Zwiększenie wyprzedaży świątecznej dzięki perswazyjnemu marketingowi z rozszerzeniami Magento 2

uplift holiday season sale by persuasive marketing with magento 2 extensions

Marzysz o zwiększeniu sprzedaży w tym okresie świątecznym w swoim sklepie Magento 2? Istnieją sposoby na przekształcenie wyobraźni w rzeczywistość. Dwa podstępne sposoby na przyciągnięcie uwagi klienta i zmniejszenie współczynnika odrzuceń to idealna strategia marketingu e-mailowego oraz marketing afiliacyjny lub polecający. Aby spełnić Twoje marzenie w okresie świątecznym, Knowband oferuje dwa niesamowite rozszerzenia dla Twojego sklepu Magento 2. Zanim przejdziemy do części modułowej, zrozummy trochę o marketingu e-mailowym i marketingu afiliacyjnym.

Co to jest e-mail marketing?

czym jest marketing e-mailowy

Marketing e-mailowy zmienia zasady gry i odgrywa istotną rolę w budowaniu marki, zaangażowaniu i przejęciach. Marketing e-mailowy pomaga zwiększyć ruch w Twoim sklepie. Ponownie aktywuje zamknięte transakcje i zwiększa współczynnik retencji. Dzięki strategii marketingu e-mailowego możesz skupić się na ulepszonej podróży klienta. Aby to osiągnąć, będziesz potrzebować modułów subskrypcji e-mail dla swojego sklepu eCommerce. Rodzaje wiadomości e-mail, na których możesz polegać w marketingu e-mailowym:

Transakcyjne Oferowanie obsługi klienta

Relacyjne – Zaangażowanie klientów i wspieranie relacji z nimi

Promocyjne – Zwiększanie przychodów Jeśli jesteś początkującym i chcesz dowiedzieć się więcej o marketingu e-mailowym, możesz zapoznać się z naszymi blogami poświęconymi strategie marketingowe e-mail które pomogą Ci zwiększyć wyprzedaż świąteczną.

W jaki sposób pomaga marketing afiliacyjny i polecający?

jak pomaga-pomoc-marketingowa-afiliacyjna-i-polecająca-marketingowa

Zarządzanie sklepem eCommerce nie jest łatwe i przyciąganie potencjalnych nabywców jest trudniejsze. Jeśli jesteś właścicielem sklepu eCommerce i chcesz pozyskiwać nowych potencjalnych klientów, program partnerski i program poleceń jest znaczącym sposobem, w jaki możesz to zrobić. Partner to osoba, która promuje produkt lub usługę i zarabia na prowizji od sprzedaży. Wiele dużych marek, takich jak Amazon, pozwala zarabiać pasywnie dzięki marketingowi afiliacyjnemu.

Rozszerzenia Magento 2 dla przekonywującego marketingu

magento-2-rozszerzenia-do-przekonywania-technik-marketingowych

Jeśli jesteś właścicielem Magento 2 i szukasz rozszerzeń, które mogą przynieść ci korzyści, dostarczając nowych potencjalnych klientów i zwiększając sprzedaż Rozszerzenie Magento 2 Spin and Win i Rozszerzenie programu partnerskiego i polecającego Magento 2 może pomóc ci w twojej podróży.

Rozszerzenie subskrypcji e-mail Magento 2 Spin and Win

magento 2 zakręć i wygraj

W tym sezonie świątecznym skorzystaj z wyskakującego koła wejść i wyjść Spin and Win w swoim sklepie Magento 2, aby zebrać więcej subskrybentów e-maili na Twój biuletyn. Moduł Spin and Win ma zgrywalizowany interfejs użytkownika, który zwiększa zaangażowanie klientów. Zapewniając ekscytujące oferty, takie jak kupony rabatowe lub bezpłatna dostawa przy następnym zakupie, możesz odpowiednio zmniejszyć współczynnik odrzuceń i zwiększyć retencję klientów.

Niektóre kluczowe zalety rozszerzenia Magento 2 Spin and Win

Magento 2 Spin and Win wyskakujące rozszerzenie e-mail rejestracji może pomóc na wiele sposobów:

 • To przynosi więcej subskrybenci e-mail do newslettera i marketingu e-mailowego.
 • Z kuszącym i atrakcyjnym, zgrywalizowanym interfejsem zwiększa zaangażowanie klientów na swojej stronie.
 • Zwiększa konwersję z funkcją wyskakujących okienek wejścia i wyjścia, przedstawiając klientom ekscytujące oferty.
 • Ma wciągające motywy na każdą możliwą okazję i festiwale takie jak Boże Narodzenie, Nowy Rok, Halloween, Diwali itp.

2020-09-10

 • Każdy wycinek koła można dostosować, a administrator może zmienić wygląd i styl koła zgodnie z tematem.
 • Administrator sklepu może bez wysiłku zaplanować temat w dni świąteczne, dodając ważność motywu oraz datę i godzinę wygaśnięcia.

Najważniejsze cechy Rozszerzenie Magento 2 Spin and Win, możesz zapoznać się z instrukcja obsługi i sprawdź samodzielnie demo modułu i demo administratora.

Rozszerzenie programu partnerskiego i polecającego Magento 2

Kolejnym rozszerzeniem w kolejce jest Magento 2 Affiliate and Referral Program. To rozszerzenie pomaga zwiększyć liczbę potencjalnych kupujących, przekazując plik cookie partnerowi lub polecającemu. Możesz wygenerować link dla podmiotu stowarzyszonego i przy każdym zakupie dokonanym za jego pośrednictwem wygeneruje prowizję dla podmiotów stowarzyszonych. Marketing afiliacyjny to strategia na żądanie, mająca na celu przyciągnięcie odpowiednich klientów do Twojego sklepu eCommerce. Marketing polecający wpływa również na kupujących pocztą pantoflową lub w zamian za kod polecający, który może dać rabat lub inną ofertę. Rozszerzenie Magento 2 Program afiliacyjny i program poleceń może zwiększyć Twoją sprzedaż, zachęcając pełnych pasji klientów do bezpośredniego kierowania swojej sieci do Twojej firmy.

Niektóre kluczowe zalety programu partnerskiego i polecającego:

Zachęcaj klientów do zostania partnerem marketingowym, odwzajemniając ich zachętami lub rabatami

 • Umożliwia nieskończoną liczbę rejestracji: Każdy klient może zarejestrować się i otrzymać prowizję, polecając sklep jako klient stowarzyszony
 • Zarabiaj pasywny dochód: Administrator może ustawić prowizję za wykonanie zamówienia i za nowe rejestracje
 • Pulpit nawigacyjny dla podmiotów stowarzyszonych: Partnerzy mogą wyświetlać łączną prowizję, oczekującą prowizję i wykorzystaną prowizję wraz z graficzną reprezentacją.
 • Przyciąga nowych klientów: Marketing afiliacyjny i program poleceń Magento 2 przyciągają nowego klienta do Twojego sklepu.
 • Zwiększa świadomość marki: Marketing polecający i taktyki lub strategie marketingu podmiotów stowarzyszonych pomagają odbiorcom zrozumieć, przypomnieć sobie i sprawić, że będą czuć się komfortowo z Twoimi produktami.

Ma kilka istotnych funkcji i korzyści zarówno dla administratora, jak i partnera. Aby lepiej zrozumieć rozszerzenie, przeczytaj instrukcja obsługi w sklepie Knowband. Dema administratora i frontowe dla Rozszerzenie programu partnerskiego i poleconego Magento 2 Są również dostępne.

Peleryna

W tym okresie świątecznym marketing jest narzędziem, które może przywrócić Cię na rynek. Po wybuchu epidemii COVID-19 wykres ekonomiczny spada i aby poradzić sobie ze scenariuszem, musisz jak najlepiej spróbować. Dzięki wyskakującemu okienku subskrypcji e-mail Magento 2 Spin and Win oraz rozszerzeniu programu partnerskiego i polecającego możesz przyciągnąć zadowolonych klientów, dodając zabawny element do swojego sklepu i oferując klientom prowizje lub rabaty. Spełnij oczekiwania i już dziś rozpocznij marketing e-mailowy i marketing afiliacyjny!

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *