Najwyższej klasy funkcje do rozważenia w aplikacji mobilnej e-commerce

eCommerce mobile app

Branża eCommerce rozwija się w szybkim tempie, a inne postępy technologiczne, takie jak aplikacje mobilne, a klienci stosują je w swoim codziennym stylu życia. Klienci mogą bardzo łatwo robić zakupy w aplikacji mobilnej, zamiast korzystać z witryny eCommerce. Na rynku istnieje wiele możliwości wzrostu dla biznesu eCommerce, a aplikacje zakupowe również zwiększą konwersję sprzedaży. Rozszerzenie Mobile App Creator pomaga administratorowi sklepu łatwo uruchomić natywną aplikację do zakupów eCommerce na Androida i iOS. Posiadanie aplikacji zakupowej dla dowolnego sklepu eCommerce otwiera drzwi do większości możliwości i korzyści. Ale stworzenie aplikacji mobilnej wystarczająco silnej, aby generować leady i sprzedaż dla Twojej firmy, nie jest bułką z masłem. Musi mieć imponujące wrażenia użytkownika z potężnymi funkcjami, aby zakupy były wygodne. Na tym blogu znajdziesz niektóre z głównych funkcji, które mogą poprawić wydajność Twojej firmy na urządzeniach mobilnych. Zanim zagłębimy się w listę, oto kilka gotowych rozwiązań do uruchamiania aplikacji dla sklepu eCommerce:

PrestaShop: https://www.knowband.com/prestashop-mobile-app-builder

OpenCart: https://www.knowband.com/opencart-mobile-app-builder

Magento 2: https://www.knowband.com/magento-2-mobile-app-builder

WooCommerce: https://www.knowband.com/woocommerce-mobile-app-builder

Wszystkie wymienione powyżej wtyczki są gotowymi do uruchomienia frameworkami na potrzeby aplikacji mobilnych. Rozwiązania są w pełni funkcjonalne i zawierają wszystkie niezbędne ustawienia w panelu administracyjnym, aby uprościć pracę administratora sklepu. Przyjrzyjmy się teraz korzystnym czynnikom tworzenia aplikacji za pomocą następujących modułów:

1. Niestandardowa marka i kontrola konfiguracji

Dla każdej firmy eCommerce ważne jest, aby mieć własne niestandardowe logo marki, nazwę aplikacji, ekran powitalny itp. Wraz z odpowiednimi schematami kolorów. Kreator aplikacji mobilnej umożliwia administratorowi sklepu uruchomienie aplikacji zakupowej pod nazwą i wartością swojej witryny internetowej / firmy. Intuicyjne opcje kolorów i czcionek sprawiają, że aplikacja do zakupów wygląda atrakcyjnie i kusząco dla kupujących. Cały wygląd aplikacji mobilnej eCommerce można kontrolować za pomocą kilku kliknięć myszy i przełączników przycisków. Projektowanie układu ekranu głównego aplikacji mobilnej jest najbardziej przydatne dla administratora sklepu. Wystarczy wybrać odpowiednie banery, suwaki, kategorie, produkty itp. I dostosować je metodą przeciągnij i upuść. Pozycje, nagłówki, tytuły itp. Można edytować i konfigurować w panelu administracyjnym w dowolnym momencie, a zmiany zostaną odzwierciedlone w aplikacjach w czasie rzeczywistym. Oprócz tego inne niezbędne ustawienia są również dostępne w panelu administracyjnym Kreatora aplikacji mobilnych na Androida i iOS.

2. Poręczne narzędzie marketingowe i promocyjne

Powiadomienia push to jedna z ważnych funkcji eCommerce Mobile Apps w zakresie zwiększania sprzedaży. Zwyczaj powiadomienia push może służyć do ciągłego przypominania klientom o najnowszych produktach, ofertach, rabatach dostępnych w aplikacji mobilnej eCommerce. Badania pokazują, że więcej użytkowników woli robić zakupy w aplikacji eCommerce po otrzymaniu powiadomień push. Rozszerzenie Mobile App Maker sprawia, że ​​wszystkie kupony i vouchery internetowe są obsługiwane w aplikacjach. W rezultacie administrator sklepu może wyświetlać te same kupony w aplikacji mobilnej, które są już uruchomione w witrynie. Użytkownicy mogą wybrać odpowiednie kupony i dokonać zakupu. Administrator sklepu może stworzyć dowolny szablon powiadomienia w panelu administracyjnym lub może nawet zautomatyzować to samo w celu automatycznego wdrożenia. Nieograniczone powiadomienia push mogą być wysyłane do użytkowników aplikacji bezpłatnie. Nie jest wymagana żadna dodatkowa integracja.

3. Prostsze logowanie i płatność

Upewnij się, że rejestracja / rejestracja lub logowanie są prostsze dla klientów. Długotrwała i złożona rejestracja w aplikacji mobilnej eCommerce może denerwować użytkowników i ostatecznie opuścić aplikację na Androida i iOS. Dla administratora sklepu bardzo ważne jest, aby zainteresować użytkowników, aby zmotywować ich do dalszych zakupów. Kreator aplikacji mobilnych dla eCommerce oferuje wbudowane opcje logowania za pomocą Google, Facebooka, odcisku palca i numeru telefonu (OTP). Użytkownicy aplikacji mobilnej mogą po prostu zalogować się do aplikacji i łatwo przeglądać produkty i kategorie. Użytkownicy mogą również udostępniać produkty na wielu platformach mediów społecznościowych.

4. Obsługa wielu języków i RTL

Administrator sklepu nie może opracować innej aplikacji mobilnej dla różnych języków. Posiadanie jednego języka w aplikacji eCommerce może usztywnić docelowy segment i dobrze wpłynąć na sprzedaż. Kreator aplikacji mobilnych oferuje aplikacje kompatybilne z wieloma językami, w tym Skrypty RTL (od prawej do lewej). Wtyczka sprawi, że wszystkie języki strony będą działać w aplikacji i pozwoli administratorowi sklepu na sprzedaż ponad granicami i kierowanie reklam zarówno do regionalnych, jak i globalnych odbiorców. Użytkownik może wybrać w aplikacji dowolny język i sprawdzić go w preferowanym języku.

5. Wsparcie dla wszystkich płatności i metod wysyłki

Klienci mają skłonność do częstszych zakupów, jeśli mają korzystne opcje wysyłki i płatności. Oferowanie wielu opcji płatności i wysyłki zwiększa chęć kupowania więcej. Administrator sklepu może z łatwością zintegrować wszystkie metody płatności i wysyłki dostępne na stronie eCommerce z aplikacją mobilną. Klient korzystający z frontendu mobilnego znajdzie taki sam sposób realizacji transakcji na stronie internetowej i w aplikacjach mobilnych.

6. Aktualizacja zapasów w czasie rzeczywistym

Administratorowi sklepu bardzo trudno jest zarządzać zapasami na stronie internetowej i w aplikacjach mobilnych. Aplikacje z rozszerzeniem Mobile App Maker są automatycznie synchronizowane z inwentarzem witryny. Zmiany zostaną automatycznie odzwierciedlone w aplikacji, gdy zostaną wprowadzone w magazynie sklepu.

7. Praca w trybie offline

Większość aplikacji mobilnych nie działa idealnie po przerwach w połączeniu internetowym. Tryb offline programu Mobile App Builder pomaga użytkownikom przeglądać produkty, nawet w przypadku braku połączenia z Internetem. Ta funkcja poprawia wrażenia użytkownika i pomaga w zwiększeniu sprzedaży aplikacji mobilnej eCommerce.

8. Ocena i opinie

Opcja oceny i opinii użytkowników jest bardzo ważna dla każdej firmy eCommerce i służy jako przewodnik dla innych. Recenzje i opcja oceny produktów użytkowników pomagają zwiększyć poziom satysfakcji klientów i niezawodność użytkowników. Pomaga to klientom uzyskać dobre rekomendacje i zwiększyć sprzedaż Twojego sklepu eCommerce.

9. Lista życzeń Funkcjonalność

Lista życzeń to kolejna interesująca funkcja, którą powinieneś mieć w swojej aplikacji mobilnej eCommerce. Powodem jest to, że aplikacja składa się z ogromnej liczby produktów, a znalezienie korzystnego produktu może być bardzo trudne i czasochłonne. Wbudowana funkcja listy życzeń w kreatorze aplikacji mobilnej umożliwia klientom dodanie produktu do listy życzeń i dostęp do nich w celu późniejszego zakupu.

Wnioski:

Aplikacja mobilna eCommerce jest obecnie częścią naszego codziennego życia. Użytkownicy stają się coraz bardziej zależni od aplikacji zakupowych do zakupów online. Dlatego ważne jest, aby właściciele sklepów eCommerce wymyślili ekscytujące funkcje, które wyróżniają aplikację eCommerce. Knowband zapewnia wspaniały moduł do tworzenia aplikacji mobilnych i składa się z zespołu doświadczonych programistów, którzy wykonują to zadanie. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, wyślij nam e-mail na adres support@knowband.com

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *