Najlepsze bramki płatności e-commerce dla ZEA (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

best-ecommerce-payment-gateways-uae

W przypadku każdej firmy prowadzącej handel elektroniczny najważniejsze jest, aby cała procedura zakupów online była bezproblemowa. Bramki płatności online odgrywają w tym istotną rolę. Nie będzie błędem stwierdzenie, że niezawodne bramki płatnicze otwierają drzwi do lepszych zakupów i wzrostu przychodów. Przekształcenie osoby odwiedzającej witrynę w odnoszącego sukcesy kupującego wymaga wielu kluczowych czynników i wysiłków ze strony administratora sklepu, oferowanie aktywnych metod płatności w konkretnej docelowej lokalizacji ułatwiłoby pracę. ZEA to ogromny rynek z mnóstwem możliwości dla firm zajmujących się handlem elektronicznym. Jeśli szukasz wskazówek na temat najlepszych bramek płatności eCommerce dla ZEA, niżej wymieniony Aplikacja mobilna e-commerce, skuteczna metoda płatności pomoże Ci zdobyć zaufanie użytkownika. Współcześni klienci wybierają ten, który oferuje łatwość zakupów na wszystkie możliwe sposoby, w tym płatności. Prognozowano to Sprzedaż eCommerce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wyniesie około 27 mld USD. Szacuje się, że wzrost ten rośnie o 23% każdego roku. Te dane wystarczają, aby udowodnić potencjał biznesu internetowego w ZEA. Obecnie kupujący online są znacznie bardziej czujni i świadomi nawet bezpieczeństwa danych podczas dokonywania płatności online. Firmy prowadzące handel elektroniczny muszą więc wybrać odpowiednie firmy, aby uniknąć jakichkolwiek dalszych przeszkód w płatnościach i transakcjach online. Omówmy szczegółowo każdy z nich:

1. TELR:

płatności telr

Telr (wcześniej znany jako Innovative Payments) jest jedną z wiodących bram płatniczych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dzięki ekspansji do około 120 krajów na całym świecie zyskał wystarczającą liczbę odbiorców, aby udowodnić swoją wiarygodność. Sprzedawcy ze sklepu eCommerce mogą wybrać jeden z 3 poziomów konta:

Poziom wejścia: 349 AED rocznie
Mały poziom: 99 AED + opłaty transakcyjne
Średni poziom: 49 AED + opłaty transakcyjne Bramka płatności oferuje na początek nawet miesięczny pakiet subskrypcji. Dowiedz się więcej od tutaj.

2. CCAVENUE:

płatności ccavenue

Kolejna znana nazwa w szeroko stosowanych bramkach płatniczych w regionie ZEA. Pochodząca z Indii przeszła długą drogę w zakresie uproszczenia transakcji online dla branży eCommerce. Dobrą rzeczą jest to, że związana z tym opłata konfiguracyjna wynosi 0. Jednak miesięczne opłaty wynoszą 54.45 USD + dodatkowe 3% za każdą transakcję. To może wydawać się dość drogie, ale staje się warte wraz z DARMOWYMI ofertami, takimi jak zapobieganie oszustwom i natychmiastowe wsparcie 24/7. Dowiedz się więcej od tutaj.

3. PŁATNOŚĆ:

płatności-wypłaty
Bez wymaganej opłaty instalacyjnej w pakietach startowych, PayFort stał się jedną z najbardziej preferowanych bram płatniczych w Emiratach Arabskich. W przypadku kont pośrednich sprzedawcy e-commerce muszą płacić miesięczną opłatę w wysokości 27 USD. Oprócz tego stawki prowizji wynoszą 2.65% do 2.99%, które są stosunkowo niskie. Niedawno bramka płatności uruchomiła usługę Pay On Delivery (COD) we współpracy z gigantem eCommerce. Jeszcze jeden krok w upraszczaniu płatności umożliwił nawet wprowadzenie mobilnych kart do łatwego procesu transakcyjnego. Dowiedz się więcej od tutaj.

4. Kasa:

płatności za kasę
Ta bramka płatności dotarła niedawno do branży handlu detalicznego online w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2014 r., 4 lata po powstaniu. Dzięki zgodności z PCI, 15 językom i 87 walutom staje się bramą płatniczą na całym świecie. Sprzedawcy internetowi muszą uiścić jednorazową opłatę instalacyjną w wysokości 500 USD. Obowiązują również dodatkowe opłaty transakcyjne w zależności od rodzaju karty:

Karty Europejskie: 0.95% + 2 centy za transakcję
Karty pozaeuropejskie: 2.9% + 20 centów za transakcję Dowiedz się więcej od tutaj.

5. 2 WYKONANIE:

2 płatności kontrolne
2CheckOut rozszerza międzynarodowy zasięg e-kupców, które są obecnie dostępne w 211 krajach na całym świecie. Zapewnia pełne konto PCI Compliance i konto handlowe. Podobnie, kasa, obsługuje również 15 języków i 87 walut. Zapewnia najlepsze wykrywanie oszustw z weryfikacją adresu i ponad 300 regułami i sprawdzeniami CVV. Stawki opłat transakcyjnych wynoszą 3.9% + 45 centów za każdą transakcję. Dowiedz się od tutaj. Było to kilka najważniejszych bram płatniczych aktywnych w eCommerce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ich połączenie obejmie prawie całe transakcje online w Emiratach Arabskich.

Chcesz zintegrować niestandardową metodę płatności z aplikacją eCommerce?

zintegruj niestandardową metodę płatności w aplikacji e-commerce

My, KnowBand, oferujemy natywne aplikacje mobilne eCommerce dla następujących platform eCommerce:

PrestaShop Mobile App Builder
OpenCart Mobile App Builder
Magento Mobile App Builder
Magento 2 Mobile App Builder
WooCommerce Mobile App Builder

Moduł jest zautomatyzowanym narzędziem bez kodu do uruchamiania aplikacji zakupowych eCommerce. Wraz z nieograniczonymi możliwościami dostosowywania, aplikacje mogą mieć żądaną metodę płatności dodaną zgodnie z wymaganiami. Porozmawiaj z nami pod adresem support@knowband.com. Zintegruj dowolną z wyżej wymienionych lub innych natywnych płatności ze sklepem internetowym lub aplikacjami eCommerce dzięki KnowBand.

Wnioski:

Właściwa bramka płatności może w znacznym stopniu przyspieszyć rozwój działalności e-commerce. Bezpieczna, szybka i przyjazna dla użytkownika brama płatności zapewnia brak błędów podczas realizacji transakcji. Zmniejsza to także wskaźnik porzucania koszyków (powstały z powodu problemów z płatnościami). Zarówno strony internetowe eCommerce, jak i aplikacje mogą czerpać z niego jak najwięcej, jeśli są mądrze wykorzystywane. Biorąc pod uwagę produktywność użytkowników aplikacji mobilnych w zakupach produktów online, wybierz funkcjonalną i responsywną bramę płatności również na urządzeniach mobilnych.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *