Prestashop-giftcard-manager-feedback-best-reviews

Klienci uważają, że moduł karty podarunkowej PrestaShop firmy Knowband ma wpływ na sprzedaż świąteczną

Czy ty też gubisz się w wyborze prezentów dla przyjaciół i rodziny? Kiedy kupuję prezent, najbardziej martwi mnie to, czy im się spodoba, czy nie. Jeśli jesteś podobny do mnie, będziesz mógł się do tego odnieść. Ma to wpływ na decyzję o zakupie. Jeśli jesteś podobny do mnie, będziesz mógł się do tego odnieść. Ale jestem wdzięczny za wyjątkowy wybór „kart podarunkowych”. Obecnie wiele stron internetowych i sprzedawców detalicznych sprzedaje karty podarunkowe w swoich sklepach. Możesz łatwo wysłać kartę do znajomych, a oni mogą kupić, co tylko chcą, korzystając z kwoty karty podarunkowej. Jeśli jesteś właścicielem sklepu PrestaShop i chcesz sprzedawać bony podarunkowe w swoim sklepie, wyjaśnię, jak łatwo jest dodać kartę podarunkową do swojego sklepu. Ten blog będzie Twoim kompletnym, kompleksowym przewodnikiem z przykładami z życia wziętymi i opiniami klientów.

Jak działają karty podarunkowe i sklepy PrestaShop zarabiają na nich?

Karty podarunkowe są jak przedpłacone karty debetowe, na których są załadowane pieniądze do wykorzystania w przyszłości. Są one powszechnie używane zarówno online, jak i osobiście. Wiele sklepów eCommerce oferuje w swoim sklepie karty podarunkowe ze stałymi lub niestandardowymi opcjami kwoty. Na wielu kartach podarunkowych będzie obowiązywać minimalna i maksymalna kwota początkowego doładowania. Odbiorca będzie miał swobodę wydawania załadowanej kwoty na kupowanie produktów z tego sklepu. Niektóre sklepy internetowe umożliwiają również częściowe użycie karty, podczas gdy większość kart jest przeznaczona do jednorazowego zakupu. Gdy nadawca (istniejący klient) kupuje kartę podarunkową, generuje ona przychody z góry dla sklepu. Po wysłaniu karty istnieje duże prawdopodobieństwo, że odbiorca będzie nowicjuszem w Twoim sklepie. Tym samym zwiększa przedsprzedaż i tempo pozyskiwania klientów. Każdy klient posiadający kartę podarunkową musi sprawdzić jej uprawnienia i ważność przy zakupie lub otrzymaniu karty podarunkowej.

Zwiększenie sprzedaży jest łatwiejsze dzięki dodatkowi do karty podarunkowej Prestashop

Karta podarunkowa jest niezwykle cenna w zwiększaniu sprzedaży internetowej Twojej firmy, zwłaszcza w okresie świątecznym, noworocznym lub świątecznym, ponieważ ponad połowa klientów lubi wysyłać karty podarunkowe swoim znajomym i rodzinie. Z Dodatek do karty podarunkowej PrestaShop, możesz zwiększyć swoje zarobki, jednocześnie przyciągając nowych klientów do swojego sklepu internetowego. Możliwość sprzedaży bonów upominkowych w module pomaga również markom w promowaniu ich etykiet bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy na marketing.

To sprytne posunięcie, jeśli sprzedajesz karty podarunkowe w PrestaShop Store

  1. Zaliczki
  2. Pozyskaj nowych Klientów
  3. Promuj tożsamość marki
  4. Spersonalizowane zakupy

Ta karta podarunkowa zbiera nowe zamówienia, szczególnie w okresie świątecznym, kiedy są one sprzedawane w większej liczbie. Sprzedaż kart podarunkowych w sklepie PrestaShop zwiększa również zarobki w całym okresie świątecznym.

Klienci uwielbiają ten fantazyjny moduł – Informacje zwrotne

klienci-opinie-dla-menedżera-kart podarunkowych-prestashop

Dlaczego karta podarunkowa KnowBand jest ich pierwszym wyborem do sprzedaży świątecznej

Obszar karty podarunkowej można zainstalować i łatwo dodać do sklepu internetowego PrestaShop. Te bony/karty podarunkowe mogą być sprzedawane z motywami świątecznymi, takimi jak Boże Narodzenie, Nowy Rok, Dzień Matki, Walentynki itp. Klienci przekonali się, że Menedżer kart podarunkowych PrestaShop prowadzi do wzrostu sprzedaży w krótkim czasie.

Lepszy interfejs użytkownika

Instalacja modułu jest niezwykle prosta i nie wymaga umiejętności kodowania na wysokim poziomie. Dzięki temu ma świetny projekt interfejsu użytkownika dla panelu administracyjnego, a także widok z przodu.

Lepszy dostęp do funkcji karty podarunkowej na stronie PrestaShop

Moduł bonu podarunkowego PrestaShop firmy Knowband umożliwia dodanie przycisku bonu podarunkowego do kilku części witryny, w tym do nagłówka, stopki i lewej części strony.

Fantazyjne motywy na każdą okazję

Moduł bonu podarunkowego PrestaShop może być używany na różne okazje, w tym urodziny, Boże Narodzenie, rocznice, Halloween, Sylwester, Dzień Ojca, Dzień Matki i tak dalej. Podobnie właściciele sklepów mogą tworzyć nowe szablony z bezpośrednimi tematami z zaplecza.

Prześlij obraz i utwórz niestandardowe karty podarunkowe

Odwiedzający mogą tworzyć i wysyłać spersonalizowane karty podarunkowe za pomocą menedżera kart podarunkowych PrestaShop, który obejmuje funkcję przesyłania zdjęć. Nadawca może teraz wysłać kartę podarunkową ze spersonalizowanym obrazem.

Niestandardowe e-maile i gotowe szablony

Dodatek do karty podarunkowej PrestaShop firmy Knowband zawiera szablon wiadomości e-mail z notatką, który służy do informowania nadawcy i odbiorcy o statusie ich kart podarunkowych. Administrator może łatwo zmienić treść tego e-maila z zaplecza modułu. Klienci mogą dołączyć notatkę dla swoich bliskich na końcu karty podarunkowej.

Jak klienci wysyłają Kartę Podarunkową znajomym i rodzinie?

Moduł umożliwia dwie metody:

  1. Wyślij kartę podarunkową e-mailem z niestandardową notatką
  2. Wydrukuj go samodzielnie i wyślij swoim bliskim

Śledź historię zamówień kart podarunkowych

Użycie kodu bonu podarunkowego w kasie jest wyświetlane na karcie historii kuponów. Wyświetlone zostaną następujące informacje: identyfikator zamówienia, nazwa klienta, kwota i data dodania.

Funkcjonalność Crona

Klienci docenią możliwość wysłania kart podarunkowych w dniu imprezy. Cron pozwala administratorowi sklepu PrestaShop zaplanować dostarczanie wiadomości e-mail. Moduł kart podarunkowych PrestaShop firmy Knowband poprawia wrażenia zakupowe klientów w Twojej firmie, sprawiając, że wydarzenia są bardziej niezapomniane dla ich przyjaciół i rodziny. Pomaga w utrzymaniu dotychczasowych klientów, a także pozyskiwaniu nowych klientów dla Twojej firmy.

FAQ Moduł Menedżera Kart Podarunkowych PrestaShop

faq-prestashop-karta-upominkowa-menedżer-przez-knowband

Prawdziwe przykłady Menedżera kart podarunkowych w sklepach OpenCart

Sprawdź moduł menedżera kart podarunkowych PrestaShop KnowBand w akcji w różnych witrynach PrestaShop:

Dostawa suchej żywności

To sklep zoologiczny, który ma wszystko dla Twojego ukochanego zwierzaka. Jest to rynek, na którym sprzedają produkty należące do pielęgnacji zwierząt domowych. Dodali do swojego marketplace Kartę Podarunkową, która zawsze jest hitem w okresie świątecznym.

lelivreurdecroquettes

Przyjaciele Gol

Możesz rzucić okiem na plik Witryna Gol Friend który jest również rozwijany na platformie PrestaShop. Używają menedżera kart podarunkowych Knowband do sprzedaży wirtualnych i fizycznych kart podarunkowych. Są popularne w przypadku toreb, butów, piłek, odzieży i akcesoriów.

przyjaciele gol

Sklep z lunetami

Pandemia OkularySklep oferuje kolekcję okularów. Mają szeroką gamę specyfikacji dla dzieci i dorosłych. Aby promować swoje produkty i pozyskiwać klientów, korzystają z dodatku Prestashop Gift Card Manager.

ps-4

OKKO Butik

Butik Okko to europejski sklep sprzedający produkty modowe i lifestylowe. Ubrania dostępne w sklepie są oszałamiające. Aby przyciągnąć więcej kupujących do swojego sklepu, wdrożyli Menedżera kart podarunkowych PrestaShop. Możesz sprawdzić dostępne niestandardowe karty podarunkowe.

ps-3

Owinąć

Więc jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Nie uważasz, że powinieneś dać mu szansę? Jeśli posiadasz sklep Prestashop i chcesz rozwijać swój biznes szybciej niż wcześniej, powinieneś się tym zająć. Dla Twojej firmy karty cyfrowe mają kluczowe znaczenie. ten PrestaShop Wyślij rozszerzenie karty podarunkowej to wysoce funkcjonalny, konfigurowalny i poręczny moduł, który pomoże Twojemu sklepowi eCommerce zwiększyć sprzedaż i konwersje.

Kliknij tutaj zapoznać się z modułem i dowiedzieć się, dlaczego cyfrowe karty podarunkowe są musisz mieć w każdym sklepie eCommerce? Jeśli nie wiesz, jakie korzyści płyną ze sprzedaży kart podarunkowych, to Kliknij tutaj.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *