Wszystko, co musisz wiedzieć o dodatku do prywatnego sklepu PrestaShop

All You Need To Know About PrestaShop Private Shop Addon

PrestaShop to jedna z najlepszych platform eCommerce oferująca dużą elastyczność i możliwości sprzedaży wszelkiego rodzaju produktów i usług.

Moduł sklepu prywatnego PrestaShop koncentruje się wokół biznesów internetowych B2B, pozwalając hurtownikom na prywatność swojego sklepu/sklepu. Za pomocą tego modułu mogą ograniczyć dostęp do swojego sklepu i pozwolić go eksplorować tylko wybranym klientom lub hurtownikom. W przeciwieństwie do sklepów internetowych B2C, które są łatwiejsze w zarządzaniu, B2B jest nieco skomplikowany. Ale z Dodatek do prywatnego sklepu PrestaShop, nie miałbyś problemów z zarządzaniem hurtownią internetową.

Korzyści z dodatku do prywatnego sklepu PrestaShop

Korzyści z utworzenia prywatnego sklepu to: 1. Możesz zezwolić tylko wybranym kupującym na dostęp do Twojego sklepu 2. Możesz sprywatyzować cały sklep dla zwykłych odwiedzających lub dać dostęp do niektórych określonych stron 3. Dostęp tylko do określonych adresów IP 4. Łatwy zainstalować i skonfigurować

Co oferuje moduł?

Mówiąc o konfiguracjach i funkcjach tego modułu, 1. Zapewnia opcję, aby cały sklep był prywatny. Nikt nie będzie mógł uzyskać do niego dostępu bez zalogowania. Początkowo użytkownicy będą musieli utworzyć konto, aby uzyskać dostęp do front office. Po zatwierdzeniu przez Ciebie z zaplecza, będą mogli się zalogować i przeglądać produkty Twojego sklepu. 2. Jeśli nie prywatyzujesz całego sklepu, możesz zezwolić użytkownikom na dostęp tylko do kilku stron, kategorii lub produktów w Twojej witrynie. Z konfiguracji zaplecza możesz określić produkty i kategorie, które chcesz zachować jako prywatne, a także wybrać strony internetowe, które będą dostępne tylko dla klientów prywatnych, a nie dla innych. 3. Dodatek PrestaShop Private Shop pozwala również na zezwolenie określonym adresom IP na odwiedzanie Twojej hurtowni internetowej.

Prywatny sklep PrestaShop

4. Klienci, którzy zarejestrowali się w Twoim sklepie zostaną umieszczeni w zakładce „Klienci prywatni”. Stamtąd możesz wyświetlić listę i zatwierdzić/odrzucić prośbę klienta. Jeśli chcesz, możesz wyłączyć ustawienie zatwierdzania. 5. Możesz dostosować wygląd i styl strony rejestracji. Masz możliwość dostosowania pozycji formularza rejestracji, wybrania żądanego motywu i dokonania innych dostosowań. Dla lepszego wyglądu administrator może również dodać do niego logo firmy.

screenshot-admin-demo-prestashop-private-shop

6. Możesz nadać swojej witrynie atrakcyjny wygląd. Stronę tworzenia konta można dostosować. Administrator sklepu może dodać obraz tła do formularza. Istnieje niesamowita opcja dodawania wideo YouTube w tle. 7. Możesz dostosować wygląd i styl strony rejestracji. Masz możliwość dostosowania pozycji formularza rejestracji, wybrania żądanego motywu i dokonania innych dostosowań.

Sklep prywatny PrestaShop

Widok z przodu prywatnego sklepu PrestaShop:

Prestashop-sklep-prywatny-moduł

8. Każdy nowo zarejestrowany klient otrzyma niestandardową wiadomość. Właściciel sklepu prywatnego PrestaShop może włączyć weryfikację nowego konta i wysłać wiadomość z tagami HTML, obrazami, linkami itp. 9. Możesz również włączyć lub wyłączyć funkcjonalność umożliwiającą Google indeksowanie Twojego sklepu. Jeśli chcesz zachować prywatność, zawartość Twojego sklepu zostanie ukryta przed wyszukiwarką. W przypadku jakichkolwiek pytań lub pomocy, skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com

Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *