Poznaj rzeczywiste przykłady menedżera kart podarunkowych OpenCart firmy Knowband

gift-card-manager-brings-advance-sale-conversion-engagement-eCommerce-module

Kiedy byliśmy mali, wszyscy pamiętamy otrzymywanie prezentów na specjalne okazje, takie jak urodziny czy święta, takie jak Boże Narodzenie. Jednak w miarę upływu czasu zmieniają się preferencje ludzi. Nie da się przewidzieć, co ktoś polubi w dzisiejszych czasach, biorąc pod uwagę ogromną gamę opcji dostępnych zarówno w trybie online, jak i offline. Karta podarunkowa dowolnej firmy lub marki jest obecnie jedną z najlepszych opcji prezentów.

Jak działa Karta Podarunkowa w eCommerce?

Karta podarunkowa to rodzaj płatności, której można używać do robienia zakupów w sklepie eCommerce, który ją wystawił. Jeśli kupisz kartę podarunkową od Starbucks lub Amazon, Ty lub odbiorca możecie wydać ją tylko w sklepie, który wydał kartę. Cyfrowe karty podarunkowe mogą być używane z dowolnego miejsca, a jeśli należy do sklepu eCommerce, każdy, kto ma kartę, może dokonać zakupu i z niej skorzystać.

Korzyści ze sprzedaży cyfrowej karty podarunkowej

oc-karta-podarunkowa-korzyści-ze-sprzedaży-w-eCommerce

Klienci uważają to za wygodniejszą opcję prezentu. Karty upominkowe mogą być fizyczne (tj. karta plastikowa) lub cyfrowe (tj. plik cyfrowy). Cyfrowe karty podarunkowe nie mają formy fizycznej; zamiast tego otrzymujesz unikalny numer kodu podarunkowego, którego możesz używać do robienia zakupów w sklepach internetowych. Najpopularniejszym typem kart podarunkowych są nadal karty fizyczne, chociaż przewiduje się, że wkrótce się to zmieni. Cyfrowe karty podarunkowe Knowband są dostosowane do handlu elektronicznego i umożliwiają sprzedawcom korzystanie z nich zarówno jako karty fizycznej, jak i cyfrowej. Przewiń w dół, aby zobaczyć rzeczywiste przykłady menedżerów kart podarunkowych OpenCart Digital i odkryj więcej.

Dlaczego klienci lubią dawać karty podarunkowe?

Zakup Karty Podarunkowej, czy to na ślub czy urodziny, jest bardzo prostym procesem. W rzeczywistości zakup karty podarunkowej przez Internet wymaga bardzo niewiele pracy. Procedura jest prosta i wygodna, a także pozwala zaoszczędzić czas przy zakupie prezentu.

  • Osoby, które otrzymują karty podarunkowe, mają możliwość zakupu tego, co zechcą.
  • Wysyłanie kart podarunkowych fizycznie lub cyfrowo jest znacznie tańsze niż wysyłanie przesyłek pocztowych.
  • Robiąc zakupy z kartami podarunkowymi w godzinach szczytu sprzedaży, osoba otrzymująca kartę podarunkową może uzyskać więcej pieniędzy za gotówkę.

W przeciwieństwie do otrzymania prezentu i konieczności dokładania wszelkich starań, aby go zwrócić, realizacja karty podarunkowej to pestka. Karty i kupony offline należy realizować osobiście, ale kart i kuponów online/cyfrowych można używać za pomocą kilku kliknięć myszką. Dzięki temu Karty Podarunkowe stają się jeszcze bardziej atrakcyjne.

W jaki sposób sprzedawcy OpenCart mogą sprzedawać karty podarunkowe na swojej stronie internetowej?

Przewodnik krok po kroku, aby zainstalować i dostosować rozszerzenie Menedżera kart upominkowych Opencart przed uruchomieniem:

Opinie sprzedawcy na temat karty podarunkowej KnowBand

klienci-opinie-dla-menedżera-kart-podarunkowych-opencart-1

Rozszerzenie OpenCart Gift Card Manage pozwala wyświetlać link do karty podarunkowej w różnych lokalizacjach, aby zwrócić na nią uwagę. Może być umieszczony w nagłówku, stopce strony lub po lewej stronie. Link Karta podarunkowa znajduje się również w sekcji Moje konto. Jaka personalizacja jest możliwa i jak możesz jej użyć w swoim sklepie eCommerce OpenCart, wyjaśniono szczegółowo.

opencart-karta-upominkowa-menedżer-knowband-korzyści

Oferuj karty podarunkowe na różne okazje

Moduł kart podarunkowych zawiera szablony kart podarunkowych na różne święta i wydarzenia, w tym Walentynki, Halloween, Boże Narodzenie, Sylwester, Urodziny, Rocznica, Dzień Ojca, Dzień Matki i tak dalej. Możesz wprowadzać zmiany w istniejących szablonach Kart Podarunkowych, a także tworzyć nowe.

Karty upominkowe z nadrukiem obrazu są wyjątkowe

Dzięki menedżerowi kart podarunkowych OpenCart możesz zezwolić klientom na tworzenie kart podarunkowych z obrazami, przesyłając zdjęcie. Takie karty podarunkowe będą miały osobisty charakter i sprawią, że odbiorca poczuje się bardziej przywiązany.

Karty podarunkowe z niestandardową ceną dla różnych budżetów

Rozszerzenie Voucher podarunkowy OpenCart umożliwia tworzenie kart podarunkowych o stałej wartości lub zakresie wartości. Możesz ustawić wartość, dla której karty podarunkowe są dostępne, gdy aktywowany jest status stałej kwoty, na przykład 100, 200 lub 500. Możesz wybrać minimalną i maksymalną kwotę karty podarunkowej, za jaką użytkownik może robić zakupy, jeśli ta opcja jest wyłączona .

Zezwalaj na wysyłanie wirtualnych kart podarunkowych.

Klienci mogliby wysłać kartę podarunkową na adres e-mail odbiorcy, gdyby ta opcja była włączona. Można to zrobić dla każdej karty podarunkowej.

Zezwalaj na faktyczne dostarczanie kart podarunkowych.

Klienci mogliby wysłać kartę podarunkową na adres domowy odbiorcy, gdyby ta opcja była włączona. Każda forma karty podarunkowej może mieć swoją własną funkcjonalność.

Użyj go, aby stworzyć tożsamość marki

Prefiks karty podarunkowej jest zwykle tworzony w celu promowania marki. Możesz również ustalić prefiks dla kart podarunkowych, który będzie używany we wszystkich kodach kart podarunkowych.

Niestandardowy e-mail do dostarczania wirtualnych kart podarunkowych

Możesz stworzyć przyciągający wzrok temat i dostosować treść e-maila do swoich upodobań. Szablony wiadomości e-mail są dostępne w ulepszonej wersji do wysyłania powiadomień e-mail do nadawców kart podarunkowych, a także do drukowania karty.

Wybierz datę i godzinę wysłania wiadomości e-mail

Określ status zamówienia karty podarunkowej, w którym karta podarunkowa zostanie przekazana odbiorcy. Możesz wybrać spośród różnych statusów zamówienia, aby wybrać, w jakim stanie karta podarunkowa zostanie wysłana do odbiorcy. Klienci mogliby również wydrukować kupon na podstawie wybranego przez siebie statusu zamówienia.

Wzmianka o kryteriach kwalifikacji i dacie ważności

Możesz wybrać minimalną przerwę w dostawie karty podarunkowej między dokonaniem zakupu a otrzymaniem go za pomocą wtyczki OpenCart Gift Card Manager.

Zezwalaj na pobranie Karty Podarunkowej w formacie PDF.

Możesz zapewnić klientom możliwość pobrania karty podarunkowej w formacie PDF za pomocą Menedżera kart podarunkowych OpenCart. Możesz dostosować zawartość PDF, a także prefiks PDF karty podarunkowej.

Śledź zakupy kart podarunkowych.

Rozszerzenie karty podarunkowej OpenCart umożliwia śledzenie statusu zamówień kart podarunkowych. Możesz wyszukiwać informacje o kliencie; sprawdź datę ważności karty podarunkowej i wiele więcej.

Wsparcie dla Cron

Ponieważ CRON jest obsługiwany na serwerze Twojej witryny, karta podarunkowa może zostać wysłana do adresata od razu bez konieczności uruchamiania jakichkolwiek plików CRON.

FAQ-Karta Podarunkowa-Menedżer-OpenCart

Prawdziwe przykłady Menedżera kart podarunkowych w sklepach OpenCart

Sklep odzieżowy Manios

OpenCart-Gift-Card-Manager-Knowband-przykład

Agneel

oc-3-OpenCart-Gift-Card-Manager-Knowband-przykład

UZI Sport

OpenCart-Gift-Card-Manager-Knowband-przykład

Cose che cero

OpenCart-Gift-Card-Manager-Knowband-przykład

QMarjan

OpenCart-Gift-Card-Manager-Knowband-przykład

Final Thoughts

Karty podarunkowe są podobne do każdego innego rodzaju prezentu. Przed dokonaniem wyboru rozważ osobę, której podarujesz kartę, oraz jej upodobania i niechęci. Postaraj się wybrać kartę, która będzie lubiana i używana. Jeśli więc nigdy nie brałeś pod uwagę karty podarunkowej jako produktu w swoim sklepie, ten przewodnik wyjaśni, dlaczego są one idealne. Jeśli chcesz rozpocząć sprzedaż e-karty podarunkowej w swoim sklepie OpenCart, przejdź tutaj, aby rozpocząć! Więcej informacji na temat cyfrowej karty podarunkowej KnowBand można znaleźć tutaj. Sprawdź wideo dla menedżera kart podarunkowych OpenCart

https://youtu.be/bbc9VVK_oQs

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *