Mantra sukcesu, aby rozwinąć swój biznes e-commerce !!

Success Mantra to Grow Your eCommerce Business

Rozpoczęcie działalności online nie polega tylko na zbudowaniu witryny eCommerce i wystawianiu na niej produktów. Najważniejszą częścią jest pozyskiwanie ruchu klientów, a ponadto przekształcanie odwiedzających w klientów. Dlatego potrzeba marketingu i innych metod promocyjnych, aby uświadomić klientom markę i zwiększyć zasięg marki. Idąc za tym samym, różne strategie zyskujące popularność na rynku dodają wartości do rozwoju rozpoczynających działalność e-biznesów.

Idąc za tym samym, w tym artykule omówimy niektóre z najlepszych strategii marketingowych, które mogą gwałtownie zwiększyć świadomość marki dla małych firm e-commerce.

najlepsze strategie marketingowe, które mogą wystrzelić świadomość marki dla małych firm e-commerce.

1. Sprzedaż wielokanałowa:

Sprzedaż tych samych produktów na wielu platformach w tym samym czasie nazywana jest sprzedażą wielokanałową. Na przykład, jeśli sprzedajesz produkty swojej witryny eCommerce PrestaShop na platformach handlowych, takich jak eBay, Etsy i Amazon. Zostaniesz rozpoznany jako sprzedawca wielokanałowy. Sprzedaż wielokanałowa nie tylko poprawia ogólną sprzedaż firmy, ale także pozytywnie wpływa na reputację marki.

Tak więc, wspierając to samo, oferujemy również eBay, Etsy i Łączniki Google Shopping Marketplace dla platform eCommerce PrestaShop, OpenCart, WooCommerce i Magento 2.

2. Pozycjonowanie:

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest jedną z najskuteczniejszych technik ostatniej dekady zwiększania ruchu organicznego na stronie internetowej. Co więcej, inną ważną zaletą SEO jest to, że małe firmy mogą rozpocząć SEO przy zerowych inwestycjach.

Chociaż wzmocnienie linków zwrotnych zajmie trochę czasu, gdy już je zdobędziesz, będzie to sytuacja korzystna dla Twojego biznesu e-commerce.

Ponadto ważne jest, aby używać adresów URL przyjaznych dla SEO, aby witryna była po pozytywnej stronie. Możesz też się wymeldować Kreator SEO firmy Knowband do ulepszania linków Twojej witryny z perspektywy optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

3. Zwiększ przyjazność dla urządzeń mobilnych swojej witryny e-commerce:

Knowband-mobile-app-feedback-by-customer

Współcześni konsumenci spędzają większość czasu na telefonie komórkowym niż na laptopie, przewijając swoje ulubione treści. Z tego samego powodu ważne jest, aby witryna była przyjazna dla użytkowników urządzeń mobilnych. Dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych nie tylko poprawia wrażenia użytkownika, ale także wpływa na SEO Aktualizacja jakości strony Google.

W związku z tym kluczowe znaczenie dla małych firm eCommerce ma zapewnienie użytkownikom szybko ładującej się responsywnej witryny internetowej. Co więcej, możesz również sprawdzić dodatek Accelerated Mobile Pages firmy Knowband, aby przyspieszyć ładowanie stron mobilnych w Twojej witrynie e-commerce Prestashop.

4. Marketing w mediach społecznościowych:

Marketing mediów społecznościowych

Jeśli mówimy o najmodniejszej metodzie marketingowej na rynku, jest to marketing w mediach społecznościowych. Powodem tego samego jest to, że platformy społecznościowe, takie jak Instagram i Facebook, to jedne z ulubionych miejsc, w których znajdziesz swoich konsumentów. W związku z tym nawet duże firmy wydają dużo na promocje na platformach społecznościowych. Chociaż najbardziej trafnych potencjalnych klientów uzyskasz, promując swój biznes online na platformach społecznościowych. Jednak być może będziesz musiał uiścić dodatkowe opłaty platformom za maksymalne wykorzystanie tego.

5. Aplikacje mobilne:

Posiadanie aplikacji na Androida i iOS dla biznesu online to nie tylko potrzeba współczesnego rynku, ale także uwaga odnosząca sukces. Z tych samych powodów posiadanie w pełni funkcjonalnych aplikacji mobilnych staje się ważne dla biznesu online. Aplikacje mobilne nie tylko zapewniają klientom bogate doświadczenie użytkownika, ale także utrzymują ich zaangażowanie w biznes dzięki powiadomieniom push i innym metodom marketingu bezpośredniego.

Tak więc, jeśli masz swoją stronę internetową opartą na platformie Prestashop, OpenCart, WooCommerce lub Magento 2 eCommerce. I chcesz uruchamiać oparte na Flutter aplikacje na Androida i iOS bez pisania ani jednego wiersza kodu. Możesz się wymeldować Konstruktor aplikacji mobilnych Knowband do spełnienia Twojej potrzeby biznesowej.

Na końcu,

Chociaż branża eCommerce ma szerokie pole do popisu dla nowicjuszy. Jednak potrzeba wiele wysiłku, aby firma była dobrze rozpoznawalna. Dlatego jedynym rozwiązaniem jest wypróbowanie różnych strategii przy różnych okazjach, aby nadążyć za konkurencją na rynku. Ponadto, w przypadku jakichkolwiek pytań lub sugestii dotyczących naszych modułów. Jeśli chcesz opracować niestandardowe moduły dla swojej firmy online, możesz napisać do nas na adres support@Knowband.com.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *