M-Commerce

Chcesz, aby Twój sklep M-Commerce stał na uboczu? 6 Nieuniknione wskazówki

Trendy ostatnich lat pokazały, że klienci online wolą używać telefonów komórkowych w celu uzyskania dostępu do sklepów internetowych. Ponieważ mobilna responsywna strona internetowa jest niewygodna, sklepy m-commerce są jednym ze sposobów na wykorzystanie tego rynku. Aplikacje mobilne oferują przyjazny interfejs dostępu do sklepu internetowego. Jest to zdecydowanie jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć właściciel sklepu internetowego, a jednocześnie wybiera lepsze funkcje w aplikacji mobilnej.

Istnieje wiele opcji dostępnych dla właścicieli sklepów internetowych, aby uzyskać aplikację mobilną. Twórca aplikacji mobilnej jest jednym z takich modułów, który może pomóc właścicielom sklepów eCommerce uzyskać aplikację mobilną. Moduł zapewnia właścicielowi sklepu wszystkie wymagane funkcje, które pomogą mu lepiej zaprezentować sklep internetowy. Lepsza aplikacja mobilna pomaga w tworzeniu perfekcyjnego obrazu dla sklepu internetowego, dlatego wybór aplikacji mobilnej i włączonych funkcji odgrywa kluczową rolę w jej akceptacji przez klientów.

Sklep eCommerce powinien lepiej zwracać uwagę na funkcje aplikacji mobilnej, ponieważ mają one duży wpływ na zainteresowanie odwiedzających sklepem internetowym. Możemy rzucić światło na niektóre funkcje, które musi udostępnić producent aplikacji mobilnych w aplikacji mobilnej.

Uproszczony interfejs

Uproszczony interfejs

Aplikacja mobilna to alternatywna opcja dla użytkowników, którzy mają dostęp do sklepu internetowego bez konieczności przechodzenia przez witryny na komputery stacjonarne. Większość ludzi preferuje aplikacje mobilne ze względu na wygodę i prostotę, którą zapewniają. W związku z tym sklep internetowy musi również starać się, aby aplikacja mobilna była jak najprostsza. Dostępność podobnych aplikacji mobilnych jest duża i jeśli w którymkolwiek momencie klient nie dostanie się z aplikacją mobilną, istnieje ryzyko, że będą szukać innej prostej aplikacji mobilnej.

Włączanie zarówno Androida, jak i iOS

Włączanie zarówno Androida, jak i iOS

Całkowity rynek mobilny to 98% objęty Androidem i iOS, dlatego sklepy e-commerce muszą się upewnić, że aplikacja mobilna, którą zamierzają wprowadzić, musi być zgodna na obu platformach. Konstruktor aplikacji mobilnych Prestashop ma dwa warianty, które są w stanie zaprojektować Prestashop Android Mobile Builder i Prestashop iOS. Sklepy internetowe mogą rozważyć te moduły, jeśli chcą kontynuować swój pomysł uzyskania bardzo cenionej aplikacji mobilnej. Skupianie się na rozwoju innych platform niekoniecznie jest ważne, ponieważ wpływ innego systemu operacyjnego nie jest tak duży jak te dwa. Jest to jedna z funkcji, która jest wzmacniaczem konwersji.

Lepsza kontrola administratora

Panel administratora

Aplikacja mobilna wymaga właściwego zarządzania. Administrator musi mieć odpowiednią kontrolę nad różnymi aspektami aplikacji. Ponieważ aplikacja będzie nadal wpływać na klientów, może zaistnieć potrzeba, gdy właściciele sklepów internetowych będą musieli rozszerzyć granice istniejących funkcji. Dlatego w takim przypadku właściciel musi mieć odpowiednią i pełną kontrolę nad aplikacją mobilną, aby możliwe było wprowadzenie wymaganych zmian i wprowadzenie nowych funkcji bez konieczności zwracania się o pomoc. Aplikacja mobilna musi umożliwiać właścicielowi śledzenie użytkowników i mieć pełną rejestrację ich zachowania w aplikacji mobilnej. Tego typu elementy sterujące pomagają w ulepszaniu aplikacji mobilnej z czasem.

Personalizacja

Personalizacja

To kolejny ważny aspekt aplikacji mobilnej. Różnice w różnych treściach aplikacji mobilnej pomagają w lepszym zrozumieniu, a także stanowią zachętę dla klientów do przeglądania. Różne aspekty personalizacji obejmują czcionki, kolory i rozmiary. Jeśli aplikacja mobilna może mieć wiele wariantów wszystkich tych funkcji, to jest bardziej prawdopodobne, że przyciągnie klientów. AS, piękno leży w oczach patrzącego, ale przyciągnięcie klienta polega na prezentacji produktu. Dlatego uzyskanie lepszego dostępu do personalizacji pomoże aplikacji mobilnej lepiej wyrażać.

Ulepszona nawigacja

Nawigacja

Jak często sądzisz, że klient jest zdezorientowany z powodu czegoś w twoim sklepie internetowym i czeka tam, aby to zrozumieć? Prawie nigdy, jeśli klient nie mógł powiązać ich z czymś znaczącym, wówczas prawdopodobnie opuści aplikację mobilną. Tak więc staje się konieczne, aby aplikacja mobilna zapewniała klientom przyjazną dla użytkownika nawigację i usuwanie niepotrzebnego elementu, który może odciągnąć klientów od ich motywów. Lepszy system nawigacji pomoże klientom przejść przez całą aplikację mobilną i upewnić się, że klient nie utknął w określonej części.

Pomoc i wsparcie

Pomoc i wsparcie

Jedną z ważnych funkcji, które musi zawierać aplikacja mobilna, powinna być pomoc i wsparcie. Aplikacja mobilna musi być otwarta dla każdego użytkownika i starać się szanować poglądy każdego klienta. Okazało się, że aplikacje zapewniające lepszą pomoc klientom częściej uzyskują wyższe współczynniki konwersji. Aplikacja mobilna może również pomóc klientom w dokonywaniu wyboru produktów, udostępniając centrum oceny i opinie, aby inni klienci, którzy chcą dokonać zakupu w przypadku niektórych podobnych produktów, mogli odwołać się do recenzji jako podstawy. Pomoże to w lepszym marketingu produktów, ponieważ klienci nie będą zastanawiać się nad dokonaniem drugiego wyboru po przeczytaniu pozytywnej recenzji od jednego z klientów.

Do Ciebie

Aplikacja mobilna w ważnym narzędziu marketingu. Ze względu na rosnącą popularność telefonów komórkowych mCommerce stało się nowym trendem na rynku i większość osób już zaczęła śledź aplikacje mobilne zamiast witryny na komputery dokonać zakupu. Przed uruchomieniem aplikacji mobilnej sklep internetowy musi więc lepiej przyjrzeć się funkcjom aplikacji mobilnych.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *