A Complete Seller's Guide to Selling on Wish Marketplace

Kompletny przewodnik sprzedawcy dotyczący sprzedaży na rynku życzeń

Chcesz narazić konsumentów na setki milionów swoich produktów? Bardzo popularną i rozwijającą się platformą sprzedażową do kupowania i sprzedawania online jest Rynek życzeń. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci lepiej poznać kanał sprzedaży, przedstawiając wprowadzenie do Wish i jego funkcjonowania dla sprzedawców.

Co to jest Wish.Com?

American Online Marketplace, Wish ułatwia handel między klientami a sprzedawcami. Piotr Szulczewski, były CEO, oraz Danny Zhang stworzyli Wish w 2010 r. (były CTO). Wish to szybko rozwijający się internetowy rynek mobilny, który umożliwia klientom przeglądanie i kupowanie towarów od niezależnych dostawców. Dzięki swoim charakterystycznym cechom i zaletom zyskał popularność na całym świecie. Zamiast używać tylko formatu paska wyszukiwania, platforma estetycznie dostosowuje wrażenia zakupowe dla każdego klienta. Umożliwia dostawcom publikowanie swoich towarów na Wish i prowadzenie bezpośredniej współpracy z klientami. Wish nie zajmuje się magazynowaniem samych produktów ani nie obsługuje zwrotów. Zamiast tego współpracuje z dostawcami usług płatniczych w zakresie obsługi płatności.

Korzyści ze sprzedaży na rynku życzeń

Korzyści ze sprzedaży na rynku życzeń

Rynek wolny od opłat

Wish nie nakłada na swoich sprzedawców żadnych opłat abonamentowych, o czym już wspomniano. Oznacza to, że jako sprzedawca życzeń nie musisz płacić żadnych opłat z góry. Wish jest rynkiem niskoinwestycyjnym, ponieważ opłaty sprzedawcy nie są „należne” do momentu dokonania sprzedaży.

Łączy klientów mobilnych

Handel mobilny rozwija się trzy razy szybciej niż tradycyjny handel elektroniczny i staje się preferowaną opcją zakupu dla wielu konsumentów. Wish idealnie nadaje się do przyciągania klientów mobilnych, ponieważ milion klientów kupuje produkty z Wish Marketplace za pomocą urządzeń mobilnych. Sukces Wish jest w dużej mierze związany z jego możliwościami mobile-first. Ci klienci mogą przynosić zyski dla Twojego strumienia dochodów, ponieważ często kupują pod wpływem impulsu i mają skłonność do szybszego wydawania. Oznacza to, że aby dotrzeć do klientów, nie musisz rozwijać swojej aplikacji mobilnej.

Docelowe grupy demograficzne

Wish zapewnia swoim dostawcom funkcję celu produktowego, która pozwala im dotrzeć do określonych grup demograficznych. Jeśli chodzi o przyciągnięcie zainteresowania docelowej grupy konsumentów, jest to fantastyczna korzyść.

Spersonalizowana strona główna

Klienci mogą łatwo nawigować, przeglądać i dokonywać zakupów różnych produktów na spersonalizowanej stronie głównej klienta Wish bez żadnych trudności. Wish specjalizuje się w niedrogich produktach niszowych w kilku branżach, w tym kosmetyce, modzie, elektronice, gadżetach i nie tylko.

Marketing

Wish ciężko pracuje, aby reklamować aplikację i jej zewnętrznych dostawców. Aby zwiększyć ruch i konwersje, Wish stale prowadzi działania marketingowe na rynku i zewnętrzne kampanie reklamowe, wykorzystując kanały takie jak Facebook i NBA.

Jak sprzedawać na życzenie?

Jak sprzedawać na życzenie?

Oto przewodnik krok po kroku dotyczący tworzenia biznesu na rynku życzeń:

Zarejestruj się jako sprzedawca

Podając nazwę sklepu, adres e-mail i hasło sprzedawcy�strona rejestracji, możesz zostać kupcem życzeń.

Uzupełnij swój profil sprzedawcy

Wybierz kraj, w którym znajduje się Twój sklep. Zweryfikuj swój adres e-mail, aby potwierdzić swoje konto.

Stwórz swój sklep

Po prostu kliknij symbol „Utwórz przycisk”, aby rozpocząć tworzenie swojego sklepu. Twój sklep został założony.

Dodatkowe przesyłanie danych

Dodaj wszelkie dodatkowe dane wymagane do konfiguracji sklepu. Wish od czasu do czasu poprosi o więcej szczegółów. Aby pomyślnie założyć firmę i zacząć sprzedawać, musisz to wprowadzić.

Ustawienia wysyłki

Wybierz swoje preferencje wysyłki. Możesz wybrać, gdzie wysłać swoje towary, korzystając z pulpitu sprzedawcy. Możesz wysyłać tylko do niektórych krajów lub zapewniać wysyłkę na cały świat. Dodatkowo możesz wprowadzić opłaty za wysyłkę dla każdej lokalizacji.

Autoryzacje marki

Musisz wykazać swoje prawo do sprzedaży markowych towarów, jeśli masz taki zamiar. Możesz przesłać wszelkie niezbędne umowy licencyjne umożliwiające sprzedaż markowych towarów, wybierając „autoryzacje marki” z pulpitu sprzedawcy.

Przesyłanie produktu

Przypisz odpowiednie kategorie do każdego sprzedawanego przedmiotu przed rozpoczęciem procesu przesyłania do Rynku życzeń. Masz dwie opcje przesyłania produktów: pojedynczo lub zbiorczo za pomocą pliku CSV. Korzystanie z wielokanałowego zarządzania lub zintegrowanego interfejsu API oprogramowania do tworzenia list to kolejny sposób przesyłania produktów do Wish.

Bramy płatnicze

Wybierz kanały płatności, które chcesz akceptować od swoich klientów i wprowadź informacje o płatności. Google Pay, Apple Pay, MasterCard, Visa, Maestro, American Express, Discover, Cirrus, PayPal, iDEAL, Klarna i EBANX to akceptowane metody płatności na Wish. Dodatkowo Wish obsługuje PingPong, AllPay, Payoneer i UMPAY.

Ostateczne potwierdzenie

Zaakceptuj warunki Wish. Gdy tylko Wish je zatwierdzi, Twoje produkty zostaną uruchomione. Teraz Twój sklep jest gotowy do obsługi Twoich klientów.

Kto może zostać sprzedawcą życzeń?

Osoba, która posiada prawa do sprzedaży swoich produktów (w tym wszelkie niezbędne licencje) i jest producentem, właścicielem marki, sprzedawcą lub deweloperem towarów, może sprzedawać na rynku życzeń. Sprzedaż na życzenie może być świetną okazją do odwrócenia dużej sprzedaży i oglądania i kupowania produktów przez szerokie spektrum osób ze względu na szeroką grupę docelową.

Zakończyć:

Wish to doskonała alternatywa, jeśli myślisz o rozszerzeniu swojej działalności na rynki międzynarodowe na najpopularniejszych rynkach w USA. Wish stał się jedną z najlepszych platform eCommerce i szybko się rozwija w wyniku wzrostu liczby przedsiębiorstw internetowych. Sprzedawanie na Wish Marketplace to świetna zabawa! Rozpocznij sprzedaż w Wish od razu i zostaw swoje komentarze�aby skontaktować się z naszymi specjalistami. Możesz dowiedzieć się więcej o Rozszerzenie Marketplace Integrator na stronie KnowBand. Nasz zespół jest zawsze gotowy do pomocy przy tworzeniu niestandardowej strony internetowej. W celu dalszej dyskusji prosimy o kontakt pod adresem support@knowband.com.

Polecane blogi:

7 niesamowitych wskazówek i sztuczek, aby zwiększyć sprzedaż Alibaba w 2022 r

Formuła sukcesu dla sprzedawców Etsy w 2022 r.: Przewodnik dla początkujących

Odliczanie do świąt: rzeczy, których oczekują Twoi klienci

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *