How is OpenCart 2.xx Better Than OpenCart 1.xx?

Czym jest OpenCart 2.xx lepszy niż OpenCart 1.xx?

Istnieje wiele postępów w dziedzinie platform eCommerce, które zwiększają zakupy i sprzedaż online. OpenCart to taka platforma eCommerce, która zyskała dużą popularność w środowisku biznesowym online ze względu na różne funkcje i funkcje. To oprogramowanie eCommerce oparte na języku PHP zostało uruchomione w roku 2008 i jest platformą open source dostępną dla każdego.

Ta platforma handlu elektronicznego przeszła długą drogę od czasu jej stabilnego wydania jako OpenCart 1.1 i liczne funkcje, responsywne motywy i moduły OpenCart zostały włączone pomiędzy, aby uchwycić wymagane zaangażowanie klienta. Dzięki najnowszym wersjom OpenCart 2.xx ta platforma eCommerce z pewnością stanowi trudną walkę z innymi konkurentami. Pozwól nam przeanalizować różne funkcje, które sprawia OpenCart 2.xx Wersja zupełnie inna od poprzedniej wersji 1.xx.

W pełni responsywny mobilny projekt

Czym jest OpenCart 2.xx lepiej niż OpenCart 1.xx - w pełni responsywny mobilny projekt | Knowband

Ta nowa Platforma OpenCart 2.xx jest lepszy niż poprzednia wersja pod względem mobilnego responsywnego wyglądu. Obsługuje nie tylko urządzenia mobilne, ale oferuje niesamowitą, w pełni mobilną, responsywną konstrukcję. Dzięki tej funkcji użytkownicy OpenCart uzyskają taki sam poziom interakcji i doświadczenia na różnych urządzeniach, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony i tablety.

Integracja bootstrap 3-

W jaki sposób OpenCart 2.xx jest lepszy od OpenCart 1.xx - Integracja bootstrap 3 | Knowband

Dzięki integracji szkieletu Bootstrap 3 w wersji OpenCart 2.xx, która korzysta z platform HTML, CSS i JS, teraz znacznie łatwiej jest używać mobilnych responsywnych projektów, motywów i szablonów. Ta platforma Bootstrap 3 jest zainstalowana w rdzeniu platformy. Teraz, sklepy OpenCart oparte na najnowszej wersji OpenCart 2.xx mogą zapewnić elegancki, intuicyjny i wydajny interfejs zarówno dla użytkowników komputerów stacjonarnych, jak i mobilnych.

Obecność czcionki Awesome support-

Jak OpenCart 2.xx jest lepszy od OpenCart 1.xx - Obecność wsparcia Font Awesome | knowband

Wersja OpenCart 2.xx składa się z zaawansowanej kolekcji czcionek CSS z ikonami 400 + znanej jako Font Awesome w celu zaimplementowania projektu strony OpenCart. Administrator sklepu musi tylko dodać wymaganą klasę ikon i mogą oni korzystać z ogromnej kolekcji fajnych ikon wyświetlanych na ich stronach. Jest to niezwykła funkcja, która może podnieść działanie projektowania stron internetowych na bardzo duże wysokości.

Oferuje intuicyjny i przyjazny dla użytkownika pulpit nawigacyjny

W jaki sposób OpenCart 2.xx jest lepszy od OpenCart 1.xx - Oferuje intuicyjny i przyjazny dla użytkownika pulpit nawigacyjny | Knowband

Najnowsza wersja OpenCart 2.xx zawiera interaktywny pulpit, który oferuje szeroki zakres usług, takich jak analityka sprzedaży, ludzie online, ikona powiadomienia i inne podobne funkcje. Użytkownicy mogą wchodzić w interakcję z tym interaktywnym panelem administracyjnym, aby zapewnić płynne poruszanie się po swojej stronie za pomocą jego pionowego menu. Te pionowe menu znajdujące się po lewej stronie platformy OpenCart zwiększa użyteczność pulpitu nawigacyjnego OpenCart do wykonywania ważnych zadań i działań na stronie. Oprócz tego zawiera również ikonę Powiadomienie znajdującą się w prawym górnym rogu pulpitu, która dostarcza krytycznych informacji o nowych wydarzeniach.

Pojawienie się Extension Installer feature-

W jaki sposób OpenCart 2.xx jest lepszy od OpenCart 1.xx- Pojawienie się funkcji Extension Extension | Knowband

Dodanie dowolnego rozszerzenia na platformie OpenCart jest teraz znacznie łatwiejsze dzięki ulepszonej wersji OpenCart 2.xx. Składa się z wbudowanej funkcji instalatora rozszerzeń, która pomaga uprościć instalację modułów i motywów OpenCart. Właściciele sklepów OpenCart nie muszą przesłonić plików przez FTP podczas procesu instalacji, dzięki czemu jest znacznie prostszy i szybszy. Po przesłaniu motywu / rozszerzenia lista wszystkich nadpisanych plików będzie widoczna.

Dzięki temu nowemu menedżerowi rozszerzeń właściciele witryny OpenCart nie muszą wykonywać zadań takich jak edycja, przesyłanie i zastępowanie plików za pośrednictwem FTP w celu instalacji jakichkolwiek Rozszerzenie OpenCart. Wszystkie te kluczowe działania można teraz wykonywać w sposób płynny za pomocą interaktywnego i przyjaznego dla użytkownika interfejsu platformy OpenCart.

Wprowadzenie systemu wykrywania oszustw MaxMind dla zwiększenia bezpieczeństwa

Jak OpenCart 2.xx jest lepszy od OpenCart 1.xx - Wprowadzenie systemu wykrywania oszustw MaxMind dla zwiększenia bezpieczeństwa | knowband

Ta wersja OpenCart 2.xx jest domyślnie wyposażona w zintegrowany system wykrywania oszustw MaxMind. Jest to niezwykły system, który pomaga w identyfikacji ryzykownych zleceń do celów przeglądu. Wykrywanie takich zleceń odbywa się w oparciu o adres IP wysokiego ryzyka, pocztę wysokiego ryzyka, urządzenie wysokiego ryzyka lub anonimizację ustawień proxy. Aby skorzystać z usług tego systemu, użytkownicy muszą się zarejestrować w MaxMind, a następnie wkleić wymagany klucz w ustawieniach Fraud w panelu administracyjnym OpenCart 2.xx.

Jeśli nadal korzystasz ze starszej wersji platformy OpenCart, jest to zdecydowanie odpowiedni moment, aby uzyskać maksymalny wpływ na biznes, przechodząc na platformę OpenCart 2.xx. Przyjrzenie się wszystkim tym funkcjom może słusznie zrozumieć, że najnowsza wersja OpenCart 2.xx może bezbłędnie poprawić wydajność sklepu OpenCart. Za skorzystanie z usług naszego pakietu funkcji rozszerzenia dla OpenCart sklep, odwiedź stronę Knowband na www.knowband.com.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *