How Delidel is taking Over Dubai’s Grocery Industry: Journey with Knowband!!

Jak Delidel przejmuje przemysł spożywczy w Dubaju: Podróż z Knowband!!

Dubaj to jeden z najbardziej ukochanych krajów Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nie tylko słynie z prawdziwej rodziny królewskiej, ale każdego roku przyciąga miliony turystów. Miasto, co zaskakujące, ma ogromne możliwości dla biznesu e-commerce. Chociaż w Dubaju znajdziesz wiele centrów handlowych, firmy internetowe konkurują z biznesem offline w mieście.

Przykład udowadnia to samo, Delidel jest jednym z najwyżej ocenianych sklepów spożywczych Firmy eCommerce w Dubaju. Marka weszła na arenę na początku lat 2020. XX wieku. W krótkim czasie Delidel zyskał niesamowitą popularność zarówno na rynku Business 2 Business, jak i Business to Customer. Teraz klienci mogą otrzymać codzienne artykuły spożywcze na wyciągnięcie ręki w ciągu kilku sekund.

O Delidelu:

Delidel to jeden z najwyżej ocenianych rynków spożywczych eCommerce w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Razem z segmencie B2B, firma zajmuje się również bezpośrednio rynkiem konsumenckim. Dysponując tysiącami artykułów spożywczych i artykułów codziennego użytku, Delidel dba o codzienne potrzeby Dubaju.

Główny fizyczny oddział Delidel znajduje się przy Latifa Ben Hamden Street, Al Quoz, Dubaj. Wraz z głównym oddziałem marka zarządza zapasami z ponad 5 różnych magazynów.

Jeśli chodzi o kategorie produktów, klienci mogą robić zakupy w ponad 10 segmentach produktów.

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić mrożone mięso, przekąski, owoce i warzywa, czy produkty mleczne, Delidel to punkt kompleksowej obsługi potrzeb spożywczych w Dubaju.

Rozwój aplikacji mobilnej Delidel na Androida i iOS z Knowband!!

Rozwój aplikacji mobilnej Delidel na Androida i iOS z Knowband!!

Wraz z witryną eCommerce (Delidel.co) marka oferuje użytkownikom bogatą w funkcje aplikację mobilną na Androida i iOS. Prawdziwego dreszczyku emocji podczas zwiedzania Delidel mogą doświadczyć nie tylko użytkownicy aplikacji mobilnej Aplikacja mobilna na Androida i iOS. Ale zarówno aplikacja na Androida, jak i iOS oferuje szeroką gamę niesamowitych funkcji.

Na przykład użytkownicy aplikacji mobilnych mogą korzystać z głębokiego linkowania, obsługi dynamicznego linkowania, zamówienia zbiorczego, automatycznego wykrywania lokalizacji, logowania społecznościowego, zarządzania wysyłką zamówień, niestandardowej rejestracji, zdarzeń użytkownika i dziennika, powiadomienia WhatsApp, faktury magazynowej, śledzenia i wielu innych zaawansowanych funkcji w ciągu kliknięć.

Delidel. co jest oparty na platformach Prestashop eCommerce i jest wyposażony w różne niestandardowe modyfikacje. Podczas podróży zespół Knowband Flutter App Development zadbał o zmiany na poziomie API i zmiany na końcu sieci. Zmiany na poziomie aplikacji, a nawet każdy aspekt od samego początku.��

Wraz z wcześniej dostępnymi funkcjami dodaliśmy wiele niestandardowych funkcji na żądanie do aplikacji Delidel na Androida i iOS.

O Kreatorze aplikacji mobilnych Prestashop:

O Prestashop Mobile App Builder

Knowband’s Prestashop Mobile App Builder to kompletne rozwiązanie bez kodu do tworzenia aplikacji mobilnych na Androida i iOS dla witryn e-commerce Prestashop. Aplikacja opracowana za pomocą Prestashop App Maker oferuje szeroki zakres funkcji. Ponadto sprzedawcy eCommerce otrzymują aplikację mobilną na Androida i iOS opartą na Flutter z dodatkiem. Dla informacji, Flutter to najbardziej zaawansowany język programowania aplikacji mobilnych na rynku. Aplikacja na Androida i iOS napisana we Flutterze zapewnia płynną obsługę i szybsze ładowanie.

Funkcje-aplikacji-mobilnej-by-Knowband

Oprócz Prestashop, Knowband oferuje Twórcy aplikacji mobilnych dla innych platform eCommerce (OpenCart, Magento, WooCommerce i Magento 2). Tak więc, jeśli szukasz kompletnego rozwiązania bez kodu do tworzenia aplikacji mobilnej iOS i Android z białą etykietą, Mobile App Builder firmy Knowband jest po to, aby się nimi zająć.

Co Delidel mówi o Knowband!!

Dobrze się bawiliśmy z Knowband z naszą częścią aplikacji mobilnej. Początkowo oprócz wstępnie dostępnych funkcji w aplikacji mieliśmy specjalne wymagania. Dzięki do Zespół wsparcia Knowband za trud włożony w ukończenie naszych projektów w wyznaczonym terminie. W przyszłości na pewno zaplanuje jakieś modyfikacje strony internetowej.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *