Rozszerzenie OpenCart Instagram Shop Gallery

Rozszerzenie Galerii Sklepu OpenCart pobiera treści generowane przez użytkowników, a także zawartość z własnego konta biznesowego Instagram i wyświetla je w sklepie e-commerce.

Co to są treści generowane przez użytkowników?

Dowolny rodzaj treści, niezależnie od tego, czy są to obrazy, filmy czy tekst, który jest udostępniany przez użytkownika odzwierciedlającego promocję marki, jest znany jako treść generowana przez użytkownika. Czy kiedykolwiek prowadziłeś konkursy na Instagramie na podstawie treści generowanych przez użytkowników? Konkurs, w którym prosisz swoich zwolenników o użycie określonego hashtaga i podzielenie się swoją historią lub zdjęciem podkreślającym Twój produkt, aby wygrać ekscytujące nagrody. Platforma Freelancing Upwork poprosiła swoich zwolenników o podzielenie się historiami sukcesu freelancingu za pomocą hashtaga #UpworkSuccess i dała szansę wygrania karty upominkowej $ 1000 Visa. Kampania „Podziel się colą” Coca Coli była ogromnym przebojem w 2014, kiedy Brand poprosił użytkowników o udostępnianie swoich zdjęć podczas korzystania z napoju, używając hashtagu „ShareaCoke”. Biorąc pod uwagę znaczenie treści generowanych przez użytkowników, KnowBand wprowadza rozszerzenie OpenCart Shop Gallery, które pomaga wyświetlać treści generowane przez użytkowników w sklepie eCommerce i łączyć produkty z treściami udostępnianymi przez użytkownika końcowego. Jeśli uruchomiłeś kampanię marketingową, możesz udostępniać otrzymane odpowiedzi w sklepie internetowym.

Rozszerzenie OpenCart Instagram Shop Gallery pozwala na dodawanie obrazów lub filmów Instagram do sklepu e-commerce, czy to za pośrednictwem własnego konta Instagram, czy za pomocą hashtagów. Możesz używać tych obrazów do oznaczania podobnych produktów dostępnych w sklepie i wyświetlania ich odwiedzającym sklep. Atrakcyjne zdjęcia produktów mogą pomóc zwiększyć sprzedaż.

1. Dodaj tyle zdjęć, ile chcesz

Możesz pobrać wiele obrazów z platformy Instagram. Rozszerzenie galerii OpenCart Instagram Shop umożliwia pobieranie obrazów z własnego konta (osobistego lub biznesowego) lub rozważenie użycia hashtagów. Na przykład, jeśli prowadzisz kampanię dla określonego hashtaga, możesz wyświetlać obrazy związane z tym hashtagiem w swoim sklepie.

2. Utwórz kategorie dla swojego sklepu Instagram

Dodaj kategorię (tag) do swojego sklepu Instagram i zdefiniuj hashtagi, aby umieścić w nim powiązane obrazy. Mówiąc prosto, wszystkie obrazy pod zdefiniowanym hashtagiem zostaną wyświetlone pod dodanym tagiem w Twoim sklepie.

3. Oznacz swoje produkty w sklepie na zdjęciach

Możesz oznaczyć swoje produkty na podstawie treści pasujących do Twoich produktów. Pomaga ludziom podjąć lepszą decyzję o zakupie.

4. Wybierz układ

OpenCart Instagram Shop Gallery oferuje dwa układy do wyświetlania kanału Instagram – widok karuzeli i widok siatki. Co więcej, możesz wybrać projekt layoutu dla wielu stron, takich jak strona główna, strona produktu, strona kategorii itp. Oprócz tych funkcji, możesz podać nazwę na karcie Instagram, która będzie wyświetlana odwiedzającym sklep. Możesz oznaczać obrazy jako „Polecane” i wyświetlać je w Galerii Sklepu Instagram. Produkty oznaczone na zdjęciach można wyświetlać w sekcji „Tagged with Products”. Dla określonej kategorii możesz wybrać maksymalną liczbę obrazów, które mają być wyświetlane pod nią. Wybierz typ układu, a także wyświetl łącze Śledź nas. Możesz wyświetlić liczbę podobną i liczbę komentarzy Dostosuj kolor przycisku „Obserwuj nas”. Dostosuj Galerię Instagram do własnego wyboru.

Słowo końcowe

Liczba użytkowników na Instagramie przekroczyła 1 miliarda marek w czerwcu 2018, a liczby znacznie rosną. Jest aktywnie wykorzystywany przez ludzi, zwłaszcza młodzież, a większość ludzi uważa go za bardziej interesujący niż Facebook. Czy wiesz, że więcej niż 95 milionów postów jest codziennie udostępnianych na Instagramie? Przy tak aktywnym udziale użytkowników, prezentowanie treści generowanych przez użytkowników na Instagramie, w Twoim sklepie OpenCart może być idealnym sposobem na zwiększenie świadomości marki i zwiększenie sprzedaży. Sprawdź rozszerzenie OpenCart Instagram Shop Gallery, aby poznać jego pełne funkcje i zalety.


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *