how-to-transform-your-online-store-into-marketplace-store-with-this-free-prestashop-plugin

Jak przekształcić swój Sklep Internetowy w Sklep z Marketplace za pomocą bezpłatnych modułów PrestaShop?

Kiedy masz ograniczoną liczbę klientów i sprzedaży, ważne jest, aby myśleć dużymi i przejść do poważnego remontu sklepu. Zdobycie tylko sklepu PrestaShop nie gwarantuje maksymalnej liczby konwersji i sprzedaży, ponieważ są inni gracze w wyścigu. Nie musielibyście już czekać, ponieważ istnieje doskonała okazja, aby przekształcić swój sklep PrestaShop w sklep z marketami.

Teraz nie musiałbyś cierpieć presji rynku ze względu na brak efektywnego sklepu eCommerce, który ma znacznie większą bazę klientów i ruch w witrynie. Wszystko, co musisz zrobić, to Rozszerzenie PrestaShop może być bardzo pomocne dla Twojego biznesu online.

Umożliwia wielu sprzedawcom sprzedaż swoich produktów w jednym miejscu-

To niesamowite rozszerzenie PrestaShop angażuje wielu sprzedawców w witrynie eCommerce, zapewniając im łatwą okazję biznesową. Teraz sprzedawca może szybko i bez wysiłku zarządzać swoim kontem bez żadnych przeszkód, aby zapewnić płynny dostęp do produktów swoim docelowym klientom. Ponadto nie ma potrzeby żadnych zarządzanie zapasami przez różnych sprzedawców e-commerce, co znacznie upraszcza tworzenie sklepu eCommerce.

Zapewnia aktualne informacje o decyzjach i działaniach na rynku

Jedna z USP tego PrestaShop bezpłatne rozszerzenie Marketplace jest to, że składa się z elastycznego systemu powiadomień e-mail, który może poinformować zaangażowane strony, takie jak sprzedawcy, kupujący i administrator sklepu o wszelkich aktualizacjach dotyczących sklepu marketplace. Ten system powiadomień wysyła wiadomości alarmowe, powiadomienia i wiadomości e-mail o różnych wydarzeniach rynkowych, takich jak rejestracja nowego sprzedawcy, dodanie nowego produktu, zatwierdzenie żądań produktu sprzedającego i inne tego rodzaju działania.

Oferuje szczegółowe informacje o sprzedawcy w formie opinii i przeglądu systemu

Aby ułatwić lepszy zakup klienta, to bezpłatne rozszerzenie Marketplace PrestaShop zapewnia szczegółowe informacje o różnych sprzedawcach w płynny sposób. Klienci mogą uzyskać informacje o sprzedawcy w postaci informacji zwrotnych od sprzedawców i opinii wraz z ocenami w postaci gwiazdek i mogą wybrać sprzedawcę, który dokona zakupu online. W ten sposób to rozszerzenie PrestaShop pomaga w zwiększaniu sprzedaży e-commerce.

Może oferować płatność w wielu walutach

Firma handlu elektronicznego polega na dostarczaniu produktów klientom mieszkającym w różnych obszarach i korzystającym z różnych walut w celu uzyskania lepszej sprzedaży. Dobrze jest słuchać, że jest to teraz możliwe dzięki obecności tego współczynniki przeliczeniowe i sprzedaż produktów.

Działa z różnymi urządzeniami i rozmiarami ekranu-

Zakup online polega na dokonywaniu zakupów za pośrednictwem różnych urządzeń, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony i tablety. Za pomocą tego PrestaShop Addons?with mobile responsive feature, it is now easier to provide the same user experience to your customers on multiple devices. By targeting such a huge customer base with multiple devices, it is now much easier to achieve bumper sales and conversions.

Jeśli zastanawiasz się przez chwilę nad przekształceniem swojego sklepu PrestaShop w sklep internetowy, musisz go zdobyć Rozszerzenie wolnego rynku PrestaShop przechowywać bez dalszej zwłoki. Przyjdź do naszego Sklep Knowband teraz i chwyć ten moduł za darmo, aby poprawić wydajność sklepu.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *