Dowiedz się wszystkiego o dodatku do karty podarunkowej Prestashop tutaj

Know it all about the Prestashop Gift Card Addon here

Karta podarunkowa Prestashop firmy Knowband Addon to praktyczna i doskonała opcja dla marketerów. W rzeczywistości tylko ułatwia sprzedaż kart podarunkowych w Twojej witrynie. Dodatkowo zwiększ sprzedaż i zyski swojej firmy. Dzięki ich rosnącej popularności możesz łatwo umożliwić swoim klientom zakup cyfrowych kart podarunkowych. Ponadto wyślij je do odbiorców o określonej godzinie.

Przyjrzymy się cechom Karta podarunkowa Prestashop na tym blogu. Co więcej, po zakończeniu artykułu będziesz miał lepszą znajomość wtyczki.

Logo dodatku do karty podarunkowej Prestashop

Karta podarunkowa Knowband Prestashop Addon niesamowite funkcje

 • Rozpoczęcie jest łatwe

Menedżer kart podarunkowych Prestashop to prosty moduł. Łatwo jest zintegrować się z Twoim biznesem eCommerce. Aby zakończyć instalację, administrator sklepu nie potrzebuje żadnych szczególnych umiejętności. Instrukcja obsługi i obsługa klienta są dostępne, aby pomóc, jeśli utkniesz.

podstawowa konfiguracja dodatku do karty podarunkowej Prestashop

 • Ustaw górną i dolną granicę

Standardową kwotę i największy limit karty podarunkowej ustala administrator sklepu. Klienci mogą teraz korzystać z modułu Prestashop, aby kupić kartę podarunkową do określonej wartości.

 • Można zrobić ‘N’ kart podarunkowych

Dodatek do karty podarunkowej Prestashop send pozwala administratorowi firmy na tworzenie nieograniczonej liczby kart podarunkowych. Ponadto dzięki wtyczce Prestashop administrator sklepu może wyprodukować tyle kart podarunkowych, ile chce.

 • Wybór odstępów między dostawami

W interfejsie dodatku do karty podarunkowej Prestashop możesz ustawić liczbę dni między dostawą karty podarunkowej.

 • Dostępny jest format PDF

Karta podarunkowa naprawi nam nowy formularz za pomocą prostego, ale dokładnego pliku PDF.

 • Na kuponach podarunkowych pojawia się unikalny kod prefiksu

Z modułu upominkowego Prestashop może korzystać administrator firmy. Ponadto, aby zastosować niestandardowe hasło prefiksowe do bonu upominkowego.

 • Za pomocą modułu możesz aktualizować status swoich zamówień

status zamówienia dodatków do karty podarunkowej Prestashop

Administrator może zaktualizować status zamówienia dla zamówień kart podarunkowych za pomocą modułu bonu podarunkowego Prestashop. Ponadto, dopiero po zaktualizowaniu statusu zamówienia do wymienionego stanu karta podarunkowa zostanie przekazana wyznaczonemu odbiorcy.

 • Zakupy kart podarunkowych można śledzić

Z zaplecza administrator sklepu ma dostęp do informacji o zamówieniu, statusie, dacie dostawy i innych danych zamówienia.

 • Użytkownicy muszą podać określone informacje, aby podarować kartę podarunkową

Konsument musi wprowadzić wartość karty podarunkowej oraz nazwy nadawcy i odbiorcy, aby została wysłana do zamierzonego odbiorcy. Ponadto przy zakupie karty podarunkowej dla odbiorcy wymagany jest jego adres e-mail.

 • Należy uwzględnić ważne słowa kluczowe

Odwzorowują się do dowolnej kategoryzacji, umieszczając odpowiednie słowa kluczowe w projekcie modułu bonu podarunkowego Prestashop. Na przykład Walentynki, rocznice, urodziny i święta (Boże Narodzenie, Nowy Rok, Halloween, Święto Dziękczynienia itd.) to tylko kilka przykładów.

 

 • Do kart podarunkowych mogą być teraz dodane zdjęcia

Dodatek do karty podarunkowej Prestashop

Kolejną nową funkcją w module kart podarunkowych Prestashop Knowband jest możliwość dołączania zdjęć do kart podarunkowych przez klientów.

 • Możliwość częściowego wykorzystania bonu podarunkowego

Klienci mogą wykorzystać część swoich bonów upominkowych za pomocą dodatku Knowband Prestashop. Ponadto, wysyłając wiadomość e-mail, administrator może utworzyć nowy element karty podarunkowej z numerem i datą ważności.

 • Obsługiwanych jest wiele języków

Karta podarunkowa Prestashop Addon jest wielojęzyczna. Co więcej, klienci będą mogli teraz znaleźć kupony upominkowe w swoim ojczystym języku. W rzeczywistości, w zależności od lokalizacji, język interakcji i układy wiadomości e-mail można dostosować.

 • Dostęp do kilku różnych sprzedawców

Moduł Prestashop współpracuje z szeroką gamą sprzedawców.

 • Symbol karty podarunkowej jest dostępny w różnych miejscach

Korzystając z modułu karty podarunkowej Prestashop, możesz umieścić przycisk karty podarunkowej w dowolnym miejscu na stronie, w której Twoim zdaniem kupujący go zobaczą. Na przykład nagłówek, stopka lub lewy pasek boczny witryny.

 • Interfejs użytkownika

Sposób, w jaki użytkownik wchodzi w interakcję z funkcjami, określa, czy firma odniesie sukces, czy nie. Klienci mogą również korzystać z przyjaznego dla urządzeń mobilnych i przyjaznego dla użytkownika interfejsu Prestashop, aby przeglądać, wybierać i kupować cyfrowe karty podarunkowe w Twoim sklepie.

 • Customization

  Dodatek do karty podarunkowej Prestashop

  W ramach projektu Moduł prezentowy Prestashop oferuje funkcję, która umożliwia właścicielowi firmy wysłanie niestandardowego obrazu do interfejsu użytkownika z zaplecza. Klienci mogą to wykorzystać do stworzenia spersonalizowanej karty podarunkowej opartej na zdjęciach.

 • Szablony wiadomości e-mail można dostosowywać

Aby ułatwić właścicielowi / administratorowi firmy, dodatek do karty podarunkowej Prestashop zawiera konfigurowalne szablony wiadomości e-mail. Kiedy klient złoży zamówienie lub zmieni się status istniejącego zakupu, administrator po prostu wybiera projekt z opcji i wysyła go do nich.

 • Praca z cronem to plus

ustawienia cron dodatków do karty podarunkowej Prestashop

Klienci mają możliwość wyboru, kiedy ich fizyczne i cyfrowe karty podarunkowe zostaną dostarczone (pocztą).

 • Dołącz chwytliwy tytuł oraz osobistą wiadomość

Administrator może teraz dodać tytuł i reprezentację do układu karty podarunkowej. Również. ta poprawiona wersja wtyczki Prestashop umożliwia wysyłanie kart podarunkowych. Ponadto tytuł, przedstawienie i obrazy będą widoczne dla klienta.

 • Kupowanie akcji

Moduł prezentów Prestashop ma teraz wiele nowych funkcji. Dodatkowo umożliwia administratorowi śledzenie wszystkich kart podarunkowych w jednym miejscu. Możesz również zamówić karty podarunkowe, korzystając ze strony internetowej Gift Card Orders.

Na końcu

W ramach projektu Dodatek do karty podarunkowej Prestashop by Knowband to funkcjonalna opcja, która przynosi nowych klientów, sprzedaż i większe przychody. W rzeczywistości pomaga również angażować klientów. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes eCommerce, jest to jedna z najlepszych opcji. Jakie są twoje przemyślenia na temat dodatku Prestashop? Czy chciałbyś również zainwestować we wtyczkę? Daj nam znać swoje przemyślenia i pytania pod adresem support@knowband.com.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *