How to use an OpenCart Mailigen integrator to earn an email list | KnowBand

Jak korzystać z integratora OpenCart Mailigen, aby zdobyć listę e-mailową?

E-mail marketing jest istotną częścią każdej strategii optymalizacji biznesu już dziś. Niezależnie od tego, czy robisz to planowo, czy po prostu losowe wiadomości e-mail do potencjalnych klientów, większość firm korzysta z e-maili, aby dotrzeć do klientów. Zastanów się nad aktualizacją produktu, nową aktualizacją lub po prostu powitaniem, e-maile są wykorzystywane przez firmy do ujawniania swoich ofert klientom. W porównaniu do innych mediów marketingowych, e-maile są najstarsze wśród aktywnych mediów i zamierzają tam być przez długi czas.

Dlaczego więc nie wykorzystać tego przydatnego narzędzia marketingowego dla Twojego biznesu eCommerce? Platforma OpenCart też.

W jaki sposób możesz wykorzystać marketing e-mailowy do swojej witryny OpenCart?

Co to jest Mailigen?

Mailigen jest bardzo popularną platformą e-mail marketingu, która obsługuje repozytorium ogromnej bazy danych e-mail, która ma być przechowywana i wykorzystuje listę e-mail do wysyłania masowych wiadomości e-mail do tych przechowywanych e-maili. Zapewnia różne opcje organizowania kampanii e-mailowych i przygotowania grupy identyfikatorów e-mail, które będą od czasu do czasu otrzymywać wiadomości e-mail z Twojej strony. Automatyczne planowanie poczty e-mail w jednej z popularnych funkcji Mailigen.

Mailigen i OpenCart

Większość platform eCommerce nie polega na wbudowanym medium do zarządzania kampaniami e-mail marketingu. Dlatego właściciele firm na platformach (takich jak OpenCart) zależą od agentów marketingu e-mailowego (takich jak Mailigen), aby zapewnić to medium. Teraz, gdy znamy podstawy tego, w jaki sposób Mailigen może być przydatny w twoim sklepie OpenCart, zobaczmy, jak możesz wykorzystać to narzędzie do e-mail marketingu w swoim sklepie OpenCart.

Rozszerzenie integratora OpenCart Mailigen może być użyte do synchronizacji bazy danych e-mail Twojego sklepu z Twoim kontem Mailigen. Ponieważ masz narzędzie (Mailigen), które może z łatwością organizować kampanie e-mailowe do celów marketingowych, potrzebujesz tylko danych e-mailowych Twoich klientów, do których musisz wysłać e-maile marketingowe. Najlepsza rzecz Rozszerzenie OpenCart Mailigen czy może przechwytywać wiadomości e-mail klientów ze sklepu OpenCart i synchronizować je z kontem Mailigen, aby można było z nich korzystać w kampanii marketingowej.

Jak integrator OpenCart Mailigen przechwytuje identyfikatory e-mail?

Każda witryna internetowa handlu elektronicznego posiada określone formularze, które wykorzystuje do zbierania informacji o klientach przy różnych okazjach. Może to być formularz rejestracyjny konta, formularz subskrypcji newslettera lub najważniejszy – formularz kasy. We wszystkich tych formach klienci muszą wpisać swoje identyfikatory e-mail w odpowiednich polach e-mail.

Jest to czas, kiedy rozszerzenie integratora OpenCart Mailigen pojawia się na obrazku. Rozszerzenie integratora OpenCart Mailigen przechwytuje adres e-mail, gdy tylko klient wyjdzie z pola adresu e-mail w dowolnej z tych postaci. Przechwycony identyfikator e-mailowy przy pomocy tego rozszerzenia OpenCasrt Mailigen jest następnie zsynchronizowany z kontem Mailigen. W ten sposób budujemy bazę danych identyfikatorów e-mail z własnego sklepu OpenCart.

Korzyści z używania rozszerzenia integratora OpenCart Mailigen

  • Identyfikator OpenCart Mailigen umożliwiający przechwytywanie identyfikatorów e-mail klientów z własnego sklepu OpenCart.
  • Ponieważ identyfikatory e-mail pochodzą z Twojej witryny, są bardziej odpowiednie dla Twojej firmy i mają duże szanse na konwersję.
  • Musisz tylko zaktualizować dane konta Mailigen i API i możesz zacząć przechwytywać identyfikatory e-mail za pomocą tego rozszerzenia OpenCart Mailigen.
  • Rozszerzenie integratora OpenCart Mailigen automatycznie synchronizuje sklep OpenCart z kontem Mailigen.
  • Możesz włączyć lub wyłączyć automatyczne przechwytywanie w dowolnym momencie.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *