Najlepsze dostosowywanie na stronie PrestaShop dla strategii piątkowej sprzedaży

top-customizations-on-prestashop-website-for-good-friday-sale-strategy

Z głównych festiwali przychodzą wspaniałe okazje na sprzedaż. Tuż za progiem tego roku są Wielkanoc i Wielki Piątek. Kupujący online już teraz cieszą się ze sprzedaży w okresie świątecznym. Jeśli prowadzisz działalność eCommerce, skorzystaj

# 1. Catchy Web / Push Notifications:

Konieczne jest poinformowanie klientów o ofertach Wielkanocnych / Wielkiego Piątku i korzyściach, jakie otrzymają. Pamiętaj więc o wysyłaniu powiadomień internetowych i powiadomień push do istniejących klientów przed i podczas sprzedaży. Zwabiaj użytkowników, powiadamiając ich o specjalnych kuponach i kuponach z ograniczonymi ofertami czasowymi. Zamiast korzystać z prostych powiadomień tekstowych, wysyłaj tematyczne powiadomienia graficzne, aby zmusić je do udanych zakupów. Właściciel sklepu PrestaShop Mobile App Builder moduł.

# 2. Strona główna motywu wielkanocnego:

Strona główna jest obliczem strony internetowej, dlatego musi odzwierciedlać wszystkie istotne informacje, które są nie tylko przydatne dla odwiedzających, ale także korzystne dla firmy. Mając to na uwadze, dostosuj obrazy strony głównej, czyli haczyki do wyświetlania i haczyki do akcji zgodnie z tematem Wielkanoc / Wielki Piątek. Na obrazach użyj haków akcji, w których chcesz dodać hiperłącza do określonych kategorii / produktów. Aby po prostu wyświetlić obraz (bez hiperłączy) na stronie głównej, użyj haczyków. Haczyki te można umieścić w dowolnym miejscu na stronie głównej, w tym w stopce.

# 3. Uruchom Mini Wielkanocny Konkurs:

Korzystaj z interaktywnych i gamifikowanych interfejsów, takich jak „Koło rabatowe Spin & Win”lub dowolną loterię na sprzedaż. Zamiast zwykłego banera lub przycisku skorzystaj z wezwań do działania w formie konkursu i gier, aby nie tylko zwiększyć sprzedaż, ale także zwiększyć zainteresowanie i zaangażowanie klientów.

# 4. Etykiety lub wstążki na produktach specjalnych:

Dołącz etykiety takie jak „Wielkanocna oferta specjalna”, „Oferta ograniczona czasowo”, „Nowość” itp. Na wybranym zestawie produktów. Dodanie takich etykiet zwiększa CTR i zakup tych produktów. Oznacz produkty zgodnie z potrzebami kupujących online.

# 5. Dostosuj filtry:

Jeśli sprzedajesz produkty bezpośrednio związane z Wielkanocą, takie jak cukierki, zaktualizuj filtr tej kategorii, aby mieć odpowiednie opcje na Wielkanoc. Na przykład – kategoria Cukierki może zawierać filtry „Nowości”, „Cukierki wielkanocne”, „Popularność”, „Smaki”, „Marki”, „Oceny klientów” itp. Podobnie, w przypadku innych kategorii, podobne podejścia mogą być

Wnioski:

Wszystkie te dodatki na stronie PrestaShop to tylko kilka przykładów tego, jak wypada Twój sezon wakacyjny KnowBand lub napisz do nas maila na support@knowband.com.

usługi personalizacji prestashop


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *