Jak zdobyć aplikację na system Android dla swojego Magento, PrestaShop lub OpenCart Store?

Android App for Magento, PrestaShop, Or OpenCart

Optymalizacja mobilna stała się dziś niezbędnym wymogiem dla witryn e-commerce. Od optymalizacji współczynnika konwersji do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek – żaden ekspert nie powie Ci, że kierowanie na klientów mobilnych nie jest korzystne. W rzeczywistości pozostaniesz w niekorzystnej sytuacji przeciwko swoim rywalom, nie biorąc pod uwagę klientów mobilnych w swoim planie marketingowym.

Oprócz mobilnej strony responsywnej aplikacje mobilne stanowią bardziej zaawansowany sposób kierowania na użytkowników mobilnych. Nie ulega wątpliwości, że nadal potrzebujesz witryny mobilnej, aby przyjrzeć się Google i Twoim klientom mobilnym. Jednak wszystkie konkurencyjne strony również o tym wiedzą i dlatego już rozpoczęły optymalizację mobilną dla swoich sklepów.

Co jeszcze potrzebujesz, aby mieć przewagę nad konkurencją? Aplikacja mobilna na pewno.

Zalety posiadania aplikacji mobilnej dla Twojego sklepu eCommerce

Lepsza użyteczność dla klientów-

Pobieranie i instalowanie aplikacji jest jednorazowym procesem. Następnie klienci mogą odwiedzić Twój sklep w dowolnym momencie za pomocą jednego kliknięcia. Łatwość odwiedzania Twojego sklepu poprawia interaktywność klientów w Twojej firmie i zapewnia dostępność 24X7. Ekskluzywny interfejs aplikacji mobilnej sprawia, że ​​nawigacja po twoim sklepie jest łatwa, szybka i interaktywna.

Wykorzystaj wbudowane funkcje Androida

Platforma Android oferuje szereg wbudowanych funkcji na smartfonach. Aplikacje mobilne mogą dostosowywać się do tych wbudowanych funkcji i wykorzystywać je do zapewniania klientom bardziej interesujących wrażeń. Na przykład możesz użyć śledzenia lokalizacji GPS, aby zaprezentować swoim klientom wrażenia z zakupów oparte na lokalizacji. Możesz wykorzystać mikrofon, aby zapewnić wyszukiwanie głosowe w aplikacjach w celu przyspieszenia wyszukiwania.

Użytkownicy zawsze preferują aplikacje mobilne na stronie mobilnej-

Aplikacje sprawiają, że zakupy stają się szybsze, interaktywne, bezpieczniejsze i bardziej niezawodne. Użytkownicy nie muszą pamiętać adresu URL ani logować się za każdym razem, gdy odwiedzają sklep. Witryny, które mają zarówno aplikacje mobilne, jak i witryny mobilne, uzyskują większy ruch w witrynie mobilnej niż w witrynach mobilnych.

Powiadomienia push w aplikacjach mobilnych to darowizna

Nie musisz polegać wyłącznie na marketingu e-mailowym, aby komunikować się z klientami. Dzięki powiadomieniom push w aplikacjach mobilnych możesz zawsze i natychmiast wysyłać wiadomości do swoich użytkowników w bardziej spersonalizowany sposób. Nie możesz zintegrować powiadomień push, aby zwiększyć sprzedaż, jeśli nie masz aplikacji. Powiadomienia push to więcej funkcji sprzętowych opartych na GPS, bezpiecznym połączeniu i niektórych interfejsach API, które nie są dostępne w witrynach.

Tworzenie lojalności wobec marki

Nic nie może być bardziej przydatne do umieszczania Twoich produktów i marki w centrum zainteresowania niż aplikacja mobilna. Aplikacje są najkrótszą drogą do Twojej firmy dostępną dla 24X7. Wystarczy jedno kliknięcie ikony aplikacji, a klient znajduje się w centrum biznesowym. Aplikacje mobilne są przydatnymi narzędziami do tworzenia lojalnych klientów, którzy lubią zakupy online w dowolnym czasie i miejscu.

Jak uzyskać aplikację natywną na Androida dla swojego sklepu eCommerce?

Teraz, gdy wiesz, w jaki sposób aplikacje mobilne mogą pomóc Ci w rozwoju firmy, musisz zastanawiać się, w jaki sposób uzyskasz aplikację mobilną opracowaną dla Twojego sklepu eCommerce?

Jeśli uznamy dni sprzed kilku lat, telefon komórkowy był luksusem dla właścicieli sklepów eCommerce. Zdobycie szczęścia wymagało stworzenia wydajnej aplikacji mobilnej opracowanej na potrzeby strony internetowej.

Dziś, wraz z rozwojem nowych technologii tworzenia aplikacji mobilnych, uzyskanie aplikacji mobilnej dla sklepu eCommerce jest obecnie dość płynne. Magento, PrestaShop i OpenCart należą do jednej z najpopularniejszych platform eCommerce. Wiele witryn eCommerce rozwija się już w Internecie na dowolnej z tych platform.

Jeśli posiadasz sklep eCommerce na Magento, PrestaShop lub OpenCart, zrobienie aplikacji mobilnej na Androida dla Twojego sklepu będzie dość płynnym zadaniem. Knowband oferuje trzy usługi budowania aplikacji mobilnych na Androida, wykorzystując do tego swoją aplikację mobilną. Odpowiednie konstruktory aplikacji mobilnych obejmują:

Android Mobile App Builder – rozszerzenia Magento

Android Mobile App Builder – rozszerzenia OpenCart

Android Mobile App Builder – PrestaShop Addons

Aby korzystać z usług knowband do uzyskania aplikacji mobilnej, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1: Odwiedź powyższe linki, jak na swojej platformie eCommerce.

Krok 2: Kup, zainstaluj i włącz odpowiedni moduł modułu do tworzenia aplikacji mobilnych w swoim sklepie.

Krok 3: Po zakupie modułu otrzymasz e-mail. E-mail będzie miał mały kwestionariusz, na który musisz odpowiedzieć i odpowiedzieć. W kwestionariuszu zostaniesz poproszony o udostępnienie poniższych informacji wymaganych przez programistów w celu dostosowania aplikacji:

 • Obraz powitalny (1280×1920 png)
 • Ikona aplikacji (512×512 png)
 • URL Twojej strony
 • Twoja nazwa witryny
 • Żądana opcja logowania społecznościowego (z Facebooka i Google'a)
 • Kolor motywu – niebieski, pomarańczowy, zielony lub czarny

Krok 4: Na podstawie uzyskanych odpowiedzi zespół programistów opracuje i dostosuje aplikację zgodnie ze szczegółami udostępnionymi przez Ciebie.

Krok 5: Po zakończeniu programowania zespół udostępni Ci plik APK aplikacji.

Krok 6: Teraz musisz opublikować ten plik APK w Google Play, aby Twoja aplikacja była dostępna dla Twoich klientów. Możesz opublikować aplikację samodzielnie lub za pomocą aplikacji Knowband za niewielką opłatą.

Najważniejsze cechy aplikacji mobilnej

 • Bezproblemowe logowanie do klienta za pomocą różnych opcji logowania w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook i Google Plus.
 • Wiele interaktywnych tematów do wyboru.
 • Aplikacja nie wymaga ręcznej synchronizacji ze sklepem.
 • Aplikacja i sklep eCommerce zostaną automatycznie zsynchronizowane.
 • Szybkie i precyzyjne wyszukiwanie dzięki funkcji wyszukiwania głosowego.
 • Aplikacja obsługuje większość wersji Androida.
 • Do zarządzania aplikacją nie jest wymagana wiedza o kodowaniu.

Jak uzyskać demo aplikacji za darmo?

Jeśli chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja aplikacja mobilna, możesz skorzystać z darmowych wersji narzędzia do tworzenia aplikacji. Bezpłatna wersja App Builder pozwala zobaczyć, jak Twój sklep Magento wygląda w naszej aplikacji i możesz go przetestować dla swojego sklepu. Musisz wykonać następujące kroki, które są wymienione poniżej, aby mieć darmową wersję demo:

Krok 1: Odwiedź jeden z poniższych linków zgodnie z platformą eCommerce:

Darmowy program do tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne – rozszerzenie Magento

Darmowy program do tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne – Prestashop Addon

Darmowy program do tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne – rozszerzenie OpenCart

Krok 2: Pobierz, zainstaluj i włącz bezpłatne rozszerzenie dla producenta aplikacji mobilnej w swoim sklepie.

Krok 3: Następnie zainstaluj odpowiednią demonstracyjną aplikację mobilną na telefonie z Androidem w Sklepie Play, zgodnie z platformą eCommerce:

Magento Mobile App

Aplikacja mobilna PrestaShop

Aplikacja mobilna OpenCart

Krok 4: Otwórz aplikację i wprowadź adres URL sklepu w polu.

Krok 5: Pomyślnie zakończyłeś wstępną konfigurację aplikacji demonstracyjnej. Teraz możesz poznać swój sklep jako aplikację mobilną i przetestować go tak, jak chcesz.

Do Ciebie

W ten sposób można uzyskać aplikację mobilną dla sklepu eCommerce bez wykonywania wielu skomplikowanych zadań. Aplikacja do tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne to najprostszy sposób na uzyskanie natywnej aplikacji na Androida dla Twojego sklepu. Ponadto wyjaśniłem, w jaki sposób możesz wypróbować bezpłatną wersję demonstracyjną aplikacji, aby poznać swój sklep jako aplikację mobilną. Wykorzystaj tę przydatną usługę i przygotuj swoją aplikację dziś opracowaną przez ekspertów w dziedzinie e-commerce i aplikacji mobilnych.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *