Cache: An E-commerce Store Taking Over the Market on the Mexican Continent

Pamięć podręczna: sklep e-commerce przejmujący rynek na kontynencie meksykańskim

Branża e-commerce stale się rozwija, ponieważ zachęca nowe firmy do wypróbowania swoich pomysłów biznesowych. Biznesu online właściciele są zwykle zasypywani pomysłami na biznes i potrzebują platformy dla biznesu.

Sprzedawcy internetowi mogą zakładać swoje firmy na rynki wielu dostawców. Rynek jest również dwojakiego rodzaju; jeden jest ogólny, dostępny dla wszystkich sprzedających ubrania, elektronikę itp. Ponadto istnieje hiperlokalny rynek, który świadczy swoje usługi w określonych obszarach, sprzedając tylko produkty takie jak nabiał, artykuły spożywcze, owoce itp. Cacheshop jest jednym z wiodących rynków i ma swoją bazę w Guatemala City w Gwatemali.

W zależności od wymagań biznesowych, sprzedawcy wybierają rodzaj rynku i konfigurują go online dla klientów. Rynki takie jak eBay i Etsy to również dobre opcje. Oprócz tego, Zakupy Google jest również przydatną wtyczką do wyświetlania produktów w Google. Skonfigurowanie i uszeregowanie rynku wygląda na ogromne zadanie, ale dzięki zaangażowaniu i planowaniu możesz zbudować reputację swojej marki.

O Cacheshopie

Cache Shop to rynek e-commerce dla wielu dostawców dla platformy PrestaShop. Sklep znajduje się w czołówce marketplace’ów na kontynencie meksykańskim i rozwija skrzydła na rynku e-commerce oraz utrzymuje się w czołówce topowych marek. Marka jest dobrze znana z różnorodności produktów od różnych sprzedawców.

Cacheshop ma kilka kategorii z ogromną różnorodnością produktów dla swoich klientów. Klienci decydują się na korzystanie z usług marki, która ma dobrą markę na rynku i słynie z najwyższej jakości produktów. Biznes dążył do zbudowania więzi między sprzedającymi a kupującymi w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

Przejrzystość marki jest bardzo ceniona przez sprzedawców, ponieważ pozwala im poznać cykl sprzedaży produktu na każdym etapie. Mają autentyczność i legalność, co wynika z zasad ich sklepu.

Cacheshop: Wykładniczy wzrost biznesu dzięki wiedzy

Marka korzysta z wtyczki marketplace firmy Knowband dla Prestashop. Ponadto sklep z pamięcią podręczną oparty jest na Platforma PrestaShop i zarządza całym rynkiem za pomocą wtyczki Knowband. Ponadto marka ta oferuje sprzedawcom kilka funkcji, takich jak zarządzanie i konfigurowanie produktów oraz ich import i eksport. Administrator może zarządzać sprzedawcami, prowizjami i innymi aspektami za pomocą funkcji wtyczki Knowband Marketplace.

Zespół Knowband dokonał wielu dostosowań, aby spełnić wymagania biznesowe marki. Co więcej, niektóre dostosowania polegały na wyeksportowaniu wszystkich szczegółów przelewu bankowego w jednym pliku, wyświetlaniu adresów klientów sprzedawcom itp. Cache Shop nie jest przeciętnym rynkiem internetowym, ponieważ ma mnóstwo niestandardowych funkcji zaimplementowanych z pomocą Knowband.

Wtyczka Multivendor Marketplace dla Knowband

Wtyczka Multivendor Marketplace dla Knowband

Termin „rynek wielu dostawców” jest używany do opisania sklepu internetowego, w którym klienci mogą kupować towary od wielu sprzedawców. Ponadto możliwy jest szerszy wybór towarów od różnych dostawców odpowiedzialnych za zapasy, ceny, szczegóły produktu i dostawę. Rynki z wieloma dostawcami są popularne wśród firm, ponieważ są łatwe w zarządzaniu.

Knowband’s Prestashop Multi-Vendor Marketplace zapewnia opcje dla członkostwo, zaplanowane płatności dla handlowców, strona do rejestracji dostawców i wiele innych opcji. Dodatkowo dostawcy mogą zarządzać każdym ze swoich produktów za pomocą określonego portalu sprzedawcy i pulpitu nawigacyjnego.

Dlatego wtyczka Knowband Multi-vendor jest opcją do zarządzania rynkiem online.

Co Cache-Store myśli o Knowband

Co Cache-Store myśli o Knowband

Usługi, które zapewniają swoim klientom, są po prostu niesamowite. Byli zawsze na miejscu w przypadku jakiejkolwiek pomocy i przyjęli niestandardowe usługi programistyczne też, co było imponujące. Mam nadzieję, że będę mógł z nimi ponownie pracować przy innych projektach i wkrótce skontaktuję się w celu dostosowania ich do konkretnych potrzeb biznesowych.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *