Moduł tabletów produktu Knowband Prestashop

1.0 Wprowadzenie

Prestashop, rozwiązanie eCommerce o otwartym kodzie źródłowym, może teraz zapewnić lepszą interakcję i zaangażowanie użytkowników. Moduł Prestashop Product Tabs oferuje łatwy sposób na zoptymalizowanie strony produktu na stronie. Za pomocą tego rozszerzenia administrator sklepu może dodać liczbę N kart na stronie produktu. Te karty mogą prezentować wiadomości tekstowe lub wideo. Brak informacji na tej stronie może zniechęcić klientów, gdy są tylko o krok od dokonania płatności. Moduł informacji o produkcie Prestashop zapewnia, że ​​odwiedzającym sklep nigdy nie brakuje żądanych informacji.

E-handlowcy mogą ułatwić decyzję o zakupie klienta, dodając dodatkowe zakładki i dostarczając dodatkowe informacje. Administrator może użyć tego dodatku, aby ulepszyć prezentację swojej oferty.

1.1. Cele projektu

Prestashop dodatkowy zakładki strony produktu pozwala e-sprzedającym osiągnąć następujące cele:

1. Moduł Prestashop pomaga tworzyć i dodawać dodatkowe karty na stronie produktu. Nowe karty mogą służyć do wyświetlania dodatkowych informacji w celu zwiększenia interakcji użytkownika.

2. Zapewnij klientom lepszą klarowność produktów, wyświetlając filmy wideo lub powiązane filmy instruktażowe i inne.

3. Zakładki można dodawać i edytować na wszystkich stronach produktów witryny, a także na określonej stronie internetowej, zgodnie z wymaganiami użytkownika.

4. Moduł kart produktu Prestashop ułatwia administratorowi sklepu optymalizację stron internetowych. Utworzone zakładki można edytować, klikając tylko kilka przycisków.

1.2. cechy

 • Administrator sklepu eCommerce może dodać n karty informacji na stronach produktów.
 • Karty są w dużym stopniu konfigurowalne.
 • Nie ma potrzeby zmiany kodu na zapleczu.
 • Dodatkowe informacje Prestashop umożliwiają administratorowi sklepu prezentowanie informacji o wysyłce, produktach i zapasach.
 • Prestashop Add Extra Moduł dodatkowych zakładek pozwala administratorowi sklepu dodawać podobne filmy i filmy na stronach produktów.
 • Właściciel sklepu może tworzyć zakładki dla pojedynczej strony produktu lub wszystkich stron w witrynie.
 • Administrator sklepu może dodawać tekst lub filmy.
 • Prestashop Rozszerzenie o dodatkowe zakładki pozwala edytować lub usuwać już utworzone karty.
 • Administrator sklepu może monitorować całą listę kart na jednej stronie.
 • Dodatkowa wtyczka informacji o dodatkach do programu Prestashop jest kompatybilna z wieloma sklepami.
 • Prestashop Add Extra Moduł dodatkowych zakładek jest kompatybilny z wieloma językami.
 • Ten moduł jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami Prestashop i najnowszą wersją Prestashop.

Instalacja 2.0

Aby zainstalować dodatek Prestashop w swoim sklepie, kup go ze sklepu. Po zakupie otrzymasz następujące pliki:

1. producttabs.zip z kodem źródłowym modułu

2. Instrukcja obsługi

Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować rozszerzenie:

 • Rozpakuj spakowany plik. Zawierałaby pliki i foldery, jak pokazano poniżej –

Informacje o produkcie Prestashop

 • Skopiuj wszystkie pliki i foldery rozpakowanego folderu do katalogu "Moduły" sklepu na ścieżce – Katalog główny / moduły /.

3. Teraz moduł można zainstalować w swoim sklepie Prestashop. Możesz go znaleźć w Administratorze sklepu -> Moduły i usługi. Pokazałoby się to jak poniżej

Dodatkowe niestandardowe dodatki do kart Prestashop

W przypadku, możesz szukać tego samego w pasku wyszukiwania z następującymi szczegółami-

słowo kluczowe – Karty produktów

Kategoria – Front office

Filtruj według – Zainstalowany i niezainstalowany / Włączony i wyłączony

 • Kliknij "zainstalować"Aby zainstalować moduł, wyświetli się okienko pop-up potwierdzające, kliknij opcję" Kontynuuj instalację ", aby zainstalować moduł i wyświetlić powiadomienie -" Moduły zainstalowane pomyślnie ".

Interfejs administracyjny 3.0

Zadanie zmiany układu stron internetowych było wcześniej wyzwaniem, ale za pomocą modułu kart strony produktu Prestashop możesz zrobić to w mgnieniu oka.

 • Włącz / wyłącz: Instalacja i konfiguracja modułu Prestashop to krokiet dla właścicieli sklepów. Funkcję można włączyć w sklepie, przełączając przycisk pokazany na obrazku poniżej.

Prestashop dodaje dodatkowy moduł zakładki

3.1 Jak utworzyć nową kartę na stronie produktu?

Rozszerzenie o dodatkowe zakładki Prestashop pozwala sklepowi tworzyć niestandardowe zakładki na wszystkich stronach produktów za jednym razem. Te karty mogą przedstawiać warunki wysyłki, warunki i warunki witryny, powiązane filmy wideo lub inne informacje. Wszystko to można zrobić z "kart produktu" interfejsu administratora.

Prestashop dodatkowe rozszerzenie karty produktu

3.1.1 Utwórz nową kartę

Interfejs pokazuje całą listę utworzonych zakładek produktów. Aby utworzyć nową kartę, kliknij znak "+" w prawym górnym rogu panelu administracyjnego.

 • Prestashop dodatkowe informacje
 • Język: Karta wielojęzyczna może wyświetlać wiadomości w wielu językach. Administrator sklepu e-commerce Prestashop jest zobowiązany do wyboru żądanego, zgodnie z wymaganiami.
 • Wybierz sklep: Dodatek do informacji o produkcie Prestashop jest kompatybilny z wieloma sklepami. Zmiany można wprowadzić w więcej niż jednym sklepie z jednego interfejsu. W tym polu wyświetlana jest cała lista sklepów. Administrator może wybrać tę, w której chce dokonać zmian.
 • Pozycja: Pozycja określa kolejność wyświetlania informacji. Zakładki będą wyświetlane na stronie internetowej jako określone zlecenie przez administratora sklepu Prestashop eCommerce.
 • Włącz / wyłącz tę kartę: Zakładkę można włączyć lub wyłączyć na stronie internetowej, po prostu włączając lub wyłączając przycisk.
 • Typ zawartości: To pole określa typ treści, które chcesz zaprezentować. Administrator może wyświetlać wiadomości tekstowe lub filmy na tych kartach. Opcje można wybrać za pomocą przycisku opcji.

Prestashop dodatkowe zakładki z dodatkowymi informacjami - Rodzaj treści

 • Szczegóły treści lub wideo: Opis informacji, które mają być wyświetlane na frontowej stronie witryny, można zapisać. Ta sama wiadomość zostanie wyświetlona na stronie produktu. W przypadku, gdy administrator sklepu e-commerce Prestashop chce wyświetlić wideo, może wybrać opcję "URL".

dodatkowe zakładki

Adres URL filmu w serwisie YouTube można wprowadzić na karcie, a film wideo zostanie wyświetlony na stronie internetowej.

3.1.2 Edytuj lub usuń utworzoną kartę

Interfejs wyświetla listę wszystkich kart utworzonych przez administratora sklepu. Sprzedawcy internetowi mają możliwość ich edycji lub usunięcia, jak pokazano na poniższym obrazku. Status modułu można zmienić z włączonego na wyłączony jednym kliknięciem przycisku.

Prestashop dodatkowe informacje

W przypadku, gdy administrator sklepu Prestashop zdecyduje się na edycję karty, zostanie mu zaproponowany interfejs do wprowadzenia niezbędnych zmian w razie potrzeby.

Zakładki stron produktu Prestashop

3.1.3 Jak utworzyć nową kartę na stronie pojedynczego produktu?

Zmiany można wprowadzić na pojedynczych stronach internetowych. W tym celu postępuj zgodnie ze ścieżką w menu głównym panelu administracyjnego: Katalog -> Produkty

Produkt Single Page

Wybierz stronę produktu z listy, na której chcesz dokonać zmian, i kliknij przycisk "Edytujprzycisk ".

Prestashop dodatkowy plugin kart informacyjnych produktu

Różne opcje dostosowywania obejmują opcję utworzenia karty produktu, tak jakby moduł był włączony. Jest pokazany na obrazku poniżej:

Pozostałe

Opcja Tabs produktów pozwala administratorowi dodawać dodatkowe informacje na stronie produktu, wykonując tę ​​samą procedurę, co wcześniej. Jednak zmiany te zostaną uwzględnione tylko na tej konkretnej stronie internetowej.

4.0 Website UI

Dodana zakładka pojawi się na początku strony internetowej, jak poniżej. Zakładki zostaną umieszczone zgodnie z lokalizacją określoną w backendie.

Prestashop dodatkowe rozszerzenie karty produktu

Odwiedzający witrynę mogą zwinąć lub rozwinąć zakładkę, klikając na nią. Interfejs będzie wyglądał bardzo podobnie do tego, co pokazano na poniższym obrazku.

Zakładki stron produktu Prestashop

Link modułu:
https://www.knowband.com/prestashop-product-tabs

Link demo administratora:
https://psm.knowband.com/producttabs/16/admin1/index.php?controller=AdminModules&token=2a1dbe1666dd87fb270314503584878b&configure=producttabs&tab_module=front_office_features&module_name=producttabs

Frontowe demo:
https://psm.knowband.com/producttabs/16/en/

Film z YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=-3iLLxwkyYs

Skontaktuj się z nami na support@knowband.com dla dowolnego zapytania lub niestandardowej prośby o zmianę zgodnie z wymaganiami biznesowymi.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *