas wyszukiwania właściwego produktu.

url-2-3-image

22. Wyskakujące okienko logowania i rejestracji:

Aplikacje mobilne zachęcają klienta do dokończenia procesu logowania w aplikacji. Użytkownicy mogą logować się poprzez wyskakujące okienko logowania/rejestracji dostępne na ekranie głównym aplikacji.
Co więcej, nie tylko zapewnia to klientom łatwy proces logowania, ale także pomaga sprzedawcom elektronicznym zdobywać wiadomości e-mail klientów w celach marketingowych.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *