Knowband staje się agencją partnerską Prestashop

Knowband Banner

Po zdobyciu pozycji lidera w obszarze eCommerce, Knowband zawsze koncentrował się na oferowaniu prostych rozwiązań do budowy, zarządzania i rozwoju udanego sklepu internetowego. Pod zarejestrowaną nazwą Velocity Software Solutions, jesteśmy już w rankingu 52nd wśród indyjskich firm pojawiających się na Deloitte Technology Fast 500 Partner Prestashop.

Jako dalekowzroczny i postępowy zespół, od samego początku przyznano nam Odznakę SuperHero Support od Prestashopa. Jeden z naszych modułów, One Page Checkout, został nawet oznaczony jako “Favorite” w sklepie z dodatkami. Dzięki ponad wtyczkom 60 w sklepie z dodatkami, z powodzeniem umożliwiamy klientom 10000 + rozwój na konkurencyjnym rynku, niezależnie od wielkości, branży czy przychodów. Chwalimy się najlepszymi rozwiązaniami dla różnych platform eCommerce – Magento, PrestaShop, Shopify, OpenCart i inni.

Nasza wiedza w zakresie usług Plugin Development zapewnia funkcjonalnie inteligentne wtyczki do zaspokajania potrzeb konkurencyjnego przemysłu. Kreator aplikacji dla systemu iOS / Andriod zaprojektowany i opracowany przez nasz intuicyjny zespół programistów może pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Niektóre z naszych najlepiej sprzedających się wtyczek to:

Najlepsze w swojej klasie usługi i światowej klasy rozwiązanie mogą zapewnić przewagę nad konkurencją i to jest to, czego możesz oczekiwać od Knowband.

Addon store: https://addons.prestashop.com/en/149_knowband

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *