Od Angular do React: udoskonalanie dodatku PWA PrestaShop w celu zwiększenia wydajności!

Od Angular do React Ulepszanie dodatku PWA PrestaShop firmy Knowband w celu zwiększenia wydajności

W dynamicznym świecie handlu elektronicznego technologia stale ewoluuje, zmuszając firmy do dostosowywania się i wprowadzania innowacji, aby pozostać na czele. W Knowband rozumiemy, jak ważne jest bycie na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi, aby zapewnić naszym klientom najlepsze narzędzia do osiągnięcia sukcesu. Dlatego dokonaliśmy znaczącego ruchu w przypadku naszego dodatku PWA do PrestaShop: przejście z Angular na React. Ta zmiana ma na celu zwiększenie wydajności witryn eCommerce PrestaShop, zapewniając, że będą szybsze, bardziej responsywne i lepiej dostosowane do potrzeb biznesowych.

Co więcej, obiecujemy bardziej stabilne i ulepszone doświadczenie użytkownika dla Twoich klientów w nadchodzącym React PWA dla Prestashop.

Dlaczego reagować?

Popularność i wydajność React jako biblioteki frontendowej wynika z wirtualnego DOM (Document Object Model), który pozwala na lepszą wydajność i szybsze renderowanie interfejsu użytkownika w porównaniu do Angular. Co więcej, to przejście oznacza, że wszelkie działania podejmowane przez klientów w Twojej witrynie PrestaShop, niezależnie od tego, czy przeglądają produkty, czy finalizują zakupy, będą teraz płynniejsze i wydajniejsze.

Poprawiona wydajność i doświadczenie użytkownika:

Poprawiona wydajność i doświadczenie użytkownika w dodatku Prestashop PWA firmy Knowband

Jedną z głównych zalet korzystania z dodatku PWA React for Knowband jest znaczna poprawa czasu ładowania i responsywności aplikacji. Dzieje się tak dlatego, że React pozwala na bardziej płynną interakcję na urządzeniach mobilnych, odwzorowując działanie aplikacji natywnej skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego w przypadku każdej firmy zajmującej się handlem elektronicznym szybkość i płynność, z jaką użytkownicy mogą poruszać się po Twojej witrynie, może znacząco wpłynąć na sprzedaż i zadowolenie klientów.

Usprawniony proces rozwoju:

W Knowband oferujemy progresywne rozwiązania aplikacji internetowych dla platform eCommerce Prestashop, WooCommerce, Magento 2 i Opencart. Co więcej, niesamowitym faktem jest to, że dostawcy nie potrzebują żadnej wiedzy technicznej, aby tworzyć aplikacje internetowe na Androida i iOS za pomocą naszego dodatku PWA.

Co więcej, administrator sklepu może błyskawicznie utworzyć aplikacje PWA, po prostu instalując dodatek PWA w sklepie i dodając konfiguracje Firebase.

Nadchodzące funkcje w następnej kompilacji modułu:

nowe funkcje w nadchodzącej wersji naszego dodatku PWA opartego na React firmy Knowband

Patrząc w przyszłość, Knowband z radością wprowadza nowe funkcje w nadchodzącej wersji naszego oprogramowania opartego na React Dodatek PWA PrestaShop, co wniesie jeszcze więcej możliwości do Twojego sklepu internetowego:

Automatyczne suwaki banerów:

Administrator ma teraz możliwość dodawania automatycznych suwaków banerów na stronie głównej aplikacji PWA. Dlatego poniższa funkcja pomoże w zaangażowaniu klientów dzięki wysokiej jakości, dynamicznym banerom, które są łatwe w zarządzaniu i automatyzacji. Ta funkcja poprawia atrakcyjność wizualną Twojej witryny i może być używana do wyróżniania promocji, nowości lub popularnych przedmiotów.

Widok listy/siatki na stronach z listami produktów:

Możesz zapewnić użytkownikom aplikacji PWA elastyczność przeglądania produktów w formacie odpowiadającym ich preferencjom. Przełączanie między widokami listy i siatki na stronach z listami produktów ułatwi klientom przeglądanie produktów, porównywanie ich i podejmowanie decyzji zakupowych w oparciu o ich osobiste nawyki zakupowe.

Funkcja powiadamiania:

Utrzymywanie informacji i zaangażowania klientów dzięki powiadomieniom w czasie rzeczywistym o nowych produktach, ofertach specjalnych i statusach zamówień będzie łatwiejsze dzięki funkcji powiadamiania o wprowadzeniu w aplikacji PWA. Co więcej, ta funkcja gwarantuje, że Twoi klienci poczują się połączeni i cenieni, co może pomóc w zwiększeniu lojalności klientów i powtarzaniu transakcji.

Wniosek!

Przechodząc z Angular do React, Knowband’s PrestaShop Kreator aplikacji mobilnych PWA Addon ma oferować jeszcze bardziej niezawodne funkcje i lepszą wydajność. Co więcej, te ulepszenia mają na celu pomóc Twojej witrynie eCommerce nie tylko nadążać za trendami rynkowymi, ale także wyprzedzać je, oferując klientom szybsze i bardziej wciągające zakupy online.
Bądź na bieżąco z nadchodzącą kompilacją modułów, która obiecuje wynieść Twoją witrynę eCommerce na nowy poziom.

W Knowband dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces i innowacje w przestrzeni eCommerce. Poznaj zalety nowego dodatku PWA opartego na React i przygotuj się do przeniesienia swojego sklepu PrestaShop na wyższy poziom.

Adrienne

We are professionals in the eCommerce industry, specializing in plugin development. With years of experience, We provide the best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also offer custom module development and customization services for websites and modules. Our team remains at the forefront of industry trends, delivering cutting-edge solutions to enhance eCommerce website functionality. With a customer-centric approach, our company is trusted partner for eCommerce plugin solutions.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *