Wskazówki dotyczące tworzenia bezpłatnego konta programisty w Salesforce

Tips to Create a Free Developer Account in Salesforce


Wprowadzenie

Salesforce to jedna z najbardziej fundamentalnych strategii mających znaczący wpływ na świat cloud computing. Jest to przełomowy CRM oparty na chmurze z mnóstwem funkcji i zalet dla małych firm. Głównym celem tego bloga jest zapoznanie Cię z darmowym tworzeniem kont programistów Salesforce.

Konto Salesforce: co to jest?

Czym jest Salesforce

W Salesforce konto służy do przechowywania informacji o klientach i podmiotach, takich jak firmy, agencje rządowe, instytucje edukacyjne i ludzie. Baza danych Salesforce zawiera różne informacje, w tym imię i nazwisko, lokalizację, adres internetowy i inne. Zawsze możesz utworzyć, usunąć, posortować lub filtrować konto za pomocą karty Konta w Salesforce na podstawie informacji przechowywanych w kontaktach. Salesforce daje możliwość otwarcia bezpłatnego konta programisty i korzystania z prostych procedur „przeciągnij i upuść” do tworzenia aplikacji Salesforce.

Poniżej wymieniono kroki, aby utworzyć bezpłatne konto Salesforce w wersji deweloperskiej.

  • Proces należy rozpocząć, odwiedzając stronę https://developer.salesforce.com/ i wybierając opcję Zarejestruj się u góry strony.

Rejestracja konta programisty Salesforce

  • Po wybraniu opcji „Zarejestruj się” przed Tobą pojawi się formularz. Poprosi o bardzo podstawowe informacje, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, nazwa firmy itp. Tutaj należy pamiętać, że nazwa użytkownika zawsze będzie podawana w formie adresu e-mail, niezależnie od tego, czy ten adres e-mail rzeczywiście istnieje .

Głównym celem tego bloga jest zapoznanie Cię z darmowym tworzeniem kont programistów Salesforce.

  • Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych informacji kliknij przycisk Zarejestruj mnie na dole (pokazany na zrzucie ekranu na niebiesko). W podanym przez Ciebie e-mailu po kliknięciu przycisku Zarejestruj mnie otrzymasz link potwierdzający.

  • Aby aktywować konto, po prostu kliknij link weryfikacyjny. Poprosi Cię o zmianę hasła, jak pokazano poniżej. Wybierz mocną kombinację, która jest również łatwa do zapamiętania.Wskazówki dotyczące tworzenia bezpłatnego konta programisty w Salesforce
  • Możesz teraz zalogować się za pomocą swojego konta programisty Salesforce.
  • Odwiedzić salesforce.com/login

Strona logowania Salesforce

  • Kliknij opcję Zaloguj po wpisaniu nazwy użytkownika i hasła.
  • Jesteś teraz na stronie głównej Salesforce.

Strona główna Salesforce

W ten sposób w kilka minut możesz łatwo utworzyć konto programisty w Salesforce. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, prosimy o kontakt pod adresem support@knowband.com. W przypadku platform takich jak Magento, Prestashop, OpenCart i Shopify oferujemy najlepsze wtyczki. W przypadku strony internetowej i modułów oferujemy również usługi tworzenia i dostosowywania niestandardowych modułów.

Spójrz w naszym module Marketplace Multi-vendor dla Prestashop, Opencart, Magento i Magento 2. Dowiedz się więcej:

 

 

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *