How to get PayPal API Client ID and Client Secret?

Jak uzyskać identyfikator klienta API systemu PayPal i tajny klucz klienta?

Paypal to jeden z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych interfejsów płatności płatniczych używanych przez miliony użytkowników na całym świecie. Od kont firmowych do indywidualnych jest ogromna liczba użytkowników PayPal na całym świecie.

Czy myślisz o używaniu PayPal jako jednej z opcji logowania w serwisie społecznościowym?

Jesteś we właściwym miejscu. Ten artykuł ma na celu edukowanie czytelników o tym, jak korzystać z systemu PayPal jako opcji logowania społecznościowego. Aby korzystać z systemu logowania społecznego w serwisie PayPal, musisz zainstalować moduł społecznościowy w swoim sklepie. Możesz sprawdzić dostępne moduły PrestaShop, OpenCart, i Magento tutaj.

  • Identyfikator klienta Paypal
  • Sekret klienta Paypal

Kroki, aby uzyskać identyfikator klienta Paypal i sekret klienta

Krok 1: Przede wszystkim odwiedź Sieć programistów Paypal i na wyświetlonym ekranie kliknij Utwórz aplikację przycisk.

Sieć programistów Paypal

Krok 2: Oto "Szczegóły aplikacji", wprowadź nazwę aplikacji i kliknij Utwórz aplikację Przycisk.

Szczegóły aplikacji

Krok 3: Na następnym ekranie kliknij przycisk żyć kartę w prawym górnym rogu strony.

Krok 4: Ustaw URL powrotu aplikacji (na żywo) jako adres URL strony przekierowania wtyczki Twojego sklepu. Jeśli korzystasz z naszego modułu logowania do społeczności (PrestaShop, OpenCartlub Magento) z przyjaznym SEO adresem sklepu, a następnie użyj go do przekierowania

https://www.yourstore.com/module/socialloginizer/paypal

W przeciwnym razie użyj tego

https://www.yourstore.com/index.php?fc=module&module=socialloginizer&controller=paypal

Na tej samej stronie otrzymasz identyfikator klienta i tajny klucz klienta ŻYWOTNOŚCI API NA ŻYWO Sekcja. Jednak nie możesz ich używać, dopóki nie wykonasz kroku 5.

Ustawienia aplikacji Social Loginizer

Krok 5: Upewnij się, że interfejsy API na żywo są zaznaczone w zakładce LIVE APP SETTINGS, jak pokazano poniżej:

Ustawienia aplikacji na żywo

Krok 6: Teraz, po prawidłowym wybraniu aktywnych interfejsów API, możesz użyć tajnego klucza klienta i identyfikatora klienta, aby umożliwić klientom zalogowanie się do sklepu za pomocą konta PayPal.

Wystarczy skopiować i wkleić te szczegóły interfejsu API w określonych polach modułu społecznościowego i zapisać konfigurację. Jesteś gotowy, aby zaakceptować społeczny login PayPal w swoim sklepie. W przypadku korzystania z naszego modułu Social Loginizer (PrestaShop, OpenCartlub Magento) wtedy interfejs do wprowadzenia szczegółów API PayPal będzie wyglądał mniej więcej tak.

Ustawienia Paypal

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *