Zwiększ funkcjonalność wyszukiwania dzięki PrestaShop Search Auto sugeruje dodatek

PrestaShop Search Auto-suggest

Funkcja wyszukiwania w witrynie eCommerce odgrywa kluczową rolę w podejmowaniu decyzji o zakupie przez klienta. Jeśli klienci nie znajdą łatwo tego, czego szukają, prawdopodobnie skorzystają z wyjścia i nigdy nie wrócą, co spowoduje utratę potencjalnych klientów. Właśnie dlatego funkcja wyszukiwania ma bardzo duże znaczenie dla zdobycia lojalności klientów i zapewnienia klientom bezproblemowych zakupów online. Dla właścicieli witryn PrestaShop przedstawiamy PrestaShop Search Auto-sugeruj dodatek które mogą poprawić funkcjonalność wyszukiwania w witrynie i ułatwić ludziom znalezienie pożądanych produktów. Autosugestia lub autouzupełnianie to funkcja, która przewiduje, czego szuka użytkownik, nawet zanim użytkownik skończy wpisywać zapytanie.

Funkcje, na które należy zwrócić uwagę w dodatku PrestaShop Search Auto-Zaproponuj:

1. Wybierz minimalne litery, aby rozpocząć wyszukiwanie

automatyczne sugerowanie wyszukiwania prestashop

Ustaw minimalną liczbę liter, które należy wprowadzić w polu wyszukiwania, aby funkcja wyszukiwania działała. Na przykład, jeśli klient szuka pary butów, wyniki wyszukiwania będą wyświetlane dopiero po wpisaniu przez klienta „sho”, a nie przed nim.

2. Wyszukaj według nazwy kategorii

Wyszukaj określoną kategorię, wpisując jej nazwę w polu wyszukiwania.

3. Wyszukaj według nazwy produktu

Wyszukaj konkretny produkt, wpisując jego nazwę w polu wyszukiwania.

4. Wyświetl cenę wraz z produktami

PrestaShop Search Dodatek z automatycznym sugerowaniem pozwala wyświetlać cenę produktu w wynikach wyszukiwania. Jeśli ta opcja jest włączona, cena produktu będzie wymieniona tuż pod nazwą produktu, gdy użytkownik wpisze zapytanie.

5. Ustaw limit wyników wyszukiwania

Za pomocą dodatku do szybkiego wyszukiwania PrestaShop możesz jednocześnie wybrać liczbę wyników, które chcesz wyświetlać w wynikach wyszukiwania.

6. Zezwalaj na wyszukiwanie z opisem produktu, tagami, SKU, UPC, EAN

Użytkownik może wyszukać produkt z jego opisem, tagami, EAN (europejski numer artykułu), UPC (uniwersalny kod produktu) i SKU (zapas magazynowy).

7. Uzyskaj pełną analizę wyszukiwanych terminów

PrestaShop Search Funkcja automatycznego sugerowania dodatków Analiza

PrestaShop Search Dodatek z automatycznym sugerowaniem zapewnia statystyki najczęściej wyszukiwanych słów kluczowych w witrynie eCommerce. Wyświetla słowa kluczowe wraz z liczbą ich wyszukiwania. Statystyki można również zobaczyć w postaci wykresu kołowego.

8. Filtruj wyniki wyszukiwania na podstawie stanu zapasów

Dzięki dodatkowi PrestaShop Search Auto-complete możesz wyświetlać tylko te, które są aktualnie w magazynie i ukrywać te, których nie ma na magazynie. Lub możesz wyświetlić każdy rodzaj w wynikach wyszukiwania, bez względu na to, czy jest w magazynie, czy w magazynie. Automatyczne sugerowanie PrestaShop zapewnia również opcję wyświetlania tylko produktów, które mają określoną ilość. Na przykład, jeśli ustawisz zakres ilości od 0 do 5, to tylko wtedy, gdy ilość produktu, który użytkownik próbuje wyszukać, zawiera się między 0 i 5, produkty będą wyświetlane w wynikach wyszukiwania.

9. Natychmiastowe wyświetlanie wyników w postaci listy rozwijanej

Wyniki wyszukiwania są wyświetlane natychmiast z obrazami jako lista rozwijana.

10. Dostosuj pasek wyszukiwania

Dostosuj kolor podświetlonego słowa kluczowego, kolor tła nagłówka i kolor czcionki, aby uzyskać atrakcyjny wygląd paska wyszukiwania.

Dlaczego warto mieć dodatek Pre -Shop Search z automatycznym sugerowaniem?

1. Łatwa i szybka funkcja wyszukiwania 2. Popraw wrażenia użytkownika 3. Zmniejsz współczynnik odrzuceń, wyświetlając odpowiednie wyniki użytkownikom 4. Pomóż klientom szybko znaleźć pożądany produkt. Dodatek do automatycznego sugerowania wyszukiwania PrestaShop jest w pełni responsywny, zgodny z SSL, kompatybilny z wieloma sklepami, kompatybilny z wieloma przeglądarkami i kompatybilny ze wszystkimi motywami PrestaShop. Zwróć uwagę na: link demo administratora:

https://psm.knowband.com/demo/?module=autosuggest&demo=admin&referrer=kb&lang=en

Przedni link demo:

https://psm.knowband.com/demo/?module=autosuggest&demo=front&referrer=kb&lang=en

Link do instrukcji obsługi:

https://www.knowband.com/blog/user-manual/prestashop-search-auto-suggest/


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *