W jaki sposób demonetyzacja wpływa na e-commerce i inne sektory biznesowe?

How is demonetization affecting the eCommerce and other business sectors? | Knowband

Wraz z ogłoszeniem 8-u listopada, 2016-em dotyczącym zakazu notowań Rs 500 i Rs 1000, doszło do powszechnych wstrząsów doświadczanych przez ludzi w Indiach. Podczas gdy większość ludzi mówiła o tym jako o "mistrzowskim" ruchu przeciwko czarnym pieniądzom, fałszowaniu pieniędzy i terroryzmowi. W społeczeństwie znajdowały się grupy ludzi, którzy robili odcień i wołali o ruch, który przyniósł dla nich niepotrzebne problemy. Oto nasza szczegółowa analiza wpływu demetyzacji na różne typy firm w Indiach. Zakaz notowań Rs 500 i Rs 1000 ograniczył możliwość kupowania ludzi za gotówkę. Wraz z tym, limit wypłaty bankomatów Rs 2,500 skomplikował całą sprawę dalej. Rzućmy okiem na różne sektory biznesowe, które zostały dotknięte tym ruchem demonetycznym. Decyzja zdecydowanie zaszkodzi optymalizacja współczynnika konwersji praktyki w wielkim stylu.

E-Commerce-

[Caption id = "attachment_1867" align = "aligncenter" width = "755"]W jaki sposób demonetyzacja wpływa na handel elektroniczny i inne sektory biznesu? - eCommerce | Knowband Sprzedaż e-Commerce jest zakłócona z powodu zakazu używania banknotów 500 i 1000. [/ Caption] Z zakazem notatek w walutach Rs 500 i Rs 1000, gracze e-commerce zostali zmuszeni do zatrzymania trybów płatności "gotówka przy dostawie" na swojej stronie. Niektórzy gracze eCommerce lubią Flipkart i Snapdeal wprowadzono ograniczenia dotyczące wartości zakupu zamówienia poniżej Rs 1000. Podczas Amazon Indie wstrzymali zamówienia na CoD od środy, dzień po wielkim ogłoszeniu. Te firmy eCommerce przestały również otrzymywać stare noty o nominałach notatek Rs 500 i Rs 1000 i zwracały większą uwagę na inne sposoby płatności cyfrowych. Ruch demonetyczny zranił Konwersje e-commerce różnych firm z Flipkart to Zomato, który jest portalem do wyszukiwania i dostarczania żywności z innymi firmami, które generują głównie przychody dzięki twardej gotówce, która odpowiada około 60-70% wszystkich zamówień. Z powodu spadku zamówień na CoD, demonetyzacja doprowadziła do skoków w płatnościach cyfrowych opcje dokonywania transakcji online. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Forrester Research, "udział w gotówce z dostawą spadnie i zmusi klientów do dokonywania płatności online. Początkowo, w ciągu najbliższych 1-2 miesięcy może to zaszkodzić firmom e-commerce". Spadek ten został następnie przypisany do ograniczenia czarnych pieniędzy z powodu tego ruchu demonetyzacji, który został wykorzystany do dokonania zakupu za pośrednictwem różnych sklepów eCommerce. Zgodnie z oświadczeniem Amrisha Rau, CEO PayU India, "O 40% CoD było napędzane przez czarne pieniądze według badań przeprowadzonych dwa lata temu." Stwierdził ponadto, że "będzie to miało poważny wpływ na GMV, ponieważ nie wszystkie systemy płatności gotówkowych będą przenosić płatności cyfrowe, a gospodarka wiejska, w której konsumenci nadal nie są jeszcze tak dobrze wyposażeni w cyfrowe pieniądze, a którzy wciąż dostosowują się do Internetu, będzie trzymać się z daleka". Z powodu braku gotówki, zdecydowanie odbije się na praktykach optymalizacji współczynników konwersji, a sprzedaż e-commerce ostatecznie spada.

Nieruchomość-

[Caption id = "attachment_1866" align = "aligncenter" width = "755"]W jaki sposób demonetyzacja wpływa na handel elektroniczny i inne sektory biznesu? - Nieruchomości | knowband Ciężka gotówka jest jedną z przyczyn upadku sektora nieruchomości. [/ Caption] Jest to jeden z segmentów biznesowych, który jest mocno dotknięty obecnym kryzysem finansowym. Twarda gotówka oferuje skuteczny kapitał obrotowy dla budowniczych, a zatem te finansowe ograniczenia mogą być poważnym ciosem dla tego ambitnego sektora biznesowego. Ruch demonetyczny może zaszkodzić wymaganiom klientów w domu i zmusić budowniczych do obniżenia cen nieruchomości. Ten spadek nieruchomości wynika głównie z tendencji płacenia gotówki przez klientów. Vinay Khattar, który jest szefem badań w Edelweiss Securities, powiedział: "Ale w dłuższej perspektywie, ze względu na przystępne ceny i niską podaż, sektor ten będzie doświadczać pozytywnego scenariusza popytu". Poza tym, firmy finansujące budownictwo mieszkaniowe są również świadkami presji na ich jakość kredytową, a także na wzrost. Wszystko to dzieje się ze względu na spadek cen nieruchomości, które wpłyną na pożyczkę od nieruchomości (LAP).

Stal, nawozy i środki agrochemiczne-

[Caption id = "attachment_1865" align = "aligncenter" width = "755"]W jaki sposób demonetyzacja wpływa na handel elektroniczny i inne sektory działalności? - Nawozy stalowe i produkty agrochemiczne | knowband ??????????????????? Fertilizers and agrochemicals are the items that are affected by the demonetization move.[/caption]

The impact of currency ban on Rs 500 and Rs 1000 notes is having an adverse effect on a number of business areas. The demonetization is causing problems for the sectors like steel, fertilizers and agrochemicals. This is because the transactions in these areas are mainly done on the cash basis and not through online payment methods. In addition to this, metal companies related to steel will also be affected severely as they handle transactions through cash basis currently.

Ostatnie słowa mądrości

Przy obecnym zakazie walutowym na notowaniach Rs 500 i Rs 1000, firmy, które są wyłącznie zależne od płatności gotówkowych, będą cierpieć. Natomiast firmy takie jak eCommerce, które oferują inne opcje płatności online, będą miały ograniczony wpływ. Tak, to jest całkowicie Twoja decyzja biznesowa, aby wybrać, po której stronie płotu po tym etapie demonetyzacji. Osoby zaangażowane w biznes eCommerce mogą skorzystać z pomocy Usługi opracowywania wtyczek e-commerce sklepu Knowband. Firma może pomóc w opracowaniu spersonalizowanych rozszerzeń eCommerce Magento, PrestaShop i Sklepy OpenCart dla lepszego wzrostu biznesu.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *