Knowband przedstawia nowe rozszerzenie przedsprzedaży Opencart !!

Knowband Introducing the New Opencart Pre-Order Extension

Knowband, wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań e-commerce, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek Rozszerzenie przedsprzedaży Opencart. Zamówienie produktu OpenCart w przedsprzedaży ma na celu umożliwienie firmom internetowym zaawansowanych funkcji składania zamówień w przedsprzedaży. Ponadto rozszerzenie zamówienia z wyprzedzeniem OpenCart ma zrewolucjonizować sposób, w jaki handlowcy zarządzają swoimi produktami i sprzedają je.

Na dzisiejszej niezwykle konkurencyjnej arenie handlu elektronicznego utrzymanie przewagi konkurencyjnej jest sprawą nadrzędną. Podobnie wtyczka Opencart Pre-Order umożliwia sprzedawcom internetowym tworzenie szumu wokół nadchodzących produktów. To dodatkowo prowadzi do generowania wczesnej sprzedaży i zapewnia klientom bezproblemowe zakupy.
Umożliwiając składanie zamówień w przedsprzedaży, firmy mogą zwiększyć widoczność produktów, budować oczekiwania i maksymalizować potencjał przychodów.

Kluczowe cechy wtyczki Opencart Product Advance Booking:

 

Funkcje wtyczki Opencart Product Advance Booking firmy Knowband

 

Łatwa integracja:�

Rozszerzenie bezproblemowo integruje się z istniejącym sklepem Opencart, umożliwiając bezproblemową konfigurację i konfigurację. Co więcej, możesz tworzyć zamówienia w przedsprzedaży za pomocą wtyczki OpenCart Pre-order w podróży, bez umiejętności kodowania.

Podglądy produktów:�

Zaprezentuj nadchodzące produkty za pomocą atrakcyjnych zdjęć, opisów i przewidywanych dat premiery, aby przyciągnąć klientów i stworzyć poczucie ekskluzywności.
Co więcej, pomoże to nie tylko administratorom eCommerce w stworzeniu poczucia pilności wśród klientów. Ale także doprowadzi to do generowania wczesnej sprzedaży jeszcze przed wprowadzeniem produktu na rynek.

Składanie zamówienia w przedsprzedaży:�

Klienci mogą wygodnie składać zamówienia w przedsprzedaży na nadchodzące produkty, upewniając się, że nie przegapią najnowszych wersji. Co więcej, mogą również rezerwować swoje produkty, płacąc niewielką kwotę zamówienia w przedsprzedaży, którą administrator może ustawić z zaplecza sklepu.

Zarządzanie zapasami:�

Korzystanie z Wtyczka OpenCart Sell Out-of-Stock Products przez Knowband administratorzy mogą efektywnie zarządzać poziomami zapasów i automatycznie powiadamiać klientów, gdy produkty zamówione w przedsprzedaży staną się dostępne do zakupu.

Elastyczne opcje płatności:�

Zaoferuj klientom wybór płatności z góry lub w trakcie wprowadzania produktu na rynek. Zapewnienie im wygody i elastyczności w zakupie ulubionych produktów.

Konfigurowalne etykiety:�

Personalizuj etykiety i komunikaty dotyczące zamówień w przedsprzedaży, aby były zgodne z tożsamością Twojej marki i skutecznie angażowały klientów. Ponadto administratorzy sklepu mogą określić produkty w przedsprzedaży, wyświetlając lukratywne etykiety tekstowe na zamówieniach w przedsprzedaży.

Śledzenie zamówienia:�

 

Śledzenie zamówień w wtyczce Opencart Pre-Order

 

Informuj klientów na bieżąco o statusie ich zamówień w przedsprzedaży, od pierwszego zakupu po wysyłkę i dostawę. Ponadto dostosowaliśmy rozszerzenie przedsprzedaży OpenCart do wysyłania klientom regularnych aktualizacji poczty dotyczących zamówień w przedsprzedaży.

 

Na końcu:

Dzisiejsze szybko rozwijające się środowisko handlu elektronicznego wymaga kreatywnych rozwiązań, które umożliwią firmom zwiększenie sprzedaży. Popraw doświadczenia klientów i zmaksymalizuj potencjał przychodów”.
Knowband’s Wtyczka do zamówienia w przedsprzedaży Opencart umożliwia sprzedawcom wykorzystanie siły zamówień w przedsprzedaży, budując emocje i oczekiwania wśród swoich klientów.

Niezależnie od tego, czy wprowadzasz na rynek nowy produkt, czy wprowadzasz limitowaną edycję. To rozszerzenie zapewnia narzędzia niezbędne do usprawnienia procesu składania zamówień w przedsprzedaży i zwiększenia zaangażowania klientów.

Aby dowiedzieć się więcej o rozszerzeniu Opencart Pre-Order i o tym, jak może ono przynieść korzyści Twojej firmie online, odwiedź poniższy link lub skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży pod adresem support@knowband.com.

O Knowband:

Knowband jest wiodącym dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań e-commerce, umożliwiając firmom każdej wielkości rozwój w świecie cyfrowym. Koncentrując się na innowacjach i zadowoleniu klientów, Knowband oferuje kompleksowy zestaw rozszerzeń i usług w celu zwiększenia funkcjonalności sklepu internetowego i osiągnięcia sukcesu.
Ponadto wraz z wtyczkami OpenCart, Prestashop, WooCommerce, Magento i Magento 2. Oferujemy również niestandardowe usługi eCommerce i tworzenie aplikacji mobilnych w bardzo rozsądnych cenach.

Adrienne

We are professionals in the eCommerce industry, specializing in plugin development. With years of experience, We provide the best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also offer custom module development and customization services for websites and modules. Our team remains at the forefront of industry trends, delivering cutting-edge solutions to enhance eCommerce website functionality. With a customer-centric approach, our company is trusted partner for eCommerce plugin solutions.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *