Magento Facebook Udostępnij i wygraj rozszerzenie

Wprowadzenie

Ten dokument zawiera instrukcję dla użytkownika Magento Facebook Udostępnij i wygraj rozszerzenie.

Jest to bardzo przydatne rozszerzenie, które wydaje się zapewniać obu stronom, tj. Adminowi i klientowi, pewne korzyści. Dodatek ten pomoże administratorowi w promowaniu swojej witryny i produktu, a po drugiej stronie klienci otrzymają zniżkę na każdy zakupiony przez siebie produkt. To bardzo interesujące Rozszerzenie Magento ze względu na jego podwójną naturę.

Administrator będzie miał pełną kontrolę nad typem rabatu i wartością rabatu, który poda, a także może zobaczyć szczegóły rabatu zastosowanego w danym produkcie.

Instrukcja instalacji

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować Magento Facebook Share and Win Extension

1. Pobierz pakiet rozszerzeń.

2. Rozpakuj pakiet w folderze głównym instalacji Magento za pomocą menedżera FTP (np. Filezilla lub WinSCP – pobierz tutaj: https://filezilla-project.org/).

3. W panelu administracyjnym w menu "System" pojawi się nowa opcja menu "Zniżka przy udostępnianiu". Jeśli nie widzisz linku w Systemie, najpierw wyczyść pamięć podręczną Magento, a następnie sprawdź ponownie.

Magento Facebook Udostępnij i wygraj rozszerzenie - Instrukcja instalacji | Knowband

4. Dzięki temu rozszerzenie zostanie zainstalowane w twoim systemie.

Interfejsy modułów

Konfiguracja tego modułu będzie dostępna tylko za pośrednictwem konta administratora. Podczas gdy klienci mogą wyświetlać na stronach produktu z przodu.

Lokalizacja menu

Po instalacji, menu zostanie wyświetlone administratorowi, jak pokazano na poniższym ekranie:

Magento Facebook Udostępnij i wygraj rozszerzenie - menu Lokalizacja | Knowband

Po kliknięciu podświetlonego linku system przekieruje administratora na swoją niską konfigurację alertów.

Moduł administracyjny

W module administratora pojawią się następujące opcje konfiguracji tej wtyczki i dostosowania jej wyglądu do interfejsu w następujący sposób:

1. Ustawienia
2. Analiza

Ustawienia

W tej sekcji będą dostępne następujące opcje konfiguracji modułu

1. Aktywny: Ta opcja ma rozwijany przycisk z dwiema określonymi wartościami "Tak i

2. Identyfikator aplikacji na Facebooku: Ten identyfikator aplikacji jest bardzo ważny, aby ta wtyczka działała. Administrator musi wprowadzić identyfikator tej aplikacji, aby umożliwić klientowi udostępnianie produktu na Facebooku.

3. Wartość rabatu: W tym polu administrator musi podać wartość rabatu, która ma być zastosowana dla tego produktu.

4. Rabat Ważność: Tutaj administrator musi wprowadzić datę, do której można zastosować kupon rabatowy. Jeśli data ważności wygasła, to kupon nie może być już stosowany.

5. Niestandardowe CSS: Są to pola podane w tej wtyczce na wypadek, gdyby administrator chciał dostosować wygląd swojej wtyczki.

Magento Facebook Udostępnij i wygraj rozszerzenia-ustawienia | Knowband

Analiza

Zniżka używana historia

To jest zakładka, w której administrator może zobaczyć wszystkie szczegóły kuponu rabatowego zastosowanego dla każdego produktu.

1. Wybierz identyfikator: Tutaj administrator musi wybrać identyfikator produktu, który chce wyglądać.

2. Wybierz nazwę produktu: Gdy administrator wybierze opcję Provide, nazwa tego pola zostanie automatycznie odświeżona i zostanie wypełniona przez cały produkt o tej nazwie.

3. Wybierz SKU: Filtruj zniżkę na podstawie SKU produktu.

4. Wybierz atrybut: Kiedy administrator wybierze kategorię tego pola, automatycznie odświeży się i zostanie wypełniony przez cały produkt tej kategorii.

5. Całkowita tabela kuponów: Kiedy administrator wybierze produkt w powyższej opcji, pojawi się tabela, która będzie zawierała szczegóły kuponu rabatowego i jego aktualny status zastosowany dla danego produktu.

Front End

Gdy moduł ten jest włączony z tyłu, na każdej stronie produktu zacznie się pojawiać przycisk z przodu sklepu. Na którym znajduje się tekst "Udostępnij, aby uzyskać zniżkę!" zostanie napisany i po kliknięciu tego przycisku klient może udostępnić produkt i jeśli on / ona udostępni produkt, kod rabatowy zostanie pokazany temu klientowi, który zostanie zastosowany tylko do tego klienta.

Magento Facebook Udostępnij i wygraj rozszerzenie - Front End.1 | Knowband

Magento Facebook Udostępnij i wygraj rozszerzenie - Front End.2 | knowband

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *