Jak wyświetlić suwak na konkretnej stronie informacyjnej w OpenCart?

How to show slider on a specific information page in OpenCart? | Knowband

[Caption id = "attachment_1244" align = "aligncenter" width = "606"]Jak wyświetlić suwak na konkretnej stronie informacyjnej w OpenCart? | Knowband Suwaki odgrywają ważną rolę w ulepszaniu wyglądu witryny OpenCart. [/ Caption]

Suwaki są ważną częścią każdej witryny, ponieważ dodają estetyczny wygląd i atrakcyjność. Pomagają w wyświetlaniu obrazów, scenerii i innych przedmiotów promocyjnych w najlepszy możliwy sposób. Jest to jeden z ważnych elementów, który jest coraz częściej wykorzystywany przez strony internetowe na całym świecie, a to samo jest aktywnie akceptowane przez platformy takie jak OpenCart.

Sklepy e-commerce oparte na platformie OpenCart wykorzystują suwaki w wielkim stylu, ponieważ pomagają w prezentowaniu swoich najnowszych produktów, zbliżających się okazji zakupowych, najnowszych wydarzeń, szczegółowego widoku produktu lub innych podobnych celów. Opcja suwaka jest dostępna ze względu na wbudowane rozszerzenia OpenCart, które poprawiają wygląd witryny. Te suwaki są dobrze widoczne na stronie głównej wielu sklepów e-commerce na całym świecie, ponieważ pomagają w lepszym kierowaniu i zwracaniu uwagi klientów. Należy jednak pamiętać, że strona główna nie jest jedynym miejscem korzystania z suwaków, ponieważ można z nich korzystać bez wysiłku w dowolnej części witryny.

Jeśli chcesz dodać suwak na stronie z konkretnymi informacjami w witrynie OpenCart, nie musisz się martwić, jak to zrobić. Oto proste kroki, które poprowadzą Cię we właściwym kierunku.

1. Najpierw należy nawigować w stronę Systemu >> Design >> Banery.

2. Aby dodać baner, właściciele witryn muszą utworzyć nowy baner, dodając unikatową nazwę wraz ze zdjęciami, które chcesz wyświetlić na stronie informacyjnej.

3. Właściciele witryn mogą dalej edytować moduł pokazu slajdów, podążając za ścieżką Rozszerzenia >> Moduły >> Pokaz slajdów.

4. Musisz kliknąć moduł Dodaj.

5. Następnie należy wybrać żądany baner z podanej listy i ustawić układ na stronie Informacje.

6. Na koniec musisz teraz zapisać ustawienia.

Powyższe czynności pomogą w wyświetleniu suwaka na wszystkich stronach informacyjnych. W przypadku, gdy chcesz wyświetlić suwak tylko na jednej stronie informacyjnej, zaleca się umieszczenie poniższego kodu na początku pliku /catalog/view/theme/default/template/information/information.tpl.

<? php if ($ heading_title! = 'About Us') echo '<style> .slideshow {display: none;} </ style>'; ?>

Punkt do zapamiętania

W powyższym stwierdzeniu PHP musisz zamienić "O nas" na wymaganą stronę, na której chcesz wyświetlić suwak.

Oprócz wyświetlania opcji suwaków właściciele witryn OpenCart mogą również dodać pożądaną funkcjonalność, instalując wymagane Rozszerzenia OpenCart od Sklep Knowband. Oprócz tego możesz także skorzystać z niestandardowych usług rozwoju wtyczek dla swojego Magento, OpenCart or Witryna PrestaShop. Jeśli masz jakieś inne zapytanie związane z twoją witryną OpenCart lub wyżej wymienionymi platformami, podziel się z nami. Pomożemy Ci w rozwiązaniu, które może poprawić sprzedaż i konwersje Twojego biznesu online.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *