Obiecujące korzyści dodatku integracyjnego Prestashop eBay firmy Knowband dla sprzedawców

Obiecujące korzyści dodatku do integracji Prestashop eBay firmy Knowband dla sprzedawców

Od sprzedaży po zakup nowych i używanych produktów, eBay przydaje się klientom. Rynek internetowy może działać zarówno na rynku B2C, jak i C2C. Ponadto przychody eBay od sprzedawców z tytułu wystawiania produktów oraz prowizji od sprzedaży przedmiotu.

Aby dokonać zakupu na rynku internetowym, kupujący muszą zapłacić cenę produktu. Co miesiąc sprzedający mogą bezpłatnie wystawić pierwsze 50 produktów na platformie internetowej eBay. Następnie korporacja pobiera opłatę za wystawienie oferty na podstawie kategorii produktu. Od sprzedaży towarów firma pobiera dodatkowo prowizję. Rynek eBay generuje ponad 90% wolumenu towarów brutto.

Cóż, to tyle, jeśli chodzi o wprowadzenie. Porozmawiamy o tym, jak obiecujące Dodatek do integracji z Prestashop eBay przez Knowband jest dla kupców. Co więcej, funkcje, które pomagają im sprzedawać na platformie.

Do czego służy dodatek integracyjny Prestashop eBay?

Wtyczka integrująca Prestashop eBay ułatwia sprzedawcom z samego sklepu Prestashop zarządzanie listą produktów i zarządzanie zapasami na rynku eBay.

Jak obiecujący jest integrator API eBay Prestashop dla sprzedawców?

Jak obiecujący jest integrator API eBay Prestashop firmy Knowband dla sprzedawców

eBay Prestashop Integrator obiecuje zapewnić administratorowi niesamowite funkcje. Co więcej, moduł pozwala nawet administratorowi połączyć swój sklep Prestashop z eBay za pomocą kilku kliknięć. Co więcej, administrator oszczędza czas administratora sklepu podczas procedury instalacji i konfiguracji, ponieważ jest ona prosta i szybka.

Za pomocą dodatku Prestashop eBay Integration Addon sprzedawcy mogą łatwo tworzyć różne profile za pośrednictwem zaplecza modułu. Co więcej, lista produktów oparta na profilach oszczędza zarówno wysiłek, jak i czas w przypadku ręcznego wystawiania list. Co więcej, wygenerowane profile mogą pomóc właścicielom w monitorowaniu, a nawet zarządzaniu zapasami.

Właściciele sklepów mogą natychmiast łączyć atrybuty i kategorie produktów z atrybutami i kategoriami w serwisie eBay Marketplace za pomocą narzędzia eBay Connector. Dzięki integratorowi Prestashop eBay sprzedawcy mogą szybko dodawać, usuwać, aktualizować lub ponownie wystawiać przedmioty w swoim sklepie eBay. Ponadto zarządzanie zamówieniami staje się proste dzięki Prestashop eBay Connector.

W jaki sposób sprzedawcy Prestashop mogą łatwo sprzedawać na rynku eBay?

Knowband oferuje dodatek do integracji Prestashop eBay, który ułatwia wyświetlanie listy produktów sprzedawcom Prestashop, ponieważ z łatwością synchronizuje produkty z rynkiem eBay.

Zarządzanie profilami

zarządzanie profilami - oferty Knowband Prestashop Dodatek integracyjny eBay ułatwia wystawianie produktów sprzedawcom Prestashop

Wybierz witrynę eBay, wybierz język, wybór profilu wysyłki, nazwę profilu, mapowanie kategorii, stan i czas trwania produktu, szablon opisu produktu, opcję zarządzania ilością, zarządzanie cenami, czas wysyłki produktu, wybór zwrotu pieniędzy i wybór metody płatności – wszystko to jest dostępne w profilach Karta Zarządzanie w łączniku eBay Prestashop.

Masowa lista produktów

Masowa lista produktów - dodatek do integracji Prestashop eBay firmy Knowband

Integrator API eBay Prestashop umożliwia zbiorcze wystawianie produktów. Co więcej, administrator może bez wysiłku mapować kategorię na eBay Marketplace. Ponadto zadbaj o to, aby wszystkie produkty w kategorii sklepu Prestashop były dostępne w serwisie eBay Marketplace. To także w wybranej przez Ciebie kategorii eBay. Co więcej, administrator może przypisać wiele kategorii Prestashop do jednej kategorii eBay.

Mapowanie kategorii

Złącze eBay Prestashop firmy Knowband zapewnia prosty interfejs do mapowania kategorii dla administratora sklepu

Administrator sklepu Prestashop musi zmapować kategorię sklepu na najbardziej odpowiednią kategorię Sklepu eBay. Ponadto, aby wszystkie produkty sklepu można było przypisać do kategorii eBay. Złącze eBay Prestashop zapewnia prosty interfejs do mapowania kategorii dla administratora sklepu.

Administrator może po prostu wybrać kategorię sklepu wraz z kategorią eBay w momencie tworzenia profilu.

Szablon opisu produktu

Moduł integracji Prestashop eBay Marketplace firmy Knowband współpracuje z szablonami HTML i umożliwia administratorom sklepów łatwe zarządzanie opisami produktów w serwisie eBay

Szablon HTML może zostać dodany do opisu przez administratora sklepu Prestashop. Moduł integracji Prestashop eBay Marketplace współpracuje z szablonami HTML i umożliwia administratorom sklepów łatwe zarządzanie opisami produktów w serwisie eBay. Ponadto dostępne są symbole zastępcze służące do wysyłania opisu sklepu Prestashop do sklepu eBay.

Zarządzanie ilością

Funkcja zarządzania ilością w module Prestashop eBay firmy Knowband ułatwia administratorom sklepów spełnienie standardów list produktów eBay

eBay ma rygorystyczne zasady zakazujące sprzedaży akcji. Dlatego też dla dostawców niezwykle istotne staje się śledzenie zarządzania zapasami.

Aby ominąć ograniczenia sprzedaży w serwisie eBay, administrator sklepu może zsynchronizować dokładne ilości produktów z rynkiem eBay. Na przykład, jeśli w tym obszarze umieścisz 5 i będziesz mieć 100 sztuk produktu, system wyśle do serwisu eBay kwotę 5 za produkt, a jeśli ilość przedmiotu będzie mniejsza niż 5, system wyśle do serwisu eBay ilość 0 . Funkcja zarządzania ilością w module Prestashop eBay firmy Knowband ułatwia administratorom sklepów spełnienie standardów list produktów eBay.

Zarządzanie cenami

Zarządzanie cenami - dodatek do integracji Prestashop eBay firmy Knowband

Moduł integracji Prestashop eBay umożliwia administratorowi sklepu Prestashop sprzedaż produktów ze sklepu Prestashop na rynku eBay po innej cenie niż w sklepie Prestashop. Administrator może również ustawić niższą lub wyższą cenę produktów w oparciu o cenę stałą lub procentową.

Zarządzanie zwrotami

Moduł połączenia Prestashop eBay Marketplace firmy Knowband pozwala administratorowi dostosować opcję zwrotów za pomocą narzędzia do zarządzania zwrotami

Moduł połączenia Prestashop eBay Marketplace umożliwia administratorowi dostosowanie opcji zwrotów. Moduł łącznika Prestashop eBay umożliwia administratorowi sklepu wybór opisu zwrotu, czasu trwania zwrotu, rodzaju zwrotu oraz tego, czy przesyłka zwrotna zostanie zwrócona.

Metody Płatności

Metody płatności - administrator Prestashop może wybrać żądaną opcję płatności podczas konfigurowania profili eBay przez Knowband

Administrator Prestashop może wybrać żądaną opcję płatności podczas konfigurowania profili eBay. Co więcej, synchronizacja między platformami oferowana przez rozszerzenie integracji Prestashop eBay zapewni aktualność informacji o płatnościach na rynku eBay.

Na końcu

Oprócz usprawnienia zarządzania zapasami i ofertami, dodatek integracyjny Prestashop eBay znacznie usprawnia interakcję z klientem. Co więcej, umożliwia sprzedawcom szybkie reagowanie na zapytania klientów i zarządzanie opiniami bezpośrednio z poziomu panelu Prestashop. Więc Integrator Prestashop eBay nie tylko upraszcza operacje, ale także pomaga budować lojalną bazę klientów, poprawiając doświadczenia zakupowe na obu platformach.

Co więcej, od zarządzania listą produktów po zarządzanie zapasami na eBay Marketplace ze sklepu Prestashop, dodatek integracji Prestashop eBay skutecznie wykonuje każdą czynność. Dlatego moduł integracji API eBay jest koniecznością, jeśli planujesz rozpocząć sprzedaż na rynku eBay. Co sądzisz o wtyczce Knowband? Skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *