How can eCommerce Progressive Web App help with your mobile conversions?

W jaki sposób eCommerce Progressive Web App może pomóc w konwersji mobilnych?

Obecnie ludzie korzystają z urządzeń mobilnych znacznie częściej niż komputerów stacjonarnych, aby uzyskać dostęp do Internetu. Ponadto przeglądają na nich dwa razy więcej materiałów. Dotyczy to również norm dotyczących zakupów internetowych. Gdy Twoja sieć internetowa jest niestabilna, korzystanie z witryny eCommerce do generowania przychodów może być trudne. Ponadto poproszenie klientów o pobranie aplikacji mobilnej to kolejny sposób na realizację konwersji. Progresywna aplikacja internetowa eCommerce znajduje się pomiędzy stronami internetowymi opartymi na przeglądarce a natywnymi aplikacjami mobilnymi. Co więcej, najprawdopodobniej jest tworzony w celu zwiększenia konwersji mobilnych dla firm eCommerce.

W jaki sposób eCommerce Progressive Web App może pomóc w konwersji mobilnych?

Nowym niezbędnym formatem mobilnego brandingu Twojej firmy jest eCommerce PWA. Co więcej, najbardziej kłopotliwy problem z dystrybucją rozwiązuje się za pomocą Aplikacja mobilna eCommerce PWA.

Progresywna aplikacja internetowa dla handlu elektronicznego jest generowana bezpośrednio z przeglądarki mobilnej witryny. W rzeczywistości nie ma konieczności pobierania aplikacji z zewnętrznego sklepu z aplikacjami lub innej lokalizacji. W rzeczywistości, biorąc pod uwagę wszystko, pojawia się szybkie powiadomienie z prośbą o „Dodaj aplikację do ekranu głównego”. Ponadto za każdym razem, gdy użytkownik przegląda aktywną witrynę PWA w przeglądarce mobilnej.

Recenzja PWA dla knowband

PWA for eCommerce jest tworzone przez programistów aplikacji i personel administracyjny. Ponadto, aby zapewnić dynamiczne i bezproblemowe wrażenia użytkownika podczas uzyskiwania dostępu do treści za pośrednictwem strony internetowej/aplikacji internetowej.

Główne zalety progresywnej aplikacji internetowej eCommerce

Aplikacja mobilna PWA to podejście, które łączy różnorodne technologie w celu stworzenia udanej aplikacji internetowej. Ludzie mogą spędzać więcej czasu na stronach internetowych i oglądać poważniejsze reklamy, jeśli poprawi się komfort użytkowania. W rzeczywistości lubią robić większe zakupy i są zmuszeni do częstego powrotu pomimo ostrzeżeń.

korzyści i funkcje progresywnej aplikacji internetowej

  • Stała wydajność

Witryna zmusza odwiedzających do zatrzymania się, gdy jest zajęta bezczynnymi podróżami na serwer. Ponadto każde żądanie zasobu lub informacji z sieci jest kierowane przez dostawcę usług. Kto pierwszy określa, czy odpowiedź na konkretną prośbę jest już w rezerwie. Użytkownicy mają większą wiarę w aplikację i postrzegają ją jako bardziej niezawodną pod względem wydajności, ponieważ szybko otrzymują autentyczny materiał, nawet przy słabym połączeniu.

  • Szybkie ładowanie�

Ten interfejs użytkownika nie jest możliwy do zhakowania. Oprogramowanie odpowiada na połączenia użytkownika bez żadnych problemów, a przewijanie jest niezawodne. Ponieważ jest lekki i ma element szybkiego ładowania, Twój Progresywna aplikacja internetowa często uruchamia aplikacje szybciej niż te natywne. Zapewnia to wyjątkowe wrażenia użytkownika dla użytkowników aplikacji przy zachowaniu jakości usług.

  • Ujmujący

Aplikacja mobilna eCommerce bardzo naśladuje aplikację natywną. Obszar może być pozyskiwany przez PWA nad ekranem głównym użytkownika. Zapewnia przestrzeń roboczą z pełnym ekranem, który przypomina natywną aplikację. Wykorzystuje alerty push, aby utrzymać aktywność konsumentów.

  • Dostęp offline

Najbardziej znaną metodą dostarczania materiałów użytkownikom jest „najpierw offline”, jak wskazuje ta fraza.�

  • Push Powiadomienia

Współczynnik konwersji Twojego sklepu eCommerce jest skutecznie zwiększany dzięki powiadomieniom push. eCommerce PWA umożliwia właścicielom sklepów tworzenie i publikowanie nieograniczonej liczby powiadomień push. Są już przydatne do planowania i digitalizacji. Korzystanie z przyciągających wzrok nazw i grafik w alertach może zdziałać cuda.

  • Cross-Sell to nowa zaleta

W jaki sposób eCommerce Progressive Web App może pomóc w konwersji mobilnych?

Aplikacja mobilna PWA pomaga teraz administratorowi w sprzedaży krzyżowej Twoich produktów. Jak? Wynika to z kompatybilności wtyczki Automatic Related Products. Dlatego możesz wyświetlać powiązane produkty na stronie internetowej, aby pomóc klientom w częstszych zakupach. Tym samym zwiększa sprzedaż.

Aplikacja mobilna PWA jest polecana dla Ciebie, dlaczego?

Aplikacja mobilna Prestashop PWA według funkcji knowband

Nawet jeśli eCommerce Progressive Web App nie jest koniecznością dla użyteczności. W rzeczywistości jest to sposób na wzmocnienie więzi zarówno z obecnymi, jak i nowymi konsumentami, a także pokonanie wyzwania, jakim jest opuszczanie strony przez użytkowników.�

Wiele osób ignoruje prośby o dołączenie do list e-mailowych i od czasu do czasu nie robi kolejnego kroku, aby otworzyć i przeczytać wiadomości, ale jeśli uda Ci się przekonać klienta do korzystania z Twojej aplikacji mobilnej eCommerce PWA, możesz zbudować prawdziwą ekspozycję marki .

Od 2015 roku Google obsługuje PWA. Co więcej, od tej chwili system iOS umożliwia je również w swojej przeglądarce internetowej. Google przyznaje aplikacjom wyższą ocenę, gdy pełzają i angażują się w inne działania.�

W przypadku, gdy uruchamiasz nową stronę internetową, PWA może być mądrą decyzją. Przed utworzeniem responsywnej aplikacji warto najpierw dostosować swoją aplikację online do użytkowników i poprosić ich o komentarze.�

Ten moduł jest również kompatybilny z Rynek wielu dostawcówprzez Knowband.

PWA dostępne dla wszystkich platform

Wnioski

Chociaż responsywna aplikacja mobilna nie może całkowicie zastąpić Progressive Web App, jest dobrym punktem wyjścia do uruchomienia aplikacji mobilnej. Oprócz aplikacji mobilnej OpenCart PWA możesz wybierać spośród PWA eCommerce Knowband dla Prestashop, Magento 2 i WooCommerce.

Progresywna aplikacja internetowa eCommerce to oszałamiająca opcja. W rzeczywistości wtyczka ma o wiele więcej niż można znaleźć na blogu. W ten sposób możesz sprawdzić moduł w sklepie Knowband. Ponadto daj nam znać o swoich wątpliwościach pod adresem support@knowband.com.

 

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *