Najważniejsze strategie rządzące rynkiem aplikacji mobilnych w roku 2019

top-notch-strategies-to-rule-mobile-app-market-in-2019

Marketing aplikacji mobilnych to sposób na wprowadzenie aplikacji mobilnej do użytkowników za pośrednictwem różnych platform i technik. Głównym celem marketingu za pośrednictwem różnych rynków aplikacji jest ukierunkowanie się na idealną grupę odbiorców aplikacji mobilnej. Co więcej, rynki aplikacji mobilnych odnotowały ogromny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. To przynosi wszystkie najnowsze i nadchodzące trendy, które pukają do jego drzwi. Dla wszystkich deweloperów lub freelancerów, którzy mają pomysł na aplikację mobilną lub już opracowany, należy oczekiwać podejścia marketingowego. Na dzień dzisiejszy branża aplikacji ma miliardy działających aplikacji. Zwiększa to możliwość utraty aplikacji, jeśli nie uda jej się nadrobić nowych ulepszeń. Czytaj dalej, aby szczegółowo poznać najważniejsze.

Znaczenie marketingu aplikacji mobilnych!

Ta era to era aplikacji mobilnych. To sprawia, że ​​mobilna aplikacja marketingowa potrzebuje godziny, jeśli naprawdę chcesz, aby Twoja aplikacja wyznaczyła swój znak. Rynki aplikacji umożliwiają wprowadzenie aplikacji mobilnej wśród wszystkich użytkowników na całym świecie, a nawet zachęcają do pobrania aplikacji mobilnej. Analiza odbiorców jest również głównym czynnikiem popularności marketingu aplikacji mobilnych. Bardzo ważne jest zrozumienie rodzaju odbiorców, do których chcesz kierować swoją aplikację. Na przykład, jeśli planujesz uruchomić aplikację do gier, na pewno pójdziesz do nastolatków i dzieci. Nie kierowałbyś się na odbiorców 40 + dla Twojej aplikacji. Co więcej, znaczenie marketingu aplikacji mobilnych nie kończy się nigdzie w najbliższym czasie. Wraz z równoległym wzrostem rynku aplikacji mobilnych i użytkowników mobilnych, w najbliższym czasie każdy kamień milowy może zostać przejęty. Następujące statystyki wzmacniają moją myśl: Raport to mówi całkowita liczba użytkowników smartfonów osiągnie 3.8 Billion do roku 2021 i wyobraźcie sobie, gdzie może wtedy prowadzić rynek aplikacji mobilnych!

statystyki rynku aplikacji mobilnych

Nadchodzące trendy aplikacji mobilnych, na które trzeba zwrócić uwagę!

Aplikacje mobilne zawsze były główną atrakcją dzięki najnowszym technologiom i postępom

1. Optymalizacja App Store:

optymalizacja sklepu z aplikacjami

Optymalizacja App Stores jest pierwszą, która uzupełnia listę. Wielu ekspertów ds. Marketingu daje wskazówki, że ten trend przejmie w nadchodzącym roku. Właściwie Optymalizacja App Store to technika analizy aplikacji

2. Reklamy w mediach społecznościowych:

reklama społeczno-medialna

Nikt nie może zaprzeczyć potędze mediów społecznościowych. Platformy mediów społecznościowych wprowadzają do Twojej aplikacji ogromną liczbę potencjalnych użytkowników. Jest to skuteczny sposób na reklamowanie aplikacji w mediach społecznościowych i osiągnięcie maksymalnych pobrań z jednego miejsca.

3. Szerzyć wieści:

szerzyć wieści

Rozłóż głośne słowo na swoją aplikację. Rozwój Twojej aplikacji zależy od tego, jak poinformujesz o tym użytkowników. Często zdarzają się oszustwa cyfrowe na rynku, a użytkownicy boją się pobrać aplikację. Musisz więc upewnić się, że odpowiednie informacje są rozpowszechniane wśród odbiorców. Ta technika może wydawać się nieco powszechna, ale jest filarem zdobywania zaufania użytkownika do Twojej aplikacji.

4. Kierowanie na użytkownika:

kierowanie na użytkownika

Analiza odbiorców jest głównym czynnikiem wzrostu Twojej aplikacji. Bardzo ważne jest, abyś wiedział, jak i gdzie możesz kierować reklamy do użytkowników. Powinniśmy zrozumieć, że zainteresowanie odbiorców przed rozpoczęciem promocji.

Jak rośnie liczba aplikacji mobilnych, które dostosowują się do branży eCommerce?

Witamy w roku 2019. Aplikacje mobilne przejęły już świat eCommerce i wciąż rosną. Wszyscy używamy telefonów komórkowych do codziennej pracy, a przede wszystkim do zakupu produktów. Przeniesienie sklepu eCommerce do kieszeni użytkownika z pewnością stanowiłoby bodziec do sprzedaży i konwersji. Obecnie istnieją różne zautomatyzowane rozwiązania, które przenoszą twoją stronę internetową na platformę mobilną z konfigurowalnym panelem administracyjnym. Właściciele sklepów mogą łatwo kontrolować projektowanie i funkcjonowanie aplikacji mobilnej. KnowBand przyniósł różne gotowe moduły, aby zapewnić Ci funkcjonalną aplikację eCommerce w krótkim czasie. Wszystko, co musisz zrobić, to uzyskać moduł PrestaShop, OpenCart, Magento, Magento 2, WooCommerce, Kupuj i udostępniaj swoje wymagania. To wszystko dla ciebie! Teraz po prostu usiądź i zrelaksuj się, zamiast poddawać się kodowaniu lub umiejętnościom technicznym.

Wnioski:

Teraz powinno być jasne, że marketing aplikacji jest bardzo ważnym elementem sukcesu Twojej aplikacji. Tak więc teraz w 2019 zamiast tylko rozwijać aplikację i liczyć na jej sukces, przyjmij wyżej wymienione strategie i zwiększ liczbę pobrań. Wszystkie aplikacje mobilne, które zaznaczyły się w przeszłości, miały za sobą bardzo silną strategię marketingową.

Znajdź nasze inne artykuły na temat marketingu aplikacji mobilnych:

Najlepsze kampanie marketingowe aplikacji dla naszej inspiracji

10 lata rozwoju rynku aplikacji mobilnych


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *