medicine-pharmacy-app-example-prestashop

Aplikacja Apteka Tadżykistanu opracowana przy użyciu aplikacji mobilnej KnowBand PrestaShop Mobile App Builder zakończyła ponad 1000 instalacji

Nie ma wątpliwości, że aplikacje na smartfony zrewolucjonizowały nasze życie. Jest aplikacja na wszystko, niezależnie od tego, czy musisz podróżować, kupować artykuły spożywcze, zamawiać jedzenie, rozmawiać, czy dokonywać transakcji bankowych. Przedsiębiorcy poszukują nowych rynków do penetracji i strategii angażowania klientów w celu normalizacji ich sytuacji. Jedną z takich możliwości jest tworzenie aplikacji e-commerce. Prawidłowo wykonana aplikacja mobilna może pomóc w zwiększeniu obecności w e-commerce na wiele lat. Tadżykistan drugim Aplikacja aptek internetowych przekroczyła 1000 pobrań w sklepie Google Play. Aplikacja została opracowana przy użyciu Kreator aplikacji mobilnych PrestaShop firmy Knowband moduł, który jest wielojęzyczne i jest dostępny w języku rosyjskim i angielskim. Na tym blogu wyjaśnimy jego funkcje, a także pomożemy Ci zarządzać lokalnymi dostawami na czas? A jak zrobić stronę internetową do rezerwacji wizyt klinicznych?

Aplikacja mobilna PrestaShop – Apteka24

Apteka 24 to aplikacja apteczna, która pozwala użytkownikom zamawiać leki w Tadżykistanie. Aby uzyskać w pełni funkcjonalną aplikację, wymagany jest angażujący interfejs użytkownika, a narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych KnowBand zapewnia spersonalizowane zakupy każdemu użytkownikowi aplikacji. Posiadanie aplikacji mobilnej jest korzystne w porównaniu z witryną internetową, ponieważ umożliwia użytkownikom dostęp do rzeczy na wyciągnięcie ręki. To szybkość i łatwość przeglądania, a także przemyślany projekt to wydaje się naturalne i bezproblemowe.

prestashop-aplikacja-mobilna-tajikistan-medycyna-apteka-aplikacja

Powiadomienia mogą być bardzo skuteczne z punktu widzenia remarketingu, jeśli zostaną wykonane poprawnie. Aplikacja pozwala właścicielowi sklepu: wysyłaj niekończące się powiadomienia aby upewnić się, że będą wracać do Twojego sklepu. Klient może zmienić zamówienie leków jednym kliknięciem przycisku. Wyszukiwanie głosowe, chatboty, powiadomienia push, zaawansowana obsługa, i analityka marketingowa wszystkie są dostępne. Klienci mogą zapisywać listy rzeczy, które chcieliby mieć w Lista życzeń. Strona produktu i strona docelowa umożliwiają kupowanie rzeczy na podstawie zdjęć. Dodatkowym atutem jest dostępność i wygoda płatności mobilnych. Są to podstawowe funkcje aplikacji, a każdą aplikację mobilną utworzoną za pomocą PrestaShop Mobile App Builder można dostosować do wyglądu i motywu, dołączając logo marki i inne elementy marketingowe.

Jak zrobić aplikację mobilną na swoją stronę o medycynie stomatologicznej?

Aby utworzyć aplikację mobilną, taką jak Apteka 24, potrzebujesz tylko wtyczki KnowBand PrestaShop Mobile App Builder. Jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu możesz dodawać banery, zmieniać kolory motywów, dodawać kolorowe przyciski, zapewniać obsługę czatu na żywo itp. Pozwala to na udostępnienie swojej witryny każdemu użytkownikowi telefonu komórkowego. Za jednym kliknięciem każdy może dostać swoje leki lub produkty na wyciągnięcie ręki. Ten moduł jest dostępny dla wielu innych popularnych platform open-source eCommerce. Możesz także uruchomić go zarówno dla systemów operacyjnych Android, jak i iOS. Musisz dokonać jednorazowej płatności, a nasz zespół ekspertów zapewni 3-miesięczne wsparcie po zakupie.

Jak dodać funkcję rezerwacji wizyt do witryny swojej apteki?

Lekarze, którzy konsultują się z pacjentami w swojej klinice, mają trudności z zarządzaniem napiętym harmonogramem. To tutaj Knowband’s Moduł systemu rezerwacji wizyt przydaje się.

zarezerwuj-wizyta-online-rezerwacja-i-wypozyczenie-opencart-PrestaShop-apteka-apteka

Moduł „System Rezerwacji Wizyt” umożliwia umieszczenie Twojej kliniki na swojej stronie internetowej i umożliwienie konsumentom (pacjentom) rezerwacji wizyty. Ponadto moduł zapewnia szereg opcji konfiguracji, dzięki którym możesz dostosować rezerwacje do własnych upodobań.

Jakie cechy posiada Moduł Systemu Rezerwacji Spotkań?

  1. Łatwo dodaj swoją firmę/klinikę (możesz również dodać wiele klinik)
  2. Określ, czy usługa jest wizytą w przychodni czy wizytą domową
  3. Określ opłatę za rezerwację z góry
  4. Pozwól pacjentowi wybrać żądany dzień i godzinę
  5. Wskaż dowolny dzień, który nie jest dostępny do rezerwacji
  6. Zachowaj minimalną liczbę rezerwacji na każdy dzień
  7. Dołącz lokalizację firmy, informacje kontaktowe i zdjęcia
  8. Miej oko na swoje spotkania i śledź je

System rezerwacji spotkań ułatwia pracę, a klientom zapewnia bezproblemowe dokonywanie rezerwacji. Aby było to wygodniejsze, możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej rezerwacji i wypożyczenia. Oto dogłębne blog w systemie rezerwacji wizyt, szczególnie dla przychodni.

Najlepszy sposób na zarządzanie dostawami leków do domu

Aby zarządzać dostawami do domu i przypisywać zamówienia do chłopca dostawczego, możesz użyć aplikacji mobilnej chłopca dostawczego. Ta aplikacja pomaga w tworzeniu profilu kuriera, śledzeniu statusu zamówienia, wysyłaniu powiadomień do kuriera i ułatwia wiele innych zadań. Pokazuje również informacje o lokalizacji klienta, do którego zamówienie ma zostać dostarczone. Sprawdź demo na żywo chłopca dostawy i przeczytaj ten blog, który zawiera kilka prawdziwych przykładów sprzedawców eCommerce, którzy korzystają z aplikacji mobilnej Knowband Delivery Boy. Odwiedź sklep KnowBand, aby znaleźć pożądane wtyczki do swojego sklepu eCommerce lub możesz napisać do nas na support@knowband.com za wszelką niestandardową pomoc w rozwoju eCommerce. Pobierać Darmowy kreator aplikacji mobilnych PrestaShop dla wersji demonstracyjnej i uaktualnij ją za pomocą wersja płatna aby uruchomić go w Google Play Store i Apple Store.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *