Kompletne rozwiązanie w zakresie pakietów hiperlokalnych dla firmy zajmującej się dostawami na żądanie

complete-hyperlocal-package-solution-for-your-on-Mobile-App-Website-Module

Ostatnio, Hiperlokalny model dostarczania zyskuje na popularności w branży eCommerce, a główne cechy hiperlokalnej dostawy na żądanie to wydajność i funkcje. Wraz ze stroną internetową, popyt na aplikację taką jak aplikacja mobilna z hiperlokalnym rynkiem wzmacnia model dostawy do domu. Ludzie płacą dodatkowo za dostawę do domu i robią to chętnie. Już teraz płacą dodatkowo za usługi dostawy jedzenia oferowane przez Uber Eats i DoorDash. Świadczenie usług kurierskich w e-sklepie może być najlepszą firmą obsługującą zarówno doświadczonych, jak i niedoświadczonych przedsiębiorców. Od 2014 r. Liczba zamówień i dostaw cyfrowych wzrosła o 300% szybciej niż ruch z jedzeniem na miejscu. Koncepcja jest atrakcyjna, ponieważ nie pociąga za sobą znacznych inwestycji i jednocześnie utrzymuje wystarczająco wysoki zysk. Możesz zacząć od minimalnych zasobów i stopniowo rozwijać swoją firmę. Ponadto, wraz z rozwojem handlu elektronicznego, usługi dostawy są ważniejsze niż kiedykolwiek. Dlatego jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorcy na rozpoczęcie usługi kurierskiej.
Knowband oferuje rozwiązanie Hyperlocal Delivery Package, aby z łatwością rozpocząć działalność dostawczą.

Czy wiesz, jak działa hiperlokalny model dostarczania?

Model dostarczania hiperlokalnego

Hiperlokalny model dostawy jest idealnym przykładem połączenia odwiecznych metod zakupów i postępu technicznego. Hiperlokalne usługi dostarczania na żądanie działają w ograniczonym regionie i dostarczają produkty w określonym czasie. Zakres usług firmy hiperlokalnej może spaść w dowolnym miejscu od kilku metrów do kilku kilometrów od lokalizacji firmy. Pomyśl nie tylko o FMCG, ale także o utrzymaniu domu, pielęgnacji i innych usługach wartościowych dla klientów. Tak więc firma hiperlokalna może wkroczyć i wykonać zadanie, jeśli w pobliżu znajduje się restauracja, która nie zapewnia dostawy do domu jedzenia. Możesz skorzystać z tych artykułów, aby rozpocząć hiperlokalną firmę dostawczą:

Hyperlocal Mobile App dla firm dostarczających na żądanie

Aplikacja mobilna Hyperlocal MARKETPLACE

Utwórz aplikację dostarczania zgodnie z hiperlokalnym modelem dostarczania. Twórz różne aplikacje dla różnych postaci dla tego scenariusza, takich jak kierowcy, spedytorzy i klienci. Hiperlokalna aplikacja dostawcza Knowband to solidne rozwiązanie do tworzenia aplikacji do dostarczania lokalnych usług dostawy do domu. Co to jest „Kompletny pakiet Hyperlocal Mobile Delivery”? Plik kompletne rozwiązanie dla Hyperlocal Marketplace jest połączeniem modułu Hyperlocal Marketplace i aplikacji mobilnej. Zawiera wszystkie funkcje rynkowe dla witryny i zapewnia zalety aplikacji mobilnej, które są głównymi atrakcjami tego artykułu. W przypadku modułu PrestaShop Hyperlocal Marketplace możesz zapoznać się z naszym poprzednim artykułem:

Funkcje aplikacji Hyperlocal Marketplace (kompletny pakiet)

Aplikacja mobilna Hyperlocal Marketplace opracowana dla platformy PrestaShop przekształca hiperlokalny rynek internetowy w aplikację mobilną dla natywnych sklepów internetowych z systemem Android i iOS. Aplikacja mobilna Hyperlocal umożliwia użytkownikom wybranie określonej lokalizacji i zakupy w określonym regionie. Sprzedając tylko towary od pobliskich dostawców, aplikacja PrestaShop Hyperlocal na smartfony przyspiesza dostawy. Jest idealny do usług, takich jak dostawa jedzenia online, dostawa artykułów spożywczych i leki.

1. Zintegrowany z Google Map

W panelu administracyjnym modułu PrestaShop Hyperlocal Marketplace administrator sklepu może dodać klucz Google API i pobierać lokalizacje na całym świecie. Na liście znajduje się również przewodnik krok po kroku dotyczący tworzenia klucza interfejsu API. Umożliwia właścicielowi sklepu wybór lokalizacji zarówno dla swoich towarów, jak i sprzedawców.

2. W jaki sposób sprzedawcy mogą zarejestrować się na Hyperlocal Marketplace?

PrestaShop Hyperlocal Marketplace ma łatwą funkcję rejestracji sprzedawcy. Administrator zatwierdzi Twoją prośbę i jesteś gotowy do sprzedaży.

3. Administrator i sprzedawca mogą zdefiniować obszar i lokalizację wysyłki

Aplikacja mobilna PrestaShop Hyperlocal Marketplace pomaga właścicielowi i innym zarejestrowanym sprzedawcom oferować swoje usługi. Oferuje administratorowi i sprzedawcy różne funkcje umożliwiające ustalanie reguł cenowych dla różnych lokalizacji. Można zdefiniować region, w którym będą dostarczać swoje produkty.

4. Interfejs użytkownika aplikacji mobilnej Hyperlocal Marketplace

Interfejs użytkownika ma różne funkcje , które zapewniają lepsze doświadczenie klienta i zaangażowanie na rynku . Klienci mogą wprowadzić swoją lokalizację samodzielnie lub mogą zezwolić aplikacji na automatyczne wykrywanie poprzez zapewnienie dostępu do GPS. Kiedy już zostanie ustawione, zobaczą one produkty dostępne w ich lokalizacji, ale pozwolą im na zbadanie więcej produktów dostępnych w sklepie .

5. Dostosuj swoją Hyperlocal Mobile App i nadaj jej dynamiczny wygląd

Aplikacja oferuje kilka bardzo ważnych funkcji, które poprawiają UX w Twoim sklepie. Spersonalizowaną aplikację można utworzyć zgodnie z własnymi wymaganiami. Możesz wprowadzić niestandardowe zmiany i odpowiednio zaktualizować jego wygląd i styl. Moduł PrestaShop Hyperlocal App Builder zapewnia właścicielom sklepów bardzo potężne zaplecze, które pozwala im efektywnie edytować i zarządzać swoimi aplikacjami. Strona główna to najważniejszy element aplikacji, który w abstrakcyjny sposób przedstawia wszystko, co dotyczy aplikacji. Posiada opcję DIY przeciągnij i upuść do zmiany układu i różnych innych funkcji banera, wzoru wyświetlania produktu, licznika czasu itp. Możliwe jest ustawienie nazwy aplikacji, projektu logo, ekranu powitalnego, motywu, kolorów, stylów czcionek i wielu innych więcej zgodnie z życzeniem. Końcowe aplikacje na stronie będą miały unikalną tożsamość marki. Możesz dostosować wszystko, od opcji kolorów po elementy paska kart, takie jak strona główna, kategoria, koszyk, skanowanie itp.

6. Dowód społeczny pomaga w podejmowaniu decyzji

Recenzje klientów odgrywają ogromną rolę w poprawie reputacji i zwiększaniu sprzedaży. Narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych w PrestaShop Hyperlocal Marketplace umożliwia użytkownikom aplikacji publikowanie ocen i recenzji kupowanych produktów / usług. Aby usprawnić sprzedaż krzyżową, aplikacje są kompatybilne z produktami pokrewnymi PrestaShop.

7. Oferty i rabaty zmieniają zasady gry

W aplikacji mobilnej PrestaShop Hyperlocal Marketplace użytkownicy aplikacji czerpią korzyści z korzystania z kuponów i voucherów internetowych. Kupony rabatowe / kupony rabatowe podniecają konsumentów dokonujących zakupów online, ponieważ otrzymują trochę gotówki na zakupione produkty.

8. Zapewnij swoim klientom płynny przepływ zakupów

Aplikacja mobilna PrestaShop Hyperlocal Marketplace pozostaje w pełnej synchronizacji z zasobami witryny, takimi jak kategorie, produkty, dane itp. Ponieważ aktualizacje i dostosowania zapasów będą automatycznie aktualizowane w aplikacji jednocześnie, możesz usiąść i zrelaksować się.

9. Marketing jest łatwy dzięki aplikacji mobilnej Hyperlocal Marketplace

Powiadomienia push to mechanizm umożliwiający użytkownikom aplikacji powrót do aplikacji poprzez przyciąganie bieżących okazji i ofert. Aplikacja mobilna PrestaShop Hyperlocal Marketplace robi to samo i umożliwia kierownikom sklepów konfigurowanie i dostarczanie użytkownikom aplikacji nieskończonej liczby spersonalizowanych szablonów powiadomień push. Użytkownicy aplikacji mają możliwość udostępniania połączenia dowolnego produktu z dowolną ze swoich ulubionych platform w mediach społecznościowych. Sieci społecznościowe mogą dodawać nowych klientów do branży aplikacji mobilnych, a sprzedaż może zostać zwiększona.

10. Zautomatyzowany system powiadamiania o śledzeniu zamówień

To, czego większość użytkowników aplikacji nie lubi, to dezorientacja, kiedy zamówienie zostanie wysłane. W ten sposób aplikacja mobilna PrestaShop Hyperlocal Marketplace umożliwia wysyłanie powiadomień o aktualizacjach statusu zamówienia, aby zapewnić rozliczalność dostaw. Wraz z nimi można wyróżnić nowe oferty promocyjne.

Pełne korzyści z pakietu Hyperlocal

  • Kompletny pakiet hiperlokalnej platformy handlowej PrestaShop ma kilka zalet dla właściciela, sprzedawcy i klientów.
  • Aplikacja jest zgodna z RODO i obsługuje wiele języków, co umożliwia sprzedaż na całym świecie.
  • Posiada funkcję logowania społecznościowego, która zwiększa liczbę rejestracji
  • W przypadku wolnego połączenia internetowego lub jego braku, aplikacja mobilna PrestaShop Hyperlocal Marketplace oferuje przeglądanie offline dla użytkowników aplikacji.
  • Pomoc przez czat jest idealnym środkiem komunikacji dla klientów z kierownikiem sklepu za pośrednictwem czatu WhatsApp lub czatu Zopim.
  • Obsługuje wszystkie bramki wysyłkowe i płatnicze, które są niezbędne do konwersji klienta.

Dodatkowe korzyści z pakietu aplikacji mobilnej Hyperlocal Marketplace:

Dołączone z jednostronicową kasą

Jednostronicowy ekran kasy zawiera aplikację Hyperlocal Marketplace na smartfony dla PrestaShop. Dzięki temu proces zakupu jest bezproblemowy i utrzymuje komfort użytkowania na równi. Tylko wymagane dane wejściowe są pobierane od użytkowników aplikacji podczas jednostronicowego zamówienia.

Funkcja subskrypcji Spin Win Email

Zgodna z rozszerzeniem PrestaShop Spin Win jest aplikacja mobilna PrestaShop Hyperlocal Marketplace. Jeśli administrator sklepu korzysta z obu w sklepie, wyskakujące, zgrywalizowane koło obrotowe można zobaczyć tylko po otwarciu aplikacji z przydatnymi rabatami. Dzięki subskrypcji e-mail re-marketing może być skierowany do konsumentów.

Wnioski: Uważamy, że jest to właściwy moment na inwestowanie w hiperlokalny biznes, ponieważ osoby prywatne stają się coraz bardziej otwarte na ideę dostawy online. Idea, która się za tym kryje, jest bardzo prosta i bez ogromnego kapitału można ją wdrożyć. Po posortowaniu prostych elementów jedyne, czego potrzebujesz, to mieć kontrolę nad obsługą klienta. Zapoznaj się z przewodnikiem informacyjnym Aplikacja mobilna PrestaShop Hyperlocal Marketplace dla pełnego zrozumienia modułu. Podsumowując, przemysł hiperlokalny dał wszystkim interesariuszom ogromny impuls i zmusił ich do zagrania w najlepszą grę, aby reprezentować konsumentów w najlepszy możliwy sposób. Możesz skontaktować się z nami pod adresem support@knowband.com za wsparcie eCommerce. Plik moduły marketplace są dostępne dla platformy Magento, OpenCart i PrestaShop, a moduł Hyperlocal Marketplace jest dostępny dla platformy PrestaShop.

Może chcesz przeczytać:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *