Dlaczego warto wybrać rozszerzenie integracji OpenCart Etsy do sprzedaży na Etsy?

OpenCart Etsy Integration extension by knowband

Szukasz realnego punktu interakcji, aby poradzić sobie z listą produktów, zapasami i zamówieniami? Rozszerzenie integracji OpenCart Etsy prezentowane przez Knowband jest właściwym narzędziem. Integracja OpenCart Etsy zajmuje się ćwiczeniami na scenie. Na przykład lista produktów, zapasy i zamówienia. W rzeczywistości administrator może to zrobić z rady administratora integracji OpenCart Etsy Marketplace.

Na tym blogu przeanalizujemy uzasadnienie, dla którego warto wybrać Rozszerzenie integracji OpenCart Etsy firmy Knowband. Czy pójdziemy naprzód i przyjrzymy się im?

Dlaczego warto korzystać z wtyczki OpenCart Etsy Integration do sprzedaży na rynku Etsy?

prestaship integracja Etsy przez knowband

OpenCart Etsy Connector z łatwością nadzoruje profile

Element profilu modułu pomaga dealerom w tworzeniu profili. Ponadto wybierz podstawowe ustawienia, aby wyświetlić produkt. Co więcej, niezbędne kroki do stworzenia profilu to – sekcja Wybierz sklep, opcja automatycznego odnawiania i kilka różnych pól. Ponadto zaplanuj klasę sklepu OpenCart do klasyfikacji Etsy Marketplace.

Zarządzanie cenami to główna atrakcja w złączu Etsy OpenCart

OpenCart Etsy Integrator umożliwia administratorom umieszczanie swoich produktów na rynku Etsy. Co więcej, przy nieoczekiwanym koszcie w porównaniu do tego w ich sklepie OpenCart. Integracja Etsy OpenCart obejmuje możliwość wystawiania produktów w świetle stałych lub opartych na stawkach kosztów sekwencyjnych.

Automatycznie przywracaj produkty

Integracja OpenCart Etsy API zapewnia funkcję automatycznego doładowania. Co więcej, umożliwia to administratorowi automatyczne ładowanie produktów po ich zakończeniu po określonym czasie. Będziesz także śledzić ten element w zakładce Profile integracji Etsy OpenCart API.

Lista produktów

Administratorzy mogą zobaczyć każdy z produktów, w tym te, które powinny znajdować się na rynku Etsy. Ponadto znajduje się na karcie listy produktów synchronizacji OpenCart z Etsy. Poza tym produkty, które są obecnie dystrybuowane na Etsy, można również zobaczyć w zakładce z listą produktów. Administrator widzi zdjęcie produktu, a to właściwie dopiero początek. Na przykład identyfikator oferty Etsy, nazwa, profil, do którego koordynuje produkt, status oferty i data dodania. Klikając nazwę produktu na stronie sklepu Etsy, administratorzy mogą zobaczyć swój wystawiony produkt.

Zarządzanie zamówieniami

Rozszerzenie integracji OpenCart Etsy do sprzedaży na Etsy

Komponent zarządzający zamówieniami rozszerzenia OpenCart Etsy Integration pomaga dostawcom synchronizować zamówienia sklepu Etsy ze sklepem Opencart. Element nawet cyklicznie realizuje zamówienia z samego sklepu Opencart. Ponadto Etsy Marketplace jest odświeżany z najnowszym statusem zamówień Etsy.

Integracja OpenCart Etsy zapewnia synchronizację zamówień

Rozszerzenie integracji OpenCart Etsy do sprzedaży na Etsy

Dzięki tej aktywności zamówienia z Etsy zostaną zsynchronizowane z OpenCart. Aby zaimportować zamówienia z Etsy do Opencart, kliknij przycisk „Synchronizacja zamówień”. Ten element jest dostępny w zakładce Synchronizacja integracji OpenCart Etsy Marketplace.

Zamówienia Etsy

Zamówienia Etsy ułatwiają administratorowi sklepu nadzorowanie zamówień z poziomu OpenCart. Ta zdolność jest korzystna w oszczędzaniu czasu i wysiłku. Administratorzy sklepów mogą z łatwością obsługiwać zamówienia Etsy za pomocą zamówień Etsy.

Rozszerzenie integracji OpenCart Etsy do sprzedaży na Etsy

Rozszerzenie integracji OpenCart Etsy oferuje szablony wysyłki

Element formatów dostawy Opencart Etsy Integration zajmuje się transportem na rynku Etsy. Złącze Etsy OpenCart umożliwia administratorowi sklepu OpenCart konfigurowanie formatów dostarczania. Co więcej, zsynchronizuje się to z Etsy, podobnie jak Etsy Marketplace.

Rozszerzenie integracji OpenCart Etsy do sprzedaży na Etsy

Wreszcie!!

Dlatego teraz wiesz, dlaczego rozszerzenie integracji OpenCart Etsy firmy Knowband jest koniecznością. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z rozszerzeniem OpenCart, daj nam znać pod adresem support@knowband.com.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *