Prestashop eBay Integration Addon

Obiecujące korzyści dodatku do integracji Prestashop eBay dla sprzedawców

Od sprzedaży po kupowanie nowych i używanych produktów, serwis eBay przydaje się klientom. Rynek internetowy może działać zarówno na rynku B2C, jak i C2C. Ponadto eBay przychody od sprzedawców za wystawianie produktów, a także prowizję od sprzedaży przedmiotu.

Aby kupić rzeczy na internetowej platformie handlowej, kupujący muszą zapłacić cenę produktu. Co miesiąc sprzedawcy mogą bezpłatnie wystawiać pierwsze 50 produktów na internetowym rynku eBay. Następnie korporacja pobiera opłatę za wystawienie na podstawie kategorii produktu. Przy sprzedaży towarów firma dodatkowo pobiera prowizję. Rynek eBay generuje ponad 90% wolumenu sprzedaży brutto.

Cóż, to jest sedno wstępu. Porozmawiamy o tym, jak obiecujące są Dodatek do integracji Prestashop eBay firmy Knowband jest dla kupców. Co więcej, funkcje, które pomagają im sprzedawać na platformie.

Co robi dodatek do integracji Prestashop eBay?

Wtyczka integracyjna Prestashop eBay ułatwia zarządzanie listami produktów i zarządzanie zapasami na rynku eBay sprzedawcom z samego sklepu Prestashop.

Jak obiecujący jest integrator API eBay Prestashop dla sprzedawców?

eBay Prestashop Integrator obiecuje zapewnić administratorowi niesamowite funkcje. Co więcej, moduł pozwala nawet administratorowi połączyć swój sklep Prestashop z eBay za pomocą kilku kliknięć. Co więcej, administrator oszczędza czas administratora sklepu w procedurze instalacji i konfiguracji, ponieważ jest to proste i szybkie.

Z pomocą dodatku Prestashop eBay Integration Addon sprzedawcy mogą łatwo tworzyć różne profile za pośrednictwem zaplecza modułu. Co więcej, lista produktów oparta na profilu oszczędza zarówno wysiłek, jak i czas w ręcznym wystawianiu. Co więcej, wygenerowane profile mogą pomóc właścicielom w monitorowaniu, a nawet zarządzaniu inwentarzem.

Właściciele sklepów mogą natychmiast łączyć atrybuty i kategorie produktów z atrybutami i kategoriami Rynku eBay za pomocą łącznika eBay. Dzięki Prestashop eBay Integrator sprzedawcy mogą szybko dodawać, usuwać, aktualizować lub ponownie wystawiać przedmioty w swoim sklepie eBay. Ponadto zarządzanie zamówieniami staje się proste dzięki łącznikowi Prestashop eBay.

Dodatek integracyjny Prestashop z ebay

W jaki sposób sprzedawcy Prestashop mogą łatwo sprzedawać na rynku eBay?

Knowband oferuje Prestashop eBay Integration Addon ułatwia wystawianie produktów dla sprzedawców Prestashop, ponieważ z łatwością synchronizuje produkty z rynkiem eBay.

Zarządzanie profilami

W profilach dostępne są opcje: Witryna eBay, Wybierz język, Wybór profilu wysyłki, Nazwa profilu, Mapowanie kategorii, Stan i czas trwania produktu, Szablon opisu produktu, Opcja zarządzania ilością, Zarządzanie ceną, Czas wysyłki produktu, Wybór zwrotu i Wybór metody płatności Zakładka Zarządzanie w łączniku eBay Prestashop.

Lista zbiorcza produktów

eBay Prestashop API Integrator pozwala na masowe wystawianie produktów. Co więcej, administrator może bez wysiłku mapować kategorię na eBay Marketplace. Co więcej, upewnij się, że wszystkie produkty z kategorii sklepu Prestashop są dostępne w serwisie eBay Marketplace. To też w wybranej kategorii eBay. Ponadto wiele kategorii Prestashop może być mapowanych przez administratora do jednej kategorii eBay.

Mapowanie kategorii

Administrator sklepu Prestashop musi zmapować kategorię sklepu do najbardziej odpowiedniej kategorii Sklepu eBay. Ponadto, aby wszystkie produkty ze sklepu można było przypisać do kategorii eBay. eBay Prestashop Connector zapewnia prosty interfejs mapowania kategorii do administratora sklepu.

Szablon opisu produktu

Szablon HTML może dodać do opisu administrator sklepu Prestashop. Moduł integracji Prestashop eBay Marketplace współpracuje z szablonami HTML i umożliwia administratorom sklepów łatwe zarządzanie opisami produktów w serwisie eBay. Ponadto przewidziane są symbole zastępcze do wysłania opisu sklepu Prestashop do sklepu eBay.

Zarządzanie ilością

Aby obejść ograniczenia sprzedaży eBay, administrator sklepu może zsynchronizować dokładne ilości produktów z eBay Marketplace. Na przykład, jeśli umieścisz 5 w tym obszarze i masz 100 sztuk produktu, system wyśle ​​ilość 5 za produkt do serwisu eBay, a jeśli ilość towaru jest mniejsza niż 5, system wyśle ​​ilość 0 do serwisu eBay . Funkcja zarządzania ilością w module Prestashop eBay ułatwia administratorom sklepów spełnienie standardów aukcji produktów eBay.

Zarządzanie cenami

Moduł integracji Prestashop eBay umożliwia administratorowi sklepu Prestashop sprzedaż produktów ze sklepu Prestashop na rynku eBay po innej cenie niż sklep Prestashop. Administrator może również ustawić niższą lub wyższą cenę dla produktów w oparciu o cenę stałą lub procentową.

Zarządzanie zwrotami

Moduł połączenia Prestashop eBay Marketplace pozwala administratorowi dostosować opcję zwrotów. Moduł łącznika Prestashop eBay pozwala administratorowi sklepu wybrać opis zwrotu, czas trwania zwrotu, rodzaj zwrotu oraz zwrot kosztów wysyłki zwrotnej.

Metody Płatności

Metody płatności są mapowane do sklepu eBay przez administratora. Na stronie Zarządzanie profilami modułu Prestashop eBay Integration zostaną zaprezentowane wszystkie dostępne metody płatności, a administrator może wybrać różne metody płatności, aby zsynchronizować te metody z rynkiem eBay.

Specyfikacja produktu

Moduł Prestashop eBay Marketplace Integrator umożliwia administratorom przekazywanie szczegółów przedmiotu do serwisu eBay. Te specyfikacje przedmiotów zostaną określone przez wybraną kategorię Sklepu eBay.

Na końcu

Od zarządzania listą produktów po zarządzanie zapasami w serwisie eBay Marketplace ze sklepu Prestashop, dodatek do integracji Prestashop eBay skutecznie wykonuje każdą czynność. Dlatego moduł integracji API eBay jest niezbędny, jeśli planujesz rozpocząć sprzedaż na rynku eBay. Co myślisz o wtyczce Knowband? Skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *