10 low cost Hyperlocal business ideas for 2020

10 najlepszych hiperlokalnych pomysłów biznesowych na 2020 rok

Dostawa hiperlokalna to nowy styl zakupów. Każdy szuka opcji dostawy do domu potrzebnych rzeczy, aby uniknąć wychodzenia z domu. Wychodzenie ze ścian na zakupy nie jest bezpieczne, a kupowanie rzeczy w supermarkecie lub sklepie spożywczym może narazić Cię na ryzyko. Zachowywanie dystansu społecznego, szczególna troska i utrzymanie higieny to nowa norma. Mamy teraz zwyczaj pracy w domu i nie chcemy wychodzić ze strefy komfortu. Każda moneta ma dwie strony. Wraz z ciemną stroną pandemii, hiperlokalne usługi dostawy na żądanie, blisko mnie, to nowe możliwości biznesowe, które pojawiły się. Hiperlokalne firmy kurierskie działają w małym regionie, oferując różne rodzaje usług. Proces można monitorować w czasie rzeczywistym. Hyperlocal Marketplace.?The hyperlocal business basically revolves around on-time home delivery.

1.???? Fresh Edibles

Hiperlokalny pomysł na biznes, świeża żywność

Dostarczenie porannego chleba i świeżego mleka do domu, które również ze sklepu, w którym kupujesz, może być wielką ulgą. Branża dostarczania świeżych artykułów spożywczych to nisza, na której nie zawiedziesz. Prawie nie wymaga żadnych inwestycji. Głównym celem hiperlokalnego biznesu jest zaspokojenie potrzeb ludzi żyjących na określonym obszarze geograficznym. Właściciel sklepu może zdecydować o regionie lub odległości, na którą chciałby służyć. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić ekspresową dostawę świeżych owoców i warzyw, pieczywa i nabiału. Zarządzanie zapasami i śledzenie popytu pomoże Ci się rozwinąć.

2.???? Groceries

Hiperlokalny pomysł na biznes z dostawą artykułów spożywczych do domu

Następna w tej kategorii jest firma zajmująca się dostawami artykułów spożywczych do domu. Hiperlokalny rynek dla firmy spożywczej może dać ci dobry start. Żaden człowiek nie może żyć bez zbóż, zbóż, prosów czy roślin strączkowych. Możesz zacząć dostarczać te codzienne podstawowe produkty na wyciągnięcie ręki. Internetowy sklep spożywczy odnotował ogromny wzrost w ciągu ostatnich trzech lat. Teraz po pandemii jest to najbardziej poszukiwany i odnoszący sukcesy biznes w gospodarce.

3.???? Health and Hygiene

pomysł na biznes w zakresie zdrowia i higieny 2020

Umieściłem zdrowie i higienę w jednej kategorii, ponieważ te dwie rzeczy działają razem. Hiperlokalny pomysł na biznes nie ogranicza się tylko do usług dostawczych, ale świadczenie usług na żądanie jest ważnym aspektem. W ciągu ostatnich kilku lat e-apteki stały się popularną koncepcją w Indiach. Teraz potrzeba jest większa niż kiedykolwiek wcześniej. Epidemia COVID-19 zwiększyła zapotrzebowanie na pomoc domową, pielęgniarkę, dostawę leków, wizytę domową lekarzy i wiele innych w Internecie. Możesz połączyć się z niektórymi lekarzami w Twojej okolicy i poprosić ich o dołączenie do Twojej hiperlokalnej platformy usługowej na żądanie. Zapewnij placówkę opieki nad dzieckiem, usługi opieki nad osobami starszymi, dostawę produktów farmaceutycznych i leków do domu w Twojej okolicy. Jeśli mieszkasz w małym mieście, to jest to świetny pomysł na rozpoczęcie nowego hiperlokalnego biznesu.

4.???? Personal Care

Higiena osobista hiper lokalny pomysł na biznes 2020

Pokonywanie kilometrów w celu opieki osobistej w dużym ruchu zmarnuje Twój weekend. Dlaczego nie wprowadzić salonu do swojego domu? O! Tak, zacytowałem tekst z reklamy, ale może się to urzeczywistnić dzięki hiperlokalnej idei biznesowej higieny osobistej. Domowe usługi opieki osobistej spotkały się z dobrym przyjęciem w miastach w ciągu ostatnich kilku lat. Urban Company jest jedną z popularnych firm zajmujących się higieną osobistą, świadczącą usługi na żądanie. Możesz zacząć od usług salonu kosmetycznego, Spa i masażu lub fryzjerstwa. Możesz również dostarczyć do domu produkty do pielęgnacji ciała, takie jak mydła, szampony, środki do czyszczenia podłóg, detergenty, mopy itp. Przed rozpoczęciem tej działalności będziesz musiał przeprowadzić pewne badania. W tym celu możesz poprosić ludzi o wypełnienie przez tydzień formularza zawierającego wszystkie wymagania dotyczące higieny osobistej. Dobry plan może przynieść sukces, a to nie będzie wymagało dużych inwestycji. Hiperlokalne usługi na żądanie w zakresie opieki osobistej mogą być dobrym rozwiązaniem na początek.

5.???? Expert Hospitality Services

Zrób listę wszystkich usług złotej rączki, których potrzebuje dana osoba. Możesz zebrać wszystkich ekspertów w miejscu świadczenia usług, takich jak hydraulika, stolarz, spawanie, obróbka kamienia itp. Dla Twojej nowej hiperlokalnej firmy. Rzemieślnik lub ekspert w dowolnej dziedzinie może z Tobą współpracować na zasadzie prowizji. Możesz wykorzystać obecną sytuację i zapytać ludzi w Twojej okolicy o wymagania. Byłoby lepiej, gdyby sprzedawca lub artysta współpracował z tobą w czasie kryzysu. Złota rączka oznacza osobę, która może wykonywać drobne naprawy i zadania, ale która nie ma kwalifikacji i doświadczenia ani uprawnień do wykonywania więcej niż drobnych napraw. Jeśli praca nie wymaga specjalistycznej wiedzy lub mistrzostwa, łatwo znajdziesz wiele osób poszukujących pracy. Zacznij dawać pracę ludziom i zarabiaj dla siebie. To może znajdować się na szczycie listy, ponieważ niewiele osób zajmuje się tym biznesem.

6.???? Cleaning Services

Na żądanie Czyszczenie hiperlokalnego pomysłu na biznes 2020

Świadczenie usług sprzątania może być doskonałym sposobem na rozpoczęcie robienia tego, co kochasz

7.???? Pet watching

Kochasz zwierzęta? Zastanów się, czy nie zostać opiekunem zwierząt. A nawet jeśli tego nie zrobisz, możesz znaleźć ludzi, którzy to robią i potrzebują pracy. Rozpocznij hiperlokalny biznes z usługami obserwowania zwierząt lub z dostawcami zwierząt. Dostawcy zwierząt domowych są równie ważni jak żywność czy leki. Pomysł na biznes wymaga planowania strategicznego, a jeśli widzisz wokół siebie wiele osób ze zwierzętami, może to być dobra opcja na rozpoczęcie hiperlokalnej firmy. Będziesz mógł dostarczyć wymagane produkty na czas, co jest opóźnione w przypadku istniejących sklepów eCommerce. Dołącz do nas, aby rozpocząć usługę opieki nad zwierzętami, taką jak Rover lub Care.com.

8.???? Fitness equipment

Idea biznesowa dostawy sprzętu fitness 2020 - biznes hiperlokalny

Moim zdaniem siłownie to najbardziej niehigieniczne miejsce na świecie. Wiele osób korzysta z tych samych maszyn i urządzeń, które od czasu do czasu wymagają odkażania. Możesz rozpocząć hiperlokalną usługę dostawy do domu, dostarczając sprzęt fitness lub wypożyczając go na kilka dni. Ludzie są bardziej świadomi zdrowia na obszarach miejskich i może to być jeden na milion pomysł na nowicjusza przy niewielkiej inwestycji. Aby rozpowszechniać informacje, organizuj seminaria domowe, dostosuj dietę i schematy ćwiczeń oraz obozy grupowe online. Nie zapomnij załadować kanału na Instagramie z motywującymi cytatami, bezpłatnymi filmami treningowymi, a nawet pożywnymi

9.???? Logistics

Można to umieścić nieco powyżej na liście, ale wszystkie wspomniane hiperlokalne pomysły biznesowe są równie ważne. Dostarczanie dokumentów, usługi odbioru i nadania na żądanie, aplikacja stacjonarnego dostarczania mogą być bardzo pomocne podczas tej pracy z domu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie nieostrożnie zachowują dystans społeczny. Dlaczego nie założyć firmy świadczącej usługi kurierskie, jak istniejące firmy kurierskie? Tutaj jedyną różnicą będzie dodanie czynnika lokalizacji. Hiperlokalne usługi dostawcze będą działać w mniejszym regionie, zapewniając bezpieczeństwo i higienę. Możesz odebrać paczkę z jednego miejsca i dostarczyć ją w drugie w minimalnym czasie.

10.Tow-truck

Biznes holowników może być dobrym wyborem, gdy mówimy o biznesie hiperlokalnym. Dzięki lawecie możesz świadczyć usługi, takie jak przeprowadzki i pakowacze, współpracować z dostawcami usług dostawczych, zostać partnerem lokalnych warsztatów samochodowych, klubów motoryzacyjnych, firm aukcyjnych i właścicieli nieruchomości. Może to wymagać inwestycji, jeśli nie posiadasz ciężarówki lub odpowiedniego pojazdu, ale możesz zarobić dużo pieniędzy, jeśli dobrze zaplanujesz. Firma holownicza zarabia na pobieraniu opłat za holowanie. Opłata standardowa obejmuje stałą opłatę za holowanie, opłatę za przebieg i opłatę za przechowywanie. Hiperlokalny biznes holowników może być opłacalny, a jeśli będzie prowadzony z zachowaniem bezpieczeństwa i higieny, ludzie nie będą mieli nic przeciwko zapłaceniu trochę więcej.

Profesjonalne wskazówki od autora:

Hiperlokalna firma ma dwa ograniczenia: czas i lokalizację geograficzną. Po pierwsze, zidentyfikuj swój pomysł na małą firmę i sprawdź, czy pomysł na biznes działa dobrze w domu. Jeśli jesteś początkującym, zacznij jako dodatkowy biznes lub hobby. Dobrze zbadaj, zanim zaczniesz, i dotrzyj do docelowych odbiorców. Możesz skorzystać z pomocy twórcy strony internetowej lub aplikacji mobilnej do stworzenia rynku. Przygotuj strategiczny biznesplan. Zabrać się do pracy!

Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *