Najlepsze powody, dla których warto wybrać dodatek do integracji Prestashop Etsy Marketplace

Prestashop Etsy Marketplace Integration Addon by knowband

Etsy to rynek, który sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem różnych witryn, które są dobrze zdefiniowane dla różnych krajów. Na przykład, kupuj ręcznie robione, klasyczne, niestandardowe i godne uwagi prezenty dla każdego lub kupuj kruche zebrane antyki, jedyne w swoim rodzaju, niestandardowe i niezwykłe opcje i tak dalej. W 2021 r. Etsy było świadkiem, jak 7.5 miliona sprzedawców sprzedało swoje towary. W rzeczywistości w zeszłym roku na Etsy było 96 milionów aktywnych kupujących.

Teraz już wiesz, dlaczego sprzedaż na Etsy jest podstawową opcją dla Twojej firmy zajmującej się handlem elektronicznym.

Knowband, internetowe stowarzyszenie społeczności ekspertów biznesowych, opracowało punkt interakcji dla właścicieli sklepów Prestashop. Ponadto pomaga im rozpocząć sprzedaż na rynku Etsy. Prestashop Etsy Marketplace Integration Addon pozwala handlowcom zaoszczędzić dużo czasu. Jak? Poprzez skrócenie czasu związanego z ręcznym przenoszeniem miary. Co więcej, ten dodatek do integracji Prestashop Etsy oferuje im element radzenia sobie z zapasami i prośbami. Ponadto w przypadku zamówień w sklepie Etsy od zarządu Prestashop.

Zalety Prestashop Etsy Marketplace� Moduł integracji firmy Knowband?

  • Dodatek do integracji Etsy Prestashop daje masową listę przedmiotów znajdujących się w kilku zatrzaskach.
  • Udziel zrobotyzowanej odpowiedzi na wystawienie produktów na eBay Marketplace.
  • Prestashop Etsy API Integrator umożliwia obsługę zapasów na Etsy Marketplace ze sklepu Prestashop.
  • Zezwolenie na obsługę zamówień sklepu Etsy ze sklepu Prestashop.
  • Koszty można dostosować w sposób produktywny na Etsy Marketplace.
  • Produkty można bez problemu rejestrować w różnych sklepach Etsy.

Powody, dla których warto wybrać dodatek do integracji Prestashop Etsy Marketplace

Zarządzanie profilami jest płynne dzięki Etsy Prestashop Connector

Zarządzanie profilami pozwala administratorowi sklepu wybrać główne ustawienia, aby wyświetlić pozycje. Poza tym zakładka zarządzania profilem oferuje podstawowe ustawienia do wystawienia przedmiotu. Na przykład — sklep Etsy (w zależności od kraju), waluta, język i profil wysyłki. W ten sposób administrator sklepu może wybrać podstawowe ustawienie.

Prestashop Etsy Connector umożliwia wystawianie produktów luzem

Dodatek do synchronizacji Prestashop Etsy umożliwia masową listę produktów. Ponadto klasyfikacja sklepu Prestashop do klasyfikacji Etsy Marketplace jest mapowana przez administratora sklepu. Następnie każdy z przedmiotów zarejestrowanych w klasie sklepu Prestashop zostanie wprowadzony do rynku eBay zgodnie z wybraną klasyfikacją Etsy. Korzystając z tego dodatku do synchronizacji Etsy Prestashop, administrator sklepu może masowo przesyłać produkty, wykorzystując przesyłanie produktów na podstawie profilu.

Mapowanie kategorii

Aby wyświetlić listę produktów na Etsy Marketplace, administrator sklepu Prestashop musi zmapować klasę sklepu Prestashop do najważniejszej klasyfikacji sklepu Etsy. Następnie wszystkie produkty ze sklepu Prestashop są mapowane do klasyfikacji Etsy.

Zarządzanie cenami jest łatwe dzięki dodatkowi do integracji Prestashop Etsy Marketplace

Prestashop Etsy Integrator umożliwia administratorowi sklepu Prestashop wystawianie produktów ze sklepu na Etsy. Co więcej, przy nieoczekiwanych kosztach w porównaniu z kosztami sklepu Prestashop. Administrator może zwiększyć lub zmniejszyć zakres kosztów w sklepie Etsy, korzystając z Etsy Prestashop Integrator. Administrator ma wybór, aby wystawić produkty po niższych lub bardziej wygórowanych kosztach, ponieważ są one stałe lub mądre.

Łatwa bieżąca synchronizacja

Zakładka Synchronizacja oferuje ustawienia crona. Ponadto służy do napędzania wszystkich ustawień CRON. W rzeczywistości za pomocą tej zakładki Synchronizacja administrator może bez wątpienia koordynować wiele rzeczy. Na przykład stan pozycji, stan żądania, synchronizacja języka, deklaracja żądania i tak dalej.

Format wysyłki dla kadry kierowniczej

Z tego komponentu reżyser może wykonać profile transportowe. Ponadto układy wysyłkowe zmapowane do różnych profili utworzonych w ramach zarządzania profilami.

Aukcja przedmiotu

Raz po wszystkim, cron wyświetli listę elementów z Moduł integracji Prestashop Etsy na Etsy Marketplace w pobliżu asortymentu, zapasów i przedstawiania rzeczy. W związku z tym ten składnik pomaga w księgowaniu towarów.

Lokalna synchronizacja

Prestashop Etsy Integration Addon oferuje pobliską synchronizację. Ten komponent synchronizuje sklep Prestashop z dodatkiem Etsy Prestashop Integration. Poza tym, za pomocą synchronizacji sąsiedztwa, administrator może zsynchronizować swoje rzeczy ze sklepu Prestashop do Prestashop Etsy API Integrator. Ponadto ta karta jest dostępna w zakładce synchronizacji dodatku Prestashop Etsy Marketplace Integration Addon.

Administrator�Demo

Na końcu

Co myślisz o tych powodach? Możesz również nazwać je kluczowymi funkcjami dodatku Prestashop Etsy Marketplace Integration Addon. Wtyczka Knowband to niesamowita opcja, która może pomóc podnieść sprzedaż i przychody. Jeśli jesteś zainteresowany i masz jakieś pytania, daj nam znać na support@knowband.com.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *