Integracja z PrestaShop eBay – Sprawienie, by handel wielokanałowy był bezproblemowy

PrestaShop eBay Integration

Długo po oficjalnym współpraca pomiędzy eBay a PrestaShop, handel wielokanałowy stał się tak łatwy dla właścicieli firm. Dzięki tej współpracy twórcy różnych społeczności programu PrestaShop opracowali różne rozwiązania integracyjne w serwisie eBay, pomagając właścicielom sklepów w bezproblemowym rozszerzeniu swojego rynku na ugruntowaną platformę, taką jak eBay. “Nasza współpraca z PrestaShop idealnie pasuje do strategii rozwoju eBay w głównych krajach europejskich Po Francji i we Włoszech z przyjemnością kontynuujemy ścisłą współpracę z zespołem PrestaShop, aby wspólnie dotrzeć do brytyjskich i hiszpańskich kupców” – powiedział Fran

1. Połączenie PrestaShop eBay-

Dzisiaj więcej niż 270,000 strony używają Platforma PrestaShop, a statystyki na pewno będą jeszcze bardziej wzrastać w nadchodzącym czasie. Byłoby niepotrzebnie powiedzieć jak duża jest baza klientów serwisu eBay. Jest to niewątpliwie ogromna populacja użytkowników, którzy ufają serwisowi eBay w zakresie sprzedaży i zakupów online. Ten amerykański rynek międzynarodowy jest niezwykle popularny i używany przez miliony ludzi. Połączenie PrestaShop-eBay to płynny sposób pozwalający użytkownikom z kontem sprzedawcy eBay eksportować swój katalog produktów na rynek eBay, dzięki czemu ich produkty są dostępne dla tysięcy nowych klientów. Dzięki integracji Prestashop eBay, która pozwala sprzedawcom internetowym wybrać, które z kategorii produktów chcą udostępniać w serwisie eBay. Nie tylko to, że mogą również dostosować informacje o produkcie i w pełni zarządzać zapasami sklepu między obiema platformami za pomocą tego modułu integracji Prestashop eBay.

2. Moduł integracji PrestaShop eBay-

Moduł integracji PrestaShop eBay to rozwiązanie, które łączy Twój sklep PrestaShop z rynkiem eBay. Takie moduły integracji eBay są polecane wszystkim właścicielom sklepów PrestaShop, którzy są zainteresowani sprzedażą w serwisie eBay, ale nie chcą zarządzać kontem sprzedawcy osobno.

Moduł integracji Prestashop eBay firmy Knowband umożliwia właścicielom sklepów dodawanie, usuwanie lub aktualizowanie produktów bezpośrednio ze swojej witryny PrestaShop na stronie eBay. Co więcej, mogą również zarządzać zamówieniami i aktualizować szczegóły zamówienia z witryny PrestaShop za pomocą tego modułu integracji Prestashop eBay. To rozwiązanie pomaga zaoszczędzić czas, który zużywałby na kontrolowanie panelu sprzedawcy w serwisie eBay i PrestaShop osobno.

W celu zapewnienia łatwego połączenia PrestaShop-eBay społeczność PrestaShop oferuje kilka płynnych rozwiązań integracyjnych. The Moduł integracji z rynkiem PrestaShop eBay jest jednym z takich rozwiązań, które wykracza poza proste połączenie. Moduł integracji Prestashop eBay zapewnia kompleksową kontrolę nad listą produktów, wysyłką, zarządzaniem, zarządzaniem profilami i zarządzaniem zamówieniami w serwisie eBay. Łatwy w użyciu interfejs i konfiguracja modułu modułu integracji Prestashop eBay czyni zadanie tak łatwym nawet dla osoby bez umiejętności technicznych. Właśnie:

 • Skonfiguruj konto sprzedawcy w serwisie eBay i konto programisty w serwisie eBay
 • Uzyskaj szczegóły interfejsu API serwisu eBay
 • Zainstaluj moduł integracji Marketplace eBay
 • Skonfiguruj moduł integracji Prestashop eBay
 • Rozpocznij eksportowanie-importowanie do iz serwisu eBay i do sklepu PrestaShop

3. Zalety korzystania z modułu integracji PrestaShop eBay-

 • Nie musisz oddzielnie zarządzać kontem eBay i swoim sklepem eCommerce.
 • Masz możliwość zaprezentowania swoich produktów na ugruntowanym rynku.
 • Będziesz mieć możliwość zaprezentowania swoich produktów rozszerzonej populacji klientów.
 • Klienci kupują w serwisie eBay, a Ty możesz samodzielnie zajmować się zamówieniami ze swojego sklepu PrestaShop.
 • Moduł integracji Prestashop eBay pozwoli zaoszczędzić czas i wysiłek potrzebny do osobnego zarządzania oboma podmiotami.
 • To moduł integracji Prestashop eBay wygeneruje więcej sprzedaży i konwersji w porównaniu do tego w Twoim sklepie.
 • Twój sklep Prestashop będzie działał jako scentralizowany system, który może zarządzać wszystkim w sklepie i na rynku.
 • Moduł integracji Prestashop eBay zautomatyzuje wszystkie zadania, od wystawiania produktów do synchronizacji zapasów i zarządzania zamówieniami.
 • Moduł integracji Prestashop eBay umożliwia administratorowi zbiorczą synchronizację zapasów produktów bez aktualizowania jakichkolwiek innych informacji o produkcie (tytuł, opis itp.).
 • Integracja Prestashop eBay umożliwia administratorowi wysyłanie zmodyfikowanych cen w serwisie eBay.
 • Moduł integracji eBay Prestashop pozwala administratorowi ustawić bufor ilości podczas wystawiania produktów w serwisie eBay.nwersji w porównaniu do tego w Twoim sklepie.

Ponadto serwis eBay jest najpopularniejszą internetową witryną aukcyjną i rynkową na świecie. Mając to na uwadze, Twój biznes eCommerce może rozwijać się równolegle z tą platformą dzięki prostemu powiązaniu między witrynami eCommerce i rynkiem eBay. Nadszedł czas, aby przyciągnąć więcej klientów do Twojej witryny, uruchamiając eksport i import produktów i zamówień poprzez integrację PrestaShop-eBay.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *