Świąteczna wyprzedaż – niesamowite oferty na aplikacje mobilne na Androida i iOS

holiday-season-sale

Wkroczyliśmy w okres świąteczny 2021 i to jest najlepszy czas na generowanie przychodów ze sklepu eCommerce z natywnym (Android i iOS). Uruchom parę eCommerce

Kreator aplikacji mobilnych na Androida i iOS

Natywne aplikacje mobilne na Androida i iOS zostaną opublikowane w Google Play i sklepie Apple App Store do publicznego pobrania. Klienci będą mogli zainstalować aplikację bezpośrednio z tego miejsca i kupować produkty w drodze. Aplikacje mobilne okazują się bardzo przydatne zwłaszcza w okresach wyprzedażowych i świątecznych. Firmy zajmujące się handlem elektronicznym mogą czerpać ogromne zyski ze zwiększonej sprzedaży i przychodów. Wystarczy wybrać odpowiednie rozwiązanie i uruchomić aplikacje mobilne eCommerce. Pełne wsparcie techniczne będzie zapewnione od stworzenia aplikacji do publikacji w sklepach z aplikacjami.

CTA

Dla PrestaShop:?https://www.knowband.com/prestashop-mobile-app-builder

W przypadku OpenCart:?https://www.knowband.com/opencart-mobile-app-builder

Dla Magento:?https://www.knowband.com/magento-mobile-app-builder

Dla Magento 2:?https://www.knowband.com/magento-2-mobile-app-builder

W przypadku WooCommerce:?https://www.knowband.com/woocommerce-mobile-app-builder

Dodatkowe 30% zniżki | Kod kuponu rabatowego: HOLIDAYAPP

Najważniejsze funkcje, które pozwalają najlepiej wykorzystać aplikacje:

Kompletne narzędzie bez kodowania to nie jedyna zaleta wyboru kreatora aplikacji Knowband. Oto niektóre z najważniejszych funkcji i korzyści zarówno dla administratora sklepu, jak i dla użytkowników mobilnych:

# 1. Układ strony domowej DIY

Panel administracyjny rozszerzenia eCommerce Mobile App Maker oferuje w pełni konfigurowalny edytor strony głównej z różnymi konfigurowalnymi elementami (banery, suwaki, produkty, licznik czasu, kategoria itp.)administrator sklepu otrzymuje kilka łatwych w użyciu narzędzi do edycji, za pomocą których może przeprojektować układ strony głównej.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że administrator sklepu może zmienić wygląd i działanie aplikacji eCommerce na Androida i iOS w dowolnym momencie, nawet po udostępnieniu aplikacji w sklepach z aplikacjami. Użyj odpowiedniego zestawu banerów, obrazów, kolorów, logo itp. I uruchom własne aplikacje firmowe dla swojej firmy.

Uwaga: Nasze aplikacje mobilne są również kompatybilne z wyskakującym okienkiem subskrypcji e-mailowej gry Spin win. Oferuj atrakcyjne wyskakujące okienko w aplikacjach mobilnych iz łatwością promuj wyprzedaże i oferty. Czytaj więcej: Uruchom aplikację mobilną PrestaShop zintegrowaną z Spin-wheel, aby zwiększyć sprzedaż

# 2. Obsługa wielu języków i wielu walut

Aplikacje utworzone przy użyciu narzędzia do tworzenia aplikacji eCommerce obsługują wiele międzynarodowych walut i języków (w tym skrypty RTL, takie jak arabski). Jest to bardzo pomocne dla firm, które chcą działać globalnie lub lokalnie. Z technicznego punktu widzenia wszystkie języki i waluty dostępne na stronie internetowej będą automatycznie obsługiwane w aplikacjach mobilnych.

Podaj wszystkie waluty i języki popularne w Twojej branży lub wybierz opcję globalną. Sprzedawaj produkty ponad granicami, tak jakbyś faktycznie zabrał tam swój sklep. Aplikacje zakupowe będą dostępne w Play Store i Apple App Store do pobrania i używania na całym świecie.

# 3. Wbudowana obsługa czatu na żywo

Plik

Szybkie wsparcie dla użytkowników aplikacji mobilnych z pewnością zwiększy zaufanie do Twojej firmy i zmotywuje użytkowników do większych zakupów.

# 4. Synchronizacja na żywo (zapasy i płatności)

Wszystkie dane na stronie eCommerce są synchronizowane w czasie rzeczywistym z aplikacją mobilną. Umożliwia to również automatyczne aktualizacje i zarządzanie zapasami w aplikacji. Nie musisz pracować godzinami, aby dodać produkty i kategorie w aplikacji. Kreator aplikacji mobilnych eCommerce automatycznie pobierze kategorie i produkty w aplikacjach bez konieczności ręcznej pracy.

Oprócz stanów magazynowych metody płatności na stronie internetowej będą również zsynchronizowane z aplikacjami. Nie musisz pobierać żadnych dodatkowych opłat, aby uzyskać wiarygodne płatności w aplikacji. Wszystkie opcje płatności na stronie internetowej zostaną automatycznie pobrane w aplikacji i będą działać bezbłędnie.

# 5. Nieograniczone powiadomienia push:

Powiadomienia push są bardzo przydatne do ponownego angażowania użytkowników aplikacji w spersonalizowany sposób. Z panelu administracyjnego modułu administrator sklepu może wysyłać nieograniczoną liczbę powiadomień push do użytkowników aplikacji zgodnie z ich potrzebami. Można wybrać szablon, link, obraz itp. Do powiadomienia push.

Powiadomienia push można również zaplanować do automatycznego wdrażania lub wysłać ręcznie na użytkowników Androida i iOS. Warunkiem jest tylko to, że aplikacja powinna być zainstalowana na urządzeniu. Powiadomienia push są nieograniczone i nie zawierają żadnych opłat ani ograniczeń w celu promowania produktów, sprzedaży, ofert itp.

Wnioski

O wiele więcej funkcji jest dostępnych w eCommerce Mobile App Builders firmy KnowBand. Takie aplikacje są również kompatybilne, aby łatwo stać się rynkiem wielu dostawców, ponieważ rozszerzenia do tworzenia aplikacji są zgodne z rozszerzeniem Marketplace.

Więc po co czekać dłużej? Jeśli chcesz uruchomić aplikacje mobilne eCommerce, wypróbuj te rozszerzenia. Wypróbuj aplikacje demonstracyjne i link do wersji demonstracyjnej panelu administracyjnego, aby dowiedzieć się więcej.

Pamiętaj, że w tym okresie świątecznym rozszerzenia eCommerce App Maker (Android i iOS) firmy KnowBand są dostępne po obniżonej cenie.Możesz wysłać do nas e-mail na adres support@knowband.com w przypadku jakichkolwiek pytań lub pomocy.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *