Moduł Prestashop Product Jackpot firmy Knowband – instrukcja obsługi

Wprowadzenie Prestashop Product Jackpot Addon:

To Prestashop Product Jackpot Addon od Knowband pomoże kupcom przyciągnąć klientów do swoich sklepów, dając im szansę zdobycia określonego jackpota na dowolnej stronie, którą otwierają najpierw w sklepie.

Za każdym razem, gdy klient wygra dowolny jackpot, kod kuponu zostanie wygenerowany, gdy użytkownik wprowadzi jego imię i nazwisko oraz identyfikator e-mail. Wygenerowany kod kuponu wraz ze wszystkimi powiązanymi informacjami zostanie przesłany na podany identyfikator e-mail. Klient będzie musiał wprowadzić kod kuponu na stronie kasy, aby otrzymać darmowy podarunek, który wcześniej wygrał w grze jackpot.

Instalacja Prestashop Product Jackpot Addon

Aby zainstalować ten dodatek Prestashop, wykonaj następujące czynności:

1. Dodaj dodatkowy folder w folderze modules twojego systemu.

2. Po dodaniu tego katalogu addon, system wyświetli listę dodatków do Prestashop na stronie modułu w kategorii funkcji front office, jak podano poniżej:

Instalacja modułu Product JackPot

3. Kliknij "zainstaluj", aby zainstalować tę wtyczkę Prestashop.

Moduł administracyjny

W module administratora będą dostępne następujące opcje konfiguracji tego darmowego modułu podarunkowego Prestashop. Dodatek freebie zawiera karty 2 i są one następujące.

1. Ustawienia główne. 2. Ustawienia poczty e-mail.

Każda sekcja jest opisana poniżej.

Ustawienia ogólne Prestashop Customer Jackpot Addon:

W tej sekcji będą dostępne następujące opcje konfiguracji dodatku do jackpota Prestashop:

  • Włącz / wyłącz: Ta opcja modułu bezpłatnego produktu będzie miała przycisk przełączający z dwiema konkretnymi wartościami WŁĄCZENIA i WYŁĄCZENIA. Ten moduł Prestashop działa tylko wtedy, gdy jest ustawiony na ON. Jeśli ta opcja jest ustawiona na WYŁ., Żadna z funkcji nie będzie działać i nie wpłynie nawet na żadną inną sekcję witryny. Domyślnie ta opcja będzie WYŁĄCZONA.
  • Rodzaj wyboru produktu: W tym polu modułu upominkowego Prestashop administrator wybierze, w jaki sposób zamierza zdefiniować produkty, które pojawią się w grze jackpot na pierwszym planie. Będzie to kategoria i produkt dwóch rodzajów.

GDYBY 'KATEGORIA' JEST ZAZNACZONA-

Wybierz wiele kategorii: To pole Prestashop freebie addon pojawia się tylko wtedy, gdy administrator wybiera kategorię jako typ wyboru produktu. W tym miejscu administrator może wybrać dowolny typ kategorii, których produkt pojawi się na pierwszym planie. To pole będzie miało wiele typów wyboru.

Wyjątkowy identyfikator produktu: To pole PrestaShop darmowego dodatku do prezentów pojawia się także, gdy kategoria jest wybrana jako rodzaj wyboru produktu. W tym miejscu administrator może wprowadzić identyfikator produktu oddzielony przecinkami, których nie chce pokazywać na pierwszej stronie.

GDYBY 'SZCZEGÓŁOWY PRODUKT " JEST ZAZNACZONA-

Identyfikator produktu Jackpot: W tym polu dodatku do jackpota klienta Prestashop administrator musi wprowadzić wszystkie identyfikatory produktów, które chce wyświetlać z przodu. To pole pojawi się tylko wtedy, gdy administrator wybierze "Określony produkt" jako typ wyboru produktu.

  • Wybierz typ układu: Będą dwa rodzaje układów, które będą dostępne w tym dodatku do jackpota Prestashop. Jeden układ będzie układem wyskakującym z przodu, a inny układ będzie układem suwaka.
  • Niestandardowe CSS i JS: Te pola modułu upominkowego Prestashop zostały udostępnione, aby administrator mógł zmienić wygląd i sposób działania przedniego końca tego modułu Prestashop.
  • Pokaż przycisk włączony: To pole ma dwie opcje w lewo lub w prawo. Tutaj administrator może wybrać, po której stronie administrator chce umieścić przycisk jackpot.
  • Ważność kuponu: W tym miejscu administrator może wprowadzić czas, w którym kod kuponu wygenerowany przez ten dodatek do jackpota Prestashop podany klientowi zostanie uznany za aktywny.
  • Opcje dostosowywania przycisków: Dodatek Freebie Prestashop ma również opcję dostosowywania przycisków, aby zmienić kolor tła i kolor tekstu przycisków używanych w module z przodu. Te przyciski to przycisk jackpot (tylko dla układu suwaka) i przycisk gry na automatach. Administrator może zmienić zarówno tło, jak i kolor tekstu powyżej wymienionych przycisków, po prostu wybierając żądany kolor z próbnika kolorów.

Ogólne ustawienia modułu Jackpot produktu

Ustawienia e-mail do Prestashop Jackpot Addon:

W tym polu modułu upominkowego Prestashop administrator będzie miał następujące opcje:

  • Wybierz język e-mail: Tutaj administrator wybierze język e-mailowy, za pomocą którego wyśle ​​wiadomość e-mail do klientów, którzy wygrali jackpota.
  • Temat szablonu: To pole Prestashop freebie addon pozwala administratorowi wprowadzić temat wiadomości e-mail. Bez względu na to, jaki temat zostanie wprowadzony przez administratora w tym polu e-mail, zostanie on wykorzystany jako temat wiadomości e-mail wysłanej do klienta za każdym razem, gdy wygra jakąkolwiek wygraną z przodu.
  • Zawartość szablonu: W tym miejscu administrator może wprowadzić treść wiadomości e-mail, która zostanie wysłana do klientów, którzy wygrają jackpot z przodu.

Istnieją pewne stałe, których administrator musi użyć, aby poinformować klientów o kodzie rabatowym i ważności rabatu odpowiedniego kodu, który będzie {{discount_validity}} i {{discount_code}}.

Ustawienia poczty e-mail

Moduł czołowy z Prestashop Freebie Addon:

Gdy dodatek do jackpota Prestashop jest włączony z panelu administracyjnego, pojawi się on na pierwszej stronie, na której klient odwiedzi sklep. Ponieważ ustawienia są podane z tyłu, moduł będzie miał dwa układy, a gdy moduł pojawi się z przodu, to będzie on zgodny z układem wybranym przez administratora z tyłu.

LAYOUT 1 (SLIDER)LAYOUT 1 (SLIDER)

LAYOUT 1 (SLIDER) 2LAYOUT 2 (POP UP)

Obejrzyj samouczek wideo tutaj:

Kliknij tutaj Demo administratora i Frontowe demo modułu upominkowego Prestashop.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *