Kasa na stronie OpenCart pozwala zrealizować doskonałe zakupy w Internecie

OpenCart One Page Supercheckout to deliver a perfect online shopping experience| knowband

Zakupy online to środek szybkiego zakupu online dla kupujących, podczas gdy jest to równie trudne zadanie dla różnych sklepów internetowych, ponieważ ludzie stają się niecierpliwi z dnia na dzień. Nie chcą spędzać kilku minut na procesie kasowym i często opuszczają witrynę, jeśli zadają zbyt wiele pytań i formalności podczas dokonywania zakupu online. Stało się to częstym zjawiskiem dla różnych sklepów eCommerce i rzuca cień na ich współczynniki przeliczeniowe i szanse rozwoju w obecnych sytuacjach.

Te skomplikowane formalności związane z dokonywaniem transakcji w każdym sklepie internetowym z pewnością wywołały alarmy dla różnych sklepów e-commerce i szukają możliwych rozwiązań dla tego powszechnego zagrożenia. Oprócz zwiększenia liczby porzuconych koszyków na twojej stronie, może to również wpłynąć na reputację i tożsamość marki Twojej witryny wśród docelowych klientów. Aby uniknąć poważnych konsekwencji tej sytuacji, nadszedł czas na zainstalowanie tego cudownego modułu OpenCart One Page Checkout ze sklepu Knowband, który może obiecać uproszczone doświadczenie w kasie. Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób może on przekształcić zakupy online dla klientów, musisz rzucić okiem na różne funkcje i funkcjonalności tego rozszerzenia kasowego OpenCart.

1. Oferuje łatwe projektowanie dla tworzenia strony płatności

Ta wtyczka do kasy OpenCart z Sklep Knowband składa się z łatwego narzędzia dostosowywania, które sprawia, że ​​projektowanie formularzy kasowych jest łatwiejsze niż nigdy wcześniej. Administrator sklepu może wybrać dowolny układ projektu, taki jak kolumna 1, kolumna 2 lub układ kolumn 3 do zaprojektowania uproszczonego i szybkiego formularza kasowego dla swoich klientów. Zapewni to ten prosty formularz kasy wyższe konwersje i sprzedaż w swoim sklepie eCommerce.

2. Integracja funkcji logowania do mediów społecznościowych

Odwiedzający witryny eCommerce nie są skłonni do niepotrzebnej rejestracji w celu dokonywania zakupów online, a tym samym do obecności logowanie do mediów społecznościowych obiekt działa jako skuteczne rozwiązanie powyższego problemu. Moduł oferuje funkcje logowania społecznościowego za pośrednictwem platform takich jak Facebook, Google+ i inne, aby zapewnić łatwe logowanie do klientów. Pomoże to nie tylko w zwiększeniu współczynników konwersji i sprzedaży w sklepie internetowym, ale zwiększy także reputację marki w sklepie internetowym. Ze względu na liczne funkcje i funkcjonalności stała się jedną z najpopularniejszych Rozszerzenia kasowe OpenCart to po prostu duży impuls dla konwersji i sprzedaży Twojego sklepu internetowego.

3. Działa doskonale z wieloma urządzeniami i platformami

Wraz z rozprzestrzenianiem się licznych urządzeń komputerowych, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony i tablety, konieczne staje się rozpowszechnianie działalności wśród różnych klientów. Jest to obecnie możliwe dzięki obecnemu modułowi kasowania z jednym krokiem OpenCart ze sklepu Knowband, który jest oparty na responsywnym projekcie strony internetowej, który czyni go kompatybilnym z różnymi urządzeniami.

4. Bezproblemowa opcja dodawania treści HTML

Supercheckout w OpenCart One jest wyjątkową wtyczką, która sprawia, że ​​bez problemu można umieścić dowolny obraz, tekst lub link w dowolnym miejscu na stronie kasy.

Dawno minęły czasy problematycznych zakupów online z pojawieniem się tego modułu OpenCart Sklep Knowband. Składa się ze wszystkich niezbędnych składników, które bez wysiłku mogą doprowadzić proces płatności do zupełnie innego poziomu. Przyjdź i skorzystaj z jego wspaniałych funkcji i funkcjonalności, aby uzyskać optymalne wyniki biznesowe.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *