Age Verification

3 uzasadnia, że ​​weryfikacja wieku jest ważna dla Twojego biznesu online

Według raportu Pew Research Center, ujawnia się, że prawie 93% nastolatków leżało pomiędzy 12

Łatwy dostęp dzieci do treści ograniczonych wiekiem stał się poważnym problemem dla rodziców, nauczycieli i sprzedawców internetowych. Istnieje wiele platform handlu elektronicznego, które zajmują się sprzedażą alkoholu, sprzedażą tytoniu. Jeśli nieletni uzyska dostęp do takich witryn / sklepów, może to spowodować poważne problemy.

Poprzez egzekwowanie weryfikacji wieku ustawionej w sklepie internetowym sprzedawcy detaliczni mogą uniemożliwić dzieciom dostęp do treści jawnych lub zakup produktów przeznaczonych dla dorosłych. Pomogłoby to powstrzymać nieletnich od takich sklepów.

W związku z tym właściciele witryn stają się problemem informowania odwiedzających o treści witryny przed ich dostępem. W większości przypadków, jeśli właściciel witryny ma określone treści lub sprzedaje produkty, które są zorientowane na wiek, wówczas ograniczenie dostępu osób poniżej określonego wieku jest nieuniknione. Pomogłoby to odwiedzającym zapoznać się z treściami i produktami oferowanymi przez sprzedającego i odpowiednio je przekierować.

Jeśli Twój sklep eCommerce zawiera dowolną treść jawną, którą chcesz wyświetlać tylko osobom w określonym wieku, możesz wypróbować moduł Age Verification firmy Knowband. Ten moduł wyświetla wyskakujące okienko weryfikacji wieku, gdy tylko odwiedzający wejdzie do sklepu i poprosi ich o potwierdzenie wieku. Dopiero po znalezieniu odpowiedniego wieku przeglądanie sklepu jest dozwolone. Knowband oferuje moduł weryfikacji wieku dla platform e-commerce Prestashop, OpenCart i Magento. Odwiedź, aby sprawdzić ich pełne funkcje i zalety.

Dodatek weryfikacji wieku Prestashop

Rozszerzenie weryfikacji wieku dla OpenCart

Rozszerzenie weryfikacji Magento

W tym artykule wymieniłem najważniejsze przyczyny 3, dla których weryfikacja wieku jest ważna dla Twojego biznesu online.

Filtrowanie odwiedzających

Konfigurując proces weryfikacji wieku w sklepie internetowym, możesz odfiltrować kwalifikujących się użytkowników do swoich produktów

Aby zachować zgodność z prawem

Jeśli masz do czynienia z produktami, które mają być specjalnie dostarczane przez osoby powyżej określonego wieku, musisz mieć proces weryfikacji wieku w swoim sklepie. Jest to zgodne z prawem. Nieprzestrzeganie systemu weryfikacji wieku może skutkować karami prawnymi, gorsze może być pozbawienie wolności.

Trzymanie nieletnich poza sklepem

Przy wysokim wzroście liczby użytkowników Internetu obowiązkiem e-handlowców jest trzymanie nieletnich poza ich sklepem, jeśli zawiera produkty dla dorosłych. Dzieci mające dostęp do nieodpowiednich towarów w Internecie mogą mieć zły wpływ na ich mentalność, która może stać się jeszcze gorsza w przyszłości. Dlatego weryfikacja wieku staje się dziś obowiązkowa.

Wnioski

Natychmiastowa potrzeba informowania odwiedzających o zawartości strony i produkcie jest ważnym czynnikiem w odniesieniu do bezpieczeństwa w Internecie. Firmy internetowe, które zawierają treści jawne, ale nie postępują zgodnie z procesem weryfikacji wieku w swoim sklepie, mogą znaleźć się w poważnych kłopotach, umożliwiając nieletnim dostęp do treści o ograniczonym wieku. Nie tylko stworzy problemy związane z prawem, ale również zaszkodzi reputacji twojego sklepu. Ponadto można nawet ukarać karą grzywny.


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *