how-to-transform-your-online-store-into-marketplace-store-with-this-free-prestashop-plugin

Przekształcić swój sklep internetowy w sklep Marketplace za pomocą bezpłatnych modułów PrestaShop?

Gdy masz ograniczoną liczbę klientów i sprzedaż, ważne jest, aby myśleć szeroko i przejść na gruntowny remont sklepu. Zakup samego sklepu PrestaShop nie gwarantuje maksymalnej konwersji i sprzedaży, ponieważ w wyścigu biorą udział inni gracze. Nie musiałbyś teraz pozostawać w tyle, ponieważ istnieje doskonała okazja do przekształcenia sklepu PrestaShop w sklep na rynku.

Teraz nie musiałbyś cierpieć z powodu presji rynku z powodu braku skutecznego sklepu eCommerce, który ma znacznie większą bazę klientów i ruch w witrynie. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zainstalować bezpłatne rozszerzenie PrestaShop Marketplace, aby dokonać poważnej transformacji swojego sklepu eCommerce. Omówmy teraz różne sposoby, za pomocą których to Rozszerzenie PrestaShop może być bardzo pomocna dla Twojego biznesu online.

Pozwala wielu sprzedawcom sprzedawać swoje produkty w jednym miejscu-

To niesamowite rozszerzenie PrestaShop angażuje wielu sprzedawców w witrynie eCommerce, zapewniając im łatwą okazję biznesową. Teraz sprzedawcy mogą szybko i bez wysiłku zarządzać swoim kontem bez żadnych przeszkód, aby zapewnić płynny dostęp do produktów do docelowych klientów. Co więcej, nie ma takiej potrzeby zarządzanie zapasami przez różnych sprzedawców eCommerce, co sprawia, że ​​konfiguracja sklepu eCommerce jest znacznie uproszczona niż wcześniej.

Zapewnia aktualne informacje o decyzjach i działaniach na rynku-

Jeden z USP tego PrestaShop darmowe rozszerzenie Marketplace polega na tym, że składa się z elastycznego systemu powiadomień e-mail, który może informować zaangażowane strony, takie jak sprzedawcy, kupujący i administrator sklepu, o wszelkich aktualizacjach dotyczących sklepu na rynku. Ten system powiadomień wysyła alerty, powiadomienia i e-maile o różnych wydarzeniach na rynku, takich jak rejestracja nowego sprzedawcy, dodanie nowego produktu, zatwierdzanie żądań sprzedawcy produktów i inne tego typu czynności.

Oferuje szczegółowe informacje o sprzedawcy w formie systemu opinii i recenzji-

Aby ułatwić klientom dokonywanie zakupów, to bezpłatne rozszerzenie Marketplace w płynny sposób zapewnia szczegółowe informacje o różnych sprzedawcach. Klienci mogą uzyskać informacje o sprzedającym w formie opinii o sprzedającym i recenzji wraz z ocenami w postaci gwiazdek oraz wybrać najlepszego sprzedawcę do dokonania zakupu online. W ten sposób to rozszerzenie pomaga w zwiększeniu sprzedaży eCommerce.

Może zaoferować możliwość płatności w wielu walutach-

Biznes e-commerce polega na dostarczaniu produktów klientom mieszkającym w różnych obszarach i używającym różnych walut w celu uzyskania lepszej sprzedaży. Dobrze jest posłuchać, że jest to teraz możliwe dzięki obecności tego bezpłatnego rozszerzenia rynku, które obsługuje wiele walut. Teraz Twoi docelowi klienci mogą dokonywać płatności online tylko w swojej rodzimej walucie, co może poprawić Twoje współczynniki przeliczeniowe i sprzedaż produktów.

Działa z różnymi urządzeniami i rozmiarami ekranu-

Zakup online polega na dokonywaniu zakupów za pośrednictwem różnych urządzeń, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony i tablety. Z pomocą tego Dodatki PrestaShop�Dzięki funkcji responsywności mobilnej łatwiej jest teraz zapewnić klientom takie same wrażenia użytkownika na wielu urządzeniach. Kierując się do tak ogromnej bazy klientów korzystających z wielu urządzeń, znacznie łatwiej jest teraz osiągnąć sprzedaż w przerywniku i konwersje.

Jeśli zastanawiasz się chwilę nad przekształceniem swojego sklepu PrestaShop w sklep internetowy, musisz go zdobyć Darmowe rozszerzenie sklepu PrestaShop przechowywać bez dalszej zwłoki. Przyjdź do naszego Sklep Knowband teraz i pobierz ten moduł za darmo, aby poprawić wydajność sklepu.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *