Tajne klucze do sukcesu platform eCommerce w 2019

secret-keys-to-success-for-ecommerce-platforms-in-2019

Wylądowaliśmy więc w 2019, a konkurencja na rynku eCommerce wydaje się rosnąć z każdym dniem. Cóż, ten fakt jest bardziej oczywisty niż kiedykolwiek, że wyprzedzanie w tej branży nie byłoby teraz dla wszystkich filiżanką herbaty.

Tajne klucze 5 do sukcesu firmy handlu elektronicznego:

1. Rozszerzona rzeczywistość:

rzeczywistość rozszerzona

Rozszerzona rzeczywistość pomaga witrynom handlu elektronicznego poprawić klienta

  • Lenskart jest jednym z liderów na rynku okularów, a także firmą gigantów handlu elektronicznego z siedzibą w Indiach. Ich unikalna funkcja znana jako „3D Try on” (oparta na AR) pozwala użytkownikom sprawdzić, jak ramka wygląda na twarzy
  • Inny przykład, który możemy zobaczyć Sephora. Ta firma korzysta z funkcji AR na swojej stronie internetowej, aby umożliwić użytkownikom sprawdzenie, jak wyglądają na nich sukienki lub jak wyglądają po zastosowaniu makijażu na całej twarzy przed zakupem. Pomaga im to uzyskać odpowiedni produkt i może bez obaw kupić go dla siebie.

Rozszerzona rzeczywistość przyniosła już korzyści rynkowi aplikacji mobilnych. Dzisiejsza generacja jest bardziej zaawansowana i wymagająca, jeśli chodzi o nowe technologie. Jeśli chcesz, aby Twoja firma wyróżniała się, pomyśl o włączeniu rzeczywistości rozszerzonej lub wirtualnej.

2. Szukanie głosowe:

szukanie głosowe

Łatwiejsza nawigacja to obowiązkowa pozycja w handlu elektronicznym. Nie ma wątpliwości, że wyszukiwanie głosowe było boomem w 2018 i będzie się znacznie zwiększać w 2019, ponieważ tradycyjne wyszukiwanie przełamuje dalsze wykorzystanie wyszukiwania głosowego. Właściciele sklepów internetowych już przyjęli funkcję wyszukiwania głosowego dla swojej internetowej firmy handlu elektronicznego. Według statista,?35 percent of users stated that they would consider purchasing food via their voice assistant in the future. Some latest gadgets for voice search like Google Play, Alexa by Amazon, Amazon Echo etc. are some of the best innovations for eCommerce platforms. Both, AR and voice search will definitely grow eCommerce industries to the next level in terms of business growth and opportunities.

3. Sztuczna inteligencja:

sztuczna inteligencja

Sztuczna inteligencja z pewnością będzie w tym roku wywierać wpływ na świat marketingu Techniki wyszukiwania wizualnego już są.

Ale czym jest sztuczna inteligencja?

Sztuczna inteligencja odnosi się do inteligencji prezentowanej przez maszyny. AI wzmacnia maszyny do myślenia, reagowania i wykonywania zadań takich jak ludzie. Pomaga także maszynom uczyć się na podstawie doświadczeń i dostosowywać do nowych danych. Zwiększa precyzję i zapewnia większą dokładność i mniej błędów, co oznacza większą wydajność pracy.

  • Flipkart, jedna z największych firm handlu elektronicznego w Indiach, zwraca się ku Machine Learning i sztucznej inteligencji, aby rozwiązać skomplikowaną łamigłówkę adresową, najbardziej unikalny problem w Indiach, ponieważ wielu klientów pisze ten sam adres na różne sposoby. Tak więc AI pomaga wykryć dokładną lokalizację dzięki zrozumieniu różnych formatów adresu i ułatwia ten skomplikowany proces.
  • Amazonka jest pierwszą, która korzysta z tej technologii do generowania rekomendacji produktów zgodnie z opiniami klientów na temat produktu. Ta tendencja pomogła Amazonowi rozwinąć się na kolejny poziom pod względem rozwoju biznesu.

4. Aplikacje mobilne:

aplikacje mobilne
Jak wszyscy wiemy, smartfony i tablety są nieuniknioną potrzebą branży eCommerce, ponieważ zapewniają łączność z ogromną widownią mobilną. Stałe przejście z dostępu do Internetu na komputerach stacjonarnych i laptopach do przeglądania na smartfonach było dość szybkie. Właściciel sklepu internetowego, który nie opracował aplikacji mobilnej na swojej stronie internetowej eCommerce, powinien rozważyć rosnące zapotrzebowanie na smartfony i musi przenieść swoją stronę internetową na rynek aplikacji, jeśli naprawdę chce rozszerzyć swoją działalność. Jest skuteczny sposób utwórz aplikację mobilną bez wiedzy technicznej lub kodowania. Jest to bezproblemowy sposób na uaktualnienie witryny eCommerce do aplikacji mobilnych (Android i iOS). Co więcej, jeśli posiadasz już aplikacje mobilne eCommerce, sprawdź, czy aplikacje są aktualizowane zgodnie z najnowszymi trendami i innowacjami. Może to być boom na zwiększenie przychodów Twojego sklepu. Tak więc 2019 może przynieść jaśniejszą przyszłość dla rozwoju aplikacji mobilnych, zobaczymy niektóre nowe trendy rozwoju aplikacji mobilnych lub ogromna aktualizacja tego, co użytkownicy już używają.

5. Dropshipping:

dropshipping

Nowopowstałe firmy eCommerce mogą myśleć o tym trendzie, ponieważ może okazać się opłacalny dla nich z małym kapitałem. Dropshipping to proces, w którym właściciel sklepu nie przechowuje fizycznie produktu, ale może zarządzać zakupem, ponieważ przesyłka jest przetwarzana bezpośrednio u nabywcy za pośrednictwem zewnętrznego dostawcy. Ma wielką zaletę dla małych i średnich sprzedawców, to nie jest zapasy. Sprzedawca nie wymaga zakupu dużej liczby towarów i przechowywania ich w sklepach. Zwiększa się

  • Amazonka: Jeśli dowiesz się, że zamówienie pochodzi od dostawcy będącego stroną trzecią, a nie od Amazon.com, wykorzystują one technikę wysyłkową. Amazon częściowo wykorzystuje metodę drop shipping, która pomogła w realizacji własnych wysyłek produktów.
  • Zappos to przykład firmy, która rozpoczęła działalność jako firma zajmująca się wysyłką, a następnie przeniosła się do obsługi własnych zapasów po tym, jak potrzebowała większej kontroli nad swoją działalnością. Tak więc stały wzrost globalnego e-commerce przez dropshipping jest opłacalny dla sprzedawców, którzy są zaangażowani w biznes e-commerce.

Wnioski:

Jedno jest pewne, że te sztuczki nie są już dla ciebie tajemnicą. Wyżej wymienione wskazówki i ich przykłady z pewnością pomogłyby w ulepszeniu biznesu eCommerce. Każdy trend ma swoje znaczenie i wymaga mądrego wykorzystania w celu obfitego wzrostu i sukcesu, jeśli zostanie mądrze wykorzystany.


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *